Jump to content
Dogomania

Czarne Stado Podleśne


swan

Recommended Posts

zawsze za szybko , prawda? przecież się już psychicznie powoli przyzwyczajałam do myśli, że Darma będzie gasła, choćby z racji wieku, potem diagnoza lekarza o guzie nasiliła te myśli, a jednak za szybko

trzymaj się brazowa1, ciepło się trzymaj :calus:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 604
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Będe sie trzymac ,o ile mój pies nie będzie mnie chciał szybciej wykończyć niz siebie. Wieczorem "siadł " jej tył,zarzucało,gdy stała. Błędny wzrok. Wyglądało na nagłą spondylozę,czy co...Wzięłam dzis wolne,żeby jechac na prześwietlenie. W nocy wyrzygała to, co rankiem pożarła na spacerze,a co przypominało po oględzinach jakis worek,czy cos. Westchnęła,puściła parę bąków i juz w normalnej pozycji połozyła się spać...dziś cudownie ozdrowiona odpoczywa,a mi przybyło kilka siwych włosów...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Oj a ja nie zaglądam już tu prawie i nic nie wiedziałam... :(
Bardzo mi przykro.
Zmianiają się te nasze stada... moje tez jakby inne. I tego co odchodzi tak bardzo brakuje, niezależnie od tego ile ich jeszcze zostanie.

Pamiętam jak Cie odwiedziłam z dziewczynami. Wtedy Luśka dzikuska na poddaszu była a Abi cały wieczór szczekała na ropuchę co siedziała pod liściem... Niby tak dawno a jakby dopiero co.
I zobacz dla ilu osób Darma była. A "była" to już jest tak wiele w stosunku do tego co miała zanim ją zaadoptowałaś.

Trzymaj się cieplutko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...