Jump to content
Dogomania

czarna jaszczurka Galina


Justa

Recommended Posts

  • Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Martyna[/B], to był poczatek spaceru, a szczekaniem ona rozładowuje emocje - takie mam wrażenie. A niech sobie szczeka ile wlezie, byle nie w domu :diabloti:
W prawo umie od roku, a lewo od 2 tygodni ;) Ćwiczenie czyni mistrza :cool3:

Nie pogryzł, kiedyś chciałam tam założyć konto i w rezultacie mi sie nie udało. teraz gładko poszło :p

[B]Beatko[/B], hello :loveu::multi:

[B]Kojot[/B], umie, ale wydaje z siebie taki skowyt, że aż sama się stresuję :eviltong: Odpuściłam jej. Trudno, nie umie chodzić na smyczy, bo 80% czasu chodzi bez niej :p

Tak miało być, żebym ja sie nie myliła - prawa reka - w prawo, lewa ręka w lewo - MOJE lewo :eviltong:

[B]eria[/B], rozdarty sznaucer to szczesliwy sznaucer :loveu: to takie emocjonale psy :diabloti:

[B]bognik[/B], ja widze, że zapałałaś miłością do sznaucerów - szczególnie mojego i Kojota. Może naprawdę sobie sprawisz - to cudowne psy :loveu: i urodzeni modele :razz:

Nie pamietam czy było..
A jak było, to bedzie ponownie :diabloti:
[IMG]http://img125.imageshack.us/img125/66/dsc0727aj5.jpg[/IMG]

- - -

Umieram nad histologią.
Autentycznie :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']
W prawo umie od roku, a lewo od 2 tygodni ;) Ćwiczenie czyni mistrza :cool3:

[COLOR="#ff0000"]to teraz moja kolej na nauczenie Samby obrotu w drugą stronę:diabloti:[/COLOR]


Tak miało być, żebym ja sie nie myliła - prawa reka - w prawo, lewa ręka w lewo - MOJE lewo :eviltong:

[COLOR="Red"]ale mącisz psu w głowie:evil_lol:[/COLOR]


[B]bognik[/B], ja widze, że zapałałaś miłością do sznaucerów - szczególnie mojego i Kojota. Może naprawdę sobie sprawisz - to cudowne psy :loveu: i urodzeni modele :razz:

[COLOR="#ff0000"]no Bognik, zastanów się:cool3::cool3::cool3:[/COLOR]

Nie pamietam czy było..
A jak było, to bedzie ponownie :diabloti:
http://img125.imageshack.us/img125/66/dsc0727aj5.jpg[/IMG]

- - -

Umieram nad histologią.
Autentycznie :placz:[/QUOTE]


PS. nie było:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']
[B]bognik[/B], ja widze, że zapałałaś miłością do sznaucerów - szczególnie mojego i Kojota. Może naprawdę sobie sprawisz - to cudowne psy :loveu: i urodzeni modele :razz:[/quote]
Sznaucery mi się zawsze podobały, i to właśnie czarne, nie kopiowane :loveu: Sznaucer był z jedną z ras, którą brałam pod uwagę przed kupnem psa ;)

[B]Kojocie[/B] - jak mi sprawisz ''brodacza'' to się nie pogniewam :eviltong: A tak na serio to by mnie chyba z domu wyrzucili z drugim psem :mad:

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bognik']Sznaucery mi się zawsze podobały, i to właśnie czarne, nie kopiowane :loveu: Sznaucer był z jedną z ras, którą brałam pod uwagę przed kupnem psa ;)
[/quote]
zgadzam się:loveu: może nie z drugim, bo serce oddałam bezwzględnie Russellkom :diabloti: ale czarne niekopiowane, pycha :loveu: ze sznaucerzym włosem, a nie puchem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']
Przy okazji dziś się dowiedziałam, że koleżanka z mojej grupy mnie kojarzy z dogo :eviltong: Jaki ten świat mały..
Przy okazji pozdrawiam :cool1:[/quote]

Dobrze trafiłam :cool3: Fajna ta Twoja jaszczurka i czarna :loveu:

Tu masz mojego stworka z avatara:evil_lol:
[IMG]http://img378.imageshack.us/img378/3056/img51452dgmkz0.jpg[/IMG]

Pozdr. Ania&Szema ('stworek') i reszta zwierzyńca ;)

Histologia też mnie chyba wykończy, ale mam nadzieje, że jutro nie polegniemy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ooo witaj Aniu :loveu:

Też mam nadzieję, że nie polegniemy.. aczkolwiek na tą chwilę mam ochote polec na łóżku i iść w cholere spać :evil_lol: :eviltong:

Aaaaaaaaj stworzenie jest kosmiczne, jakże różne od jaszczurki. Mam nadzieje, że kiedyś uda mi się wymiziać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

fajny zwierz:p

a przy okazji skorzystam i może mnie uświadomicie po co pudle się tak strzyże,bo nie mogę tego pojąć:oops:

jeszcze tą "banieczke" na klacie to bym sobie mogła wytłumaczyć,że ma na celu zarysowanie,czy poszerzenie klaty,ale te dwie za nią:crazyeye:?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='.ania']Dobrze trafiłam :cool3: Fajna ta Twoja jaszczurka i czarna :loveu:

Tu masz mojego stworka z avatara:evil_lol:
[url]http://img378.imageshack.us/img378/3056/img51452dgmkz0.jpg[/url]

Pozdr. Ania&Szema ('stworek') i reszta zwierzyńca ;)

Histologia też mnie chyba wykończy, ale mam nadzieje, że jutro nie polegniemy :diabloti:[/quote]

NO NO NO, swiat jest jedank malutki :cool3: - czesc Aniu, dawno Cie z Szelma nigdzie nie widzialam.

