Jump to content
Dogomania

czarna jaszczurka Galina


Justa

Recommended Posts

  • Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

niah niah.

wybaczcie mi brak zdjęć, ale galina jest totalnie niewyjściowa, zarośnięta i wygląda jak mały miś. ja w chwilach wolnych staram się znaleźć czas na dłuższy spacer no i zarówno na komputer jak i fotki czasu jakoś brak :shake:

bardziej martwię się co zacznie się w październiku, bo jeżeli wogóle tu będę bywać to będzie dobrze.. :roll:
cóż, coś za coś.

mam nadzieję, że uda mi się 13 być na wystawie i z częścią z Was się spotkam :loveu: ale to też się jeszcze okaże.

ajjjj :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]no wiesz, jak mam uruchomić wyobraźnię bez jakiegokolwiek rysopisu :diabloti:

a miało być zdjęcie:eviltong: ale obiecanki cacanki, a.... :evil_lol::evil_lol::mad:
[/B][/COLOR][/QUOTE]

rysopisu?
on : 190 wzrostu, ciemne oczy, ciemne włosy, ciemna karnacja.
ja : 169 wzrostu, jasne oczy, ciemne włosy, jasna karnacja.

teraz lepiej? :evil_lol:


nie no, naprawdę nie mamy wspólnych zdjęć.. :shake:

[QUOTE]a i chciałem powiedzieć, że ja i tak wiedziałem jako jeden z pierwszych o tym prawda Justynko ?[/QUOTE]

a to powód do chluby? :lol:
tak generalnie wciąż niewiele osób o tym wie, Mateuszku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']rysopisu?
on : 190 wzrostu, ciemne oczy, ciemne włosy, ciemna karnacja.
ja : 169 wzrostu, jasne oczy, ciemne włosy, jasna karnacja.

teraz lepiej? :evil_lol:


nie no, naprawdę nie mamy wspólnych zdjęć.. :shake:



a to powód do chluby? :lol:
tak generalnie wciąż niewiele osób o tym wie, Mateuszku ;)[/quote]

[COLOR=Navy][B]to o całe 2 cm wyższy ode mnie :diabloti:

wcale nie lepiej :evil_lol::evil_lol:

to ode czego masz pilota?:diabloti::p

tak napisałem, bo wiedziałem już o tym zanim tu się ktoś czegoś domyślił :eviltong::diabloti: [/B][/COLOR][B][COLOR=Navy]a fajnie jest wiedzieć coś przed kimś, [/COLOR][/B][COLOR=Navy][B]w[/B][B]iesz to już pomału zboczenia zawodowe :evil_lol:
a i śledztwo zakończone....:diabloti:[/B]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]to o całe 2 cm wyższy ode mnie :diabloti:

wcale nie lepiej :evil_lol::evil_lol:

to ode czego masz pilota?:diabloti::p

tak napisałem, bo wiedziałem już o tym zanim tu się ktoś czegoś domyślił :eviltong::diabloti: [/B][/COLOR][B][COLOR=Navy]a fajnie jest wiedzieć coś przed kimś, [/COLOR][/B][COLOR=Navy][B]w[/B][B]iesz to już pomału zboczenia zawodowe :evil_lol:
a i śledztwo zakończone....:diabloti:[/B]
[/COLOR][/QUOTE]

wysocy są fajni :diabloti:

pffffi - a gdzie moja prywatność? hę?
pilota może i mam, ale statyw został na wsi - a to peszek :diabloti:

nio to czuj się z tego dumny, bo się dowiedziałeś i tak 2 tygodnie po fakcie :evil_lol:
i jak wyniki śledztwa? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']wysocy są fajni :diabloti:

pffffi - a gdzie moja prywatność? hę?
pilota może i mam, ale statyw został na wsi - a to peszek :diabloti:

nio to czuj się z tego dumny, bo się dowiedziałeś i tak 2 tygodnie po fakcie :evil_lol:
i jak wyniki śledztwa? :cool3:[/quote]
[COLOR=Navy][B]
pewnie, że fajni :diabloti:
to od czego masz regał, półkę, biurko, szafę:diabloti: książki ?:diabloti: etc. etc.


duma mnie rozpiera :cool1::eviltong:

wyniki śledztwa: wynik pozytywny, czyli, że jest.:diabloti:
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]
pewnie, że fajni :diabloti:
to od czego masz regał, półkę, biurko, szafę:diabloti: książki ?:diabloti: etc. etc.


duma mnie rozpiera :cool1::eviltong:

wyniki śledztwa: wynik pozytywny, czyli, że jest.:diabloti:
[/B][/COLOR][/QUOTE]

ekhmm.. nie mam szafy :lol: dobra niech ci będzie - nie pokażę, bo on jest bardziej fotogeniczny odemnie niestety :placz:

