Jump to content
Dogomania

kupie staffika suczke z rodowodem od 8 tyg go 7 mies na raty


*ziba*

Recommended Posts

  • Replies 690
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Canaveral-staff']????????????? chyba jednak nie jeseś na bieżaco[/QUOTE]
alez jestem na biezaco
jest pani zawieszona tylko w zwiazku ze wszczeciem postepowania, zdazyla pani przepisac psy na znajomych i rodzine i wciaz ma sie pani swietnie, ze nie wspomne o tym jak sie pani panoszy na innym forum
przypuszczam, ze za niedlugo powstanie nowy przydomek, o ile juz nie jest przyznany i dalej bedzie pani mnozyc co cieczke raz na warunek, a raz "legalnie"; czasem pani zaplaci za krycie, ale czesciej nie albo bedzie paniw kolko kryc swoim psem, czasem nagle jakas sucz nie zajdzie po obcym psie, wiec tez zaplata sie nie nalezy wg pani ...
ale mam nadzieje, ze sprawa sie kiedys skonczy i bedzie pani zawieszona za to co pani robila

Link to comment
Share on other sites

[quote name='strumyk']alez jestem na biezaco
jest pani zawieszona tylko w zwiazku ze wszczeciem postepowania, zdazyla pani przepisac