Jump to content
Dogomania

Malamuty - wymiana doświaczeń


Lakers

Recommended Posts

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do Manha,

jedyna hodowla w Twoim rejonie, ktora znam, a wlasciwie slyszalam o niej wiele dobrego jest hodowla TANANA Email: [email protected] http://www.psy.pl/norton Wlascicielka ma wspanialego reproduktora NORTONA - najbardziej utytulowany malamut w Polsce. Norton jest, tak przy okazji, ojcem malamutka na ktorego czekam, a ktory urodzi sie w Warszawie.

Link to comment
Share on other sites

Hej Lakers!

Ale z Ciebie szczesciarz! Ty juz masz w domku takie cuuuuuuuuudo na czterech lapach :) Mam nadzieje ze moj tez bedzie taaki piekny jak te potworki na zdjeciu. W koncu tata ten sam, hihihihi. Pozdrawiam

Ps. A w Warszawie dzisiaj swieci sloneczko :lol:

Link to comment
Share on other sites

Lakers

pewnie, pewnie, jak tu sie nie chwalic takim cudem. Ale poki co zaczynamsie pomalutku denerwowac, nie wiedziec czemu, bo lada dzien powinny pojawic sie maluchy. Mam nadzieje, ze NUKA nie zrobi zadnego psikusa :) i nie bedzie trzymac wszystkich zbyt dlugo w niepewnosci. Tak przy okazji to czekam na jasno-wilczastego piesia.

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Tak przy okazji to czekam na jasno-wilczastego piesia.

He he :D powodzenia. Moja jak się urodziła była prawie cała czarna, później zrobiła się biało-beżowa a teraz jest szaro wilczasta. Co będzie dalej .................?

Link to comment
Share on other sites

Tak przy okazji to czekam na jasno-wilczastego piesia.

He he :D powodzenia. Moja jak się urodziła była prawie cała czarna, później zrobiła się biało-beżowa a teraz jest szaro wilczasta. Co będzie dalej .................?

Link to comment
Share on other sites

Nat, nie mam nowych zdjęć w "sieci" dlatego przesyłam Ci cztery na skrzynkę. Jest tam jedno jak miała 5,5 tygodnia, jedno jak miała równe 3 miesiące i dwa jak miała cztery miesiące.

Jak chcesz to dorwę się do skanera i prześlę coś jeszcze.

Pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

Lakers sliczna jest! Czekam na wiecej zdjec, koniecznie dorwij sie do skanera :D

Ja dzisiaj wywolalam klisze i mam 10 nowych zdjec Aquy i wysle Ci pare zaraz. Nie wiem czy moge Ci skrzynke zapychac wiec na poczatek 5 a jak bedziesz chcial to dalsze 5 :)

Link to comment
Share on other sites

Nat, dzięki za uznanie i za zdjęcia - są czadowe :D

Rewelacyjne są zwłaszcza zdjęcia w pozycji stojącej - wygląda jak młody wilczek.

Co do pojemności skrzynki, to nieprzejmuj się tym i wysyłaj co masz. Obiecuję, że dzisiaj wyślę jeszcze pare zdjęć.

Pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

NAT,LAKERS!!

to naprawde tak jest z tymi cudnymi futrzakami? Zmieniaja kolor siersci jak kobiety kolor wlosow? :) Jednym slowem niespodzianka co z tego wyrosnie?

PS. Czy u Was tez jest tak goraco? W Wawie 32C. Jak znosza to malamuty?

Pozdrawiam goraco, hihihihihi :lol:

Link to comment
Share on other sites

Na niektorych stronach hodowli, mozna ogladac zdjecia szczeniakow np. "szczeniaki tuz po urodzeniu". "szczeniaki 2 tygodnie", "szczeniaki 6 tygodni", "8 tygodni". "4 miesiace" itp. tam mozesz zauwazyc jak sie zmienia kolor futerka.

Aqua umiera z goraca, co rusz szuka najchlodniejszego miejsca w domu, nawet kota nie chce jej sie meczyc :wink:

Jak jest tak goraco to zazwyczaj caly dzien spi, a wieczorem, gdy robi sie chlodniej wybucha energia :wink:

Link to comment
Share on other sites

W Sopocie upał, ale nie tak wielko jak W-wie - wiadomo morze.

Ulubionym zajęciem mojej malamutki w takie upały jest taplanie się w morzu, ale to dopiero wieczorem jak ludzie znikają z plaży i jak temperatura robi się dla psów znośniejsza.

Nat, masz fajnego kota :D jak znosi Aque?

Link to comment
Share on other sites

Kot Aque tak sobie. Jest dosyc cierpliwa, ale Aqua jest czasem zbyt upierdliwa :wink:

Jest co raz lepiej, wczoraj juz kotka sama zaczepiala Aque

W dzien jest calkiem normalnie, kot spi caly dzien gdzies "na pietrze" tj na oknie i innych wysokich miejscach, ale wieczorem zaczynaja swirowac :lol:

Ps. Zmienilam emblemat, na prawdziwe zdjecie Aquy, ma na nim niecale 3 miesiace. Jak wam sie podoba?

Link to comment
Share on other sites

Panowie! Ja tez chce zobaczyc Wasze pieski - suczki. Moj ciagle nie pojawia sie na swiecie, denerwuje sie jakbym to ja miala je urodzic, :lol: ale obiecuje ze tez bede sie chwalic swoim malamutem, poki co dajcie popatrzec na swoje pieknoty!

PS.

Juz wiem, Nuka oszczeni sie w piatek, w moje urodziny i to bedzie najwspanialszy prezent! Ale sie pocieszam, co?

Link to comment
Share on other sites

Dolphine, doczekasz się :D Tak poza tym jak się Tobie podobają nasze nowe emblematy? Przedstawiam Aque Nat i Sunke Lekersa :D

Moja ma na tym zdjęciu równe 3 miesiące co do Aquy to niech Nat się wypowie.

Aha, pisz nie "panowie" ponieważ Nat jest dziewczyną. :D

Link to comment
Share on other sites

NAT - sorki, myslalam, ze jestes facetem :oops: !

LAKERS, co do Waszych emblematow, a wlasciwie zdjec na nich umieszczonych to brak mi slow! Zawiazcie szybko psiakom czerwone kokardki na ogonkach - sa po prostu cuuuuuuuuuuuudne! Moj tez bedzie taki piekny, a co. W koncu ma bardzo przystojnego tatusia, :wink: i mam nadzieje, ze wszystko co piekne po nim odziedziczy, tak jak Sunka!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...