Jump to content
Dogomania

101 Psich Sztuczek


Olka_Olga

Recommended Posts

my umiemy kilka sztuczek choc niestety wiekszosc w tej ksiazce nie jest dla doga np. wskok na raczki:evil_lol:

ale od czego mamy male psy w domu:diabloti: bf-y niedlugo zaczna sie uczyc, a doga pozostaje nauka gaszenia swiatla na wypadek gdyby nam sie nie chcilo, tylko nie wiem jak sciana bedzie wygladala po nauce:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 1 month later...

[quote name='Zuzia&Snoopy']Książka jest fajna, mam nadzieję że wkrótce wyjdzie kolejna część...
Snoopy umie już ponad 20 komend z tej książki. Nie podobała mi się jednak metoda nauczenia "pies kuleje"....[/QUOTE]
Myślę, że warto przeczytac, ale to nic specjalnego.

Link to comment
Share on other sites

dziś zakupiłam książkę - mimo pewnych wad uważam ją za ciekawą. Sposób na kulenie też mi się średnio podoba ale z drugiej strony autorka zaznacza, że wszystko na spokojnie i delikatnie. A ktoś kto umie z psem tyle rzeczy zrobić to raczej nie stosuje przemocy do nauki, bo pies nie zrobiłby nawet połowy tego. Może to jakiś błąd w tłumaczeniu? Nie wiem. A smycz można zamiast 'szarpac' to po prostu zastosować jako ogranicznik w natychmiastowym postawieniu łapy na ziemi. Albo wykorzystać moment, kiedy pies sam się zaplącze w smycz i wyłapać klikerem ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...