łohoho. detektywie :diabloti::cool1:
ale co? w końcu się podstawiłeś jako potencjalny zainteresowany?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']ekhmm.. nie mam szafy :lol: dobra niech ci będzie - nie pokażę, bo on jest bardziej fotogeniczny odemnie niestety :placz:

łohoho. detektywie :diabloti::cool1:
ale co? w końcu się podstawiłeś jako potencjalny zainteresowany?[/quote]

[COLOR=Navy][B]to tym bardziej należałoby coś pstryknąć :diabloti::eviltong: no ale nie będę dłużej nalegał:razz:

nie musiałem się przedstawiać jako potencjalny zainteresowany:p
poza tym takie rzeczy się wyczuwa.[/B][/COLOR][COLOR=Navy][B] wystarczyła chwila rozmowy, a potem blokada profili i galerii oraz komentarzy na n.k. i wszystko jasne, (notabene musiałem do tego celu założyć fikcyjne konto[/B][/COLOR][COLOR=Navy][B]:diabloti:)[/B][/COLOR][COLOR=Navy][B] Drugi z nich to mój kolega, znamy się od kilku lat, i od początku coś mi pachniało :evil_lol: no ale ja tam nic nie mam do takich osób, niech sobie żyją i robią co chcą:diabloti::razz::p[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]to tym bardziej należałoby coś pstryknąć :diabloti::eviltong: no ale nie będę dłużej nalegał:razz:

nie musiałem się przedstawiać jako potencjalny zainteresowany:p:diabloti:)
poza tym takie rzeczy się wyczuwa. Drugi z nich to mój kolega, znamy się od kilku lat, i od początku coś mi pachniało :evil_lol: no ale ja tam nic nie mam do takich osób, niech sobie żyją i robią co chcą:diabloti::razz::p wystarczyła chwila rozmowy, a potem blokada profili i galerii oraz komentarzy na n.k. i wszystko jasne, (notabene musiałem do tego celu założyć fikcyjne konto[/B][/COLOR][/QUOTE]

no jak tym bardziej? mam siebie przedstawiać w złym świetle - niedoczekanie :diabloti:

o ty podstępny, ja w takim razie też będe uważać na rozmowy z nienajomymi :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']no jak tym bardziej? mam siebie przedstawiać w złym świetle - niedoczekanie :diabloti:

o ty podstępny, ja w takim razie też będe uważać na rozmowy z nienajomymi :diabloti:[/quote]

:diabloti::diabloti:

nie bój się, Ciebie o nic nie podejrzewam:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz']:diabloti::diabloti:

nie bój się, Ciebie o nic nie podejrzewam:loveu:[/QUOTE]

doprawdy? :razz: każdy ma jakies tajemnice :diabloti:

galina
[IMG]http://img93.imageshack.us/img93/3893/dsc1746ul5.jpg[/IMG]


miałam dzisiaj wstać, ogarnąc się, pojechać po nowe trampki tudzież inne buty. kupić kilka rzeczy na jesień, frontline dla galiny i wiele wiele innych i co? oczywiście z chwilą wstania odechciało mi się :mdleje:
niemniej dzisiaj galinę wykąpię, wyczeszę i podrównam tu i ówdzie, a potem zapisze na strzyżenie, bo wygląda jak 7 dziecko stróża, a my za 2 tygodnie wybieramy się na warszawską w celach towarzyskich :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']wystawiasz Gasskę? :loveu::multi::loveu::multi:
super truper - spotkamy sie o ile mnie wpuszczą z moim kundlem :lol:[/quote]

:shake:jade sobie pooglądać;)a Gass zostaje w domu
zastanawiałam się do ostatniej chwili czy wystawić,ale doszłam do wniosaku że nie jest ona w formie wystawaowej i odpuściłam;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gassira']:shake:jade sobie pooglądać;)a Gass zostaje w domu
zastanawiałam się do ostatniej chwili czy wystawić,ale doszłam do wniosaku że nie jest ona w formie wystawaowej i odpuściłam;)[/QUOTE]

a tam, ona zawsze jest piękna :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gassira']ładna może i tak ale jak zabardzo zarośnie to nie wygląda korzystnie;)[/QUOTE]

a tam, narzekasz. jak pies piękny to kilka za długich kłaków jego piękności nie zmieni :loveu:

a ja mam galine z przymoczonym podwoziem.
[IMG]http://img186.imageshack.us/img186/7816/dsc1143rh4.jpg[/IMG]

podziwiajcie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...