Powodzenia dziewczyny na egzaminie!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']do mnie przemawia tylko klasyczna fryzura pudla, żadna inna:shake:[/quote]

Toż to właśnie najbardziej klasyczna i pierwotna fryzura pudla, prosto z baroku się wywodzi :lol:

Jutro Wam wszystko opiszę co, skąd, i dlaczego, tylko najpierw histo...:diabloti:

Justyna, jeszcze chwila i zapudlę Ci galerię na sznaucerach :evil_lol: koniecznie musimy się kiedyś spotkać na spacer i [SIZE=1][COLOR=pink]z Twoim aparatem. [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#ffc0cb][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]Cześć Olu! Faktycznie sto lat się nie widziałyśmy, pozdrowienia dla Bangitki![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='.ania']Toż to właśnie najbardziej klasyczna i pierwotna fryzura pudla, prosto z baroku się wywodzi :lol:[/QUOTE]

może teraz to się tak nazywa, ale kiedys klasyczna to była taka bez żadnych wygolonych partii.

taka [url]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/e2/Standard_poodle_apricot.jpg/250px-Standard_poodle_apricot.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']jak tu pudlowy temat się zrobił, to mnie się podoba bardzo taka fryzura:
[URL]http://www.moonguys.com/pudel2.JPG[/URL]
:lol:[/QUOTE]

taka też jest ok;) Ale inne:roll: wiem, że tradycja itp ale czy te wygolone pudle pracują aporując z wody? Jak nei to po co taka fryz..

Link to comment
Share on other sites

Ileż tu fantastycznych filmików :multi: Od razu widać jaka Gala nakręcona na 'pracę'. Ile bym dała, żeby mój czocher sie zainteresował piką albo chociaż patykiem na spacerze... Zawsze ważniejsze sprawy zapachowe znajdzie :roll:

Kręcioły w lewo i prawo fantastyczne :multi: Fiśka ma inny sposób ale nie pojmuje która to lewa która prawa :lol: na 'obrót' przewraca się jedynie w swoje prawo. Zakodowane ma, że jak powiem 'zdechł pies' to kładzie się na swój lewy bok i dźwigiem jej nie podniesiesz nie mówiąc o mąceniu w głowie w którą stronę ma się obrócić :lol: Ale to jedynie moja wina w nauce :)

[quote name='.ania']
Tu masz mojego stworka z avatara:evil_lol:
[url]http://img378.imageshack.us/img378/3056/img51452dgmkz0.jpg[/url][/QUOTE]
jaki wymyślny fryz :question:

Link to comment
Share on other sites

[B]Aniu[/B], już PO histo, jeszcze nie ma co oblewac, więc czekamy na opisy co i jak i dlaczego :diabloti:
A ja pozwoliłam sobie zajerzeć na temat o pielęgnacji pudlej sierści i powiem tyle - myślałam, że przy sznaucerze jest dużo roboty :-o Ale sznaucer jak widzę to szalenie praktyczny pies :evil_lol::lol:

[B]Pasavera[/B], jaszczurka nie uznaje zabaw z innymi psami na przykład.. dla niej istnieje tylko piłka i ja :mdleje: więc ile psów tyle chakaterów..
Wczoraj chciałam ją trochę pomęczyć na kawałki kolacji, ale podniosła buntowniczy alarm i myślałam, że wyjdzie z siebie, więc dałam sobie pokój.. :eviltong:

Wędrownik miskowy :eviltong:
[url=http://s498.photobucket.com/albums/rr349/non_umbra/?action=view&current=Wideo017.flv]Wideo017.flv - Video - Photobucket - Video and Image Hosting[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']Grami też tak je, co ciekawe ma metalowe miski na gumowym stojaczku :cool1: łatwo sobie wyobrazić jaki to przyjemny dźwięk jak te miseczki obijają się o siebie i o ściany raz dziennie :loveu::loveu:[/quote]

Azowe miski sa w takim miejscu, ze nie maja szans za bardzo wedrowac:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

szalony wędrownik:evil_lol: Samba też tak je:evil_lol:

[quote name='Justa']
A ja pozwoliłam sobie zajerzeć na temat o pielęgnacji pudlej sierści i powiem tyle - myślałam, że przy sznaucerze jest dużo roboty :-o Ale sznaucer jak widzę to szalenie praktyczny pies :evil_lol::lol:
[/quote]
chyba żartujesz:diabloti: pudla wcale nie trzeba tak strzyc jak na wystawę i wtedy też niewiele do roboty jak u sznaucerka. A przygotować minika na wystawę to na prawdę ciężka sprawa;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...