Jump to content
Dogomania

Malamuty - wymiana doświaczeń


Lakers

Recommended Posts

Psiukadlo pod nazwa Stop It sprawdzalo sie na poczatku, teraz nie robi na nim zadnego wrazenia, probowalismy innego o nazwie Knebel costam (nie pamietam firmy), bez ZADNEGO efektu. Ostatnio probowlismy takiego swinstwa, ktorym smaruje sie dzieciom paznokcie zeby nie obgryzaly. Najpier sprobowalem jak to smakuje, NIE PROBUJCIE :x koszmar, bleeeee. A Fazzi po posmakowaniu pomazanej owym swinstwem kawalka gabki oblizal sie i nic! :o Gdybym mial wlosy to chyba bym je sobie powyrywal :cry:

Ot pieski swiat

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cezar, miło że wróciłeś :D. Chciałbym Ci pomóc ale nie wiem jak, na dodatek Sunka nie ma zwyczju podgryzać mebli, co najwyżej była parę razy zainteresowana moimi butam :-?

Tatsu, wspólny wypad z psami? - Super! Proponuję weekend za tydzień - teraz w Sobotę wyjeżdżam z małą na wieś 8)

Dogadamy terminy.

Link to comment
Share on other sites

MIRASOWA to nie moj samochod, to byl taki dowcipny mailik przy piatku.

A z ostatniej chwili - bylismy na pierwszym spacerku, tzn. krotkim 30 minutowym pobrykaniu na lace. Ale widac Conorowi wystarczylo bo musial odespac, zasnal tam gdzie sie zatrzymal po powrocie (dzieciaki go trocge przegonily po trawce, wrocil z jezorem na wierzchu). Mam nadzieje ze mu nic nie bedzie, tym bardziej ze nic nie wachal ani nie skonsumowal, nie mial czasu, byl zajety bieeganiem.

Link to comment
Share on other sites

Cześć

Przed momentem wróciłem z wyprawy z Sunką na wieś :D było fantastycznie - cisza i spokój i Sunka na progu chałupy wietrząca zapachy z okolicy.

Byliśmy też na długiej wyprawie po okolicy i czegoś tu nie rozumiem. Jak to jest z tymi ucieczkami? Sunka latała cały czas luzem, za wyjątkiem chwil kiedy zbliżaliśmy się do gospodarstw sąsiadów, wtedy obawiając się o straty w inwentarzu, przywoływałem ją do siebie i nie przejawiała chęci do "dania nogi". Na dodatek, późną nocą, gdy ja raczyłem się w chałupie kolacją, Sunka była na zewnątrz bez smyczy i po prostu gapiła się na okolicę. Ma osiem miesięcy, więc myślałem że wkracza w ten wiek kiedy może zacząć "próbować". Napiszcie jak to jest i kiedy może się zacząć problem z ucieczkami.

Pozdrawiam - Lakers

Link to comment
Share on other sites

Tylko cierpliwość. Niech psiak opije się wody, idź z nim na długi spacer do czasu aż się załatwi i po fakcie daj mu dużą nagrodę kulinarną 8)

Za trzecim razem zrozumie że za siku w domu jest gderanie którego nie lubi, a za siku na dworze nagroda, a jeszcze za siku na trawce a nie na chodniku, to już w ogóle przyszności 8)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jedna refleksja z wyprawy na wieś.

Pojechałem z Sunką do odległej wsi samochodem - to było moje szczęście. W pewnym momencie przez pola ruszyły do mojego auta trzy potężne psy, rasy lub mieszanki mi nie znajomej.

Były to psy pobliskich gospodarzy którzy wybrali się na rybki i puścili swoje psy luzem. Nie wiem co by było gdybym był z Sunką na piechotę. Psy były wkurzone i agresywne. Atakowały auto - tylko moje, więc zrozumiałem że powodem jest moja suka. Czemu psy dostają szału na widok Huskych?

Pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

U Silme to jest normalne ze jak akorat nie ma ochoty na chodzenie i jedzenie ziemi+trawy to siada i obserwoje przyrode. Niestety u mnie jest bardzo ruchliwie w dzien i za bardzo nie moge jej na to pozwalac.

A uwielbia jastrzebie/sokoly (bo nie wiem ktore to ostatnio lataja) oraz sroki... albo poprostu wszystko co lata - za to boi sie w nocy jak slyszy kicajace zajace :) ale to pewnoie dlategop ze jest jeszcze mala i ich nie widzi tylko slyszy :)

Link to comment
Share on other sites

Husky- "dobry piesek" :-) co rozumiesz pod pojęciem "dobry piesek"? 8)

Ze przestala gryzc rece i reaguje na moje "nie wolno" :D

Wiecej nie wymagam :lol:

A kopanie mi nie przeszkadza

No moglaby sie troche tez uspokoic emocjonalnie ale mysle ze to przyjdzie z wiekiem 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...