Jump to content
Dogomania

czarna jaszczurka Galina


Justa

Recommended Posts

  • Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='Justa']Dawno się nie odzywałam, ale jest powód :)
Nieoficjalnie skończyłam studia, została tylko papierologia i czekanie na wydanie prawa do wykonywania zawodu ! :)

U Galiny wszystko w porządku, trzyma się jakoś dziewczyna, w tym roku stuknie jej lat 11 ;)[/QUOTE]
Wow, gratuluję Pani Doktor - Pani Vet:diabloti::cool3:

To kiedy świętujemy 11 lat Gallinki?:hmmmm:
Gordon kończy 11 lat 1 lipca;-)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki jeszcze raz dziewczyny :loveu:

Trudno w to uwierzyć, ale galeria istnieje od 2008r czyli od 6 lat. Dokładnie wtedy zaczęłam studia, a 228 stron później je skończyłam ;)
Powoli przyzwyczajam się do tej myśli, coraz częściej słyszę 'pani doktor' i czasem już nawet reaguję ;)

Link to comment
Share on other sites

Co to jest 6 lat studiów. :eviltong: Ja już 5 lat mam za sobą, teraz zaczęłam 1 rok z 3 lat aplikacji. Łącznie 8 lat nauki, podczas których na godziwy zarobek jeszcze nie ma co liczyć.

Jest nawet pewien suchar na ten temat: "czym się różni aplikant adwokacki od balkonu? Balkon utrzyma trzyosobową rodzinę". :eviltong:

A w jakim gabinecie teraz będziesz pracowała?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']Co to jest 6 lat studiów. :eviltong: Ja już 5 lat mam za sobą, teraz zaczęłam 1 rok z 3 lat aplikacji. Łącznie 8 lat nauki, podczas których na godziwy zarobek jeszcze nie ma co liczyć.

Jest nawet pewien suchar na ten temat: "czym się różni aplikant adwokacki od balkonu? Balkon utrzyma trzyosobową rodzinę". :eviltong:

A w jakim gabinecie teraz będziesz pracowała?[/QUOTE]

Ja za 2 lata zacznę specjalizację jak wszystko dobrze pójdzie ;) I kolejne 3 lata nauki. A potem już nauka do końca życia, takie zawody sobie wybrałyśmy ;)

Na rynku różowo nie jest, póki co jestem na stażu na Bemowie a potem się zobaczy co dalej..

Link to comment
Share on other sites

A jak u was na SGGW wyglądał koniec 6roku? Też macie taką giga sesję jak w Olsztynie? Tutaj mamy 12 egzaminów. W jeden dzień zw.gospodarskie (rozród, interna, chirurgia, epi) za dwa tygodnie to samo z koni, a za następne dwa z małych. Teraz zaczęły się poprawki i trwają do któregoś tam kwietnia.
Chyba stary system, bez tej wykańczającej końcówki, był lepszy :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Squ']A jak u was na SGGW wyglądał koniec 6roku? Też macie taką giga sesję jak w Olsztynie? Tutaj mamy 12 egzaminów. W jeden dzień zw.gospodarskie (rozród, interna, chirurgia, epi) za dwa tygodnie to samo z koni, a za następne dwa z małych. Teraz zaczęły się poprawki i trwają do któregoś tam kwietnia.
Chyba stary system, bez tej wykańczającej końcówki, był lepszy :roll:[/QUOTE]

Ja miałam duże zwierzęta (konie i gospodarskie) na IV roku. Małe zwierzęta na V roku.
Na VI roku miałam tylko staże + 2 fakultety, także końcówka całkiem przyjemna ;)
A mieli ujednolicić system, jak widać mało skutecznie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Ja za 2 lata zacznę specjalizację jak wszystko dobrze pójdzie ;) I kolejne 3 lata nauki. A potem już nauka do końca życia, takie zawody sobie wybrałyśmy ;)

Na rynku różowo nie jest, póki co jestem na stażu na Bemowie a potem się zobaczy co dalej..[/QUOTE]
chyba nie ma pracy, w której nie uczysz się do końca życia ;) samorozwój to się nazywa!

kurde, ja mam mękę ze studiami- nie wystarczy umieć i się uczyć : P trzeba mieć jeszcze straszne szczęście. Średnia do inżyniera to jakieś 5 lat zamiast 3,5, ale i tak jest lepiej, było ok. 8 :grins: Takie never ending story. Za to jak już się skończy, to nie ma żadnego problemu z bardzo dobrze płatną pracą.

Ps. ja chyba w każdej sesji mam ponad 10 egzaminów ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Victoria']Różne są te crash testy, niedawno oglądałam taki w którym udowadniali, że najlepszym rozwiązaniem jest właśnie klatka. Każdy test szelek kończył się złamanym kręgosłupem/rozwalonymi szelkami.[/QUOTE]

A tak z ciekawości w jaki sposób badali złamanie kręgosłupa? U maskotki? fantomu? trupa?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...