Jump to content
Dogomania

Malamuty - wymiana doświaczeń


Lakers

Recommended Posts

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mewa - jaki sliczny piesio :) cudenko, alez one sie szybko zmieniaja.

Dobrze slyszec ze z Cezarem i Fazzim wszystko ok.

Lakers - zmien emblemacik, pokaz jak Sunka teraz wyglada :)

PS. czy mi sie dobrze wydaje ze lada moment wasze psurki koncza rok? bedzie imprezka....... :bday: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Mewa, Lakers - pamietacie moze jak mialy sie wymiary u waszych pieskow w wieku 6 miesiecy (16 stycznia Conor skonczy 6 miesiecy :) )

Wlasnie zwazylam i zmierzylam swoje bydlatko:

wzrost 60cm !!!

waga +- 31kg !!, ciezko go juz utrzymac na reku i do tego sie wierci :)

ile on jeszcze urosnie? i czy nadal bedzie to przebiegalo tak szybko ? toz on bedzie gigantyczny :o jak tak dalej pojdzie.

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie mam pomiarów wagowych ani wzrostowych Tylera w tym okresie (ostatnie w wieku 4 m-cy ale to jak pamiętam podawałam je we wczesniejszym poście) . Nie mam w poblizu wagi ( na poczcie do 25 kg , niestety) na której mogłabym go zważyć (będę musiała sie chyba wybrać do Legnicy do ZK) bo sama jestem ciekawa ile waży obecnie .

Link to comment
Share on other sites

Chciałam Wam na forum pokazac zdjęcie Tylera , ktore bardzo mi sie podoba (ale jestem nieskromna) robione prze fachowca , maniaka fotograficznego , czyli Edytę rzecz jasna ale niestety nie mam takiej możliwosci żeby ją tutaj wkleić , więc dałam ją na www.animal.pl , figuruje jako "Tyler (Nik-Nak) - 11 m-cy" - fotka nr 4489 , jak macie ochotę popatrzeć no i oczywiście zagłosować to zapraszam .

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Hej!

A na Animalsie tam gdzie galeria jest "WARNING" szkoda mówić , nic nie ma , wszystko szlag trafił , no chyba im moje zdjęcie nie rozwaliło całą galerię hi,hi . Zobaczymy co dalej , hm a ja do Maxa wysłałam zdjecia (to takze) chyba stronka mu nie siądzie . Na żarty mi sie zebrało a przeciez wkurzona troche jestem cała tą sytuacją .

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dolphine napisała:

wow wow wow jest kaseta, jutro skopiuje, wysle w poniedzialek 13 stycznia, polecony - priorytet, wiec max 2 dni i dostaniesz!

data wysłania - 13-stycznia - dobrze wróży przesyłece. Ciekawe gdzie dojdzie, na Grenladnię? 8)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

hm...no tak...widze że dośwaidczenia sie "wymienia": )) jak jasssssssssna cholera :)))...dopsz...to o paczkach juz wszytsko wiem :) ale ...yelo chciałby wiedziec co zrobic z Gębą, kiedy ma głopawki notoryczne ????...połączone z brojem maxymalnym i piszczałka zamiast wycia ???...sił mi brak...nie nadązam...choc podobno szybk jest yello... Mał był dzis na dwu godznnym spcerze w towarzystwie dwóch haszczaków... wlazł do domu i zasypiał jak miał lapy czyscic...wstał po 25 minutach i ....again !!!! od nowa... zaczyna sie zabawa... mało tego jest w towarzystwie, wiec co kilka minut się bawi z Seterką: )) ale jemu wciąz mało !!!!...a ja padam juz na pysk... bo...co podtył ostatnio właśnie mu zrzuca :(

o...padł...znuf zasnoł: ))

Ufff.... tylko kto mi zaszyje spodnie pogryzione?...a co założe na stopy jak strzeepy a nie skarpetki zostało ??? Bosz...nie miała baba kłopotu...: )))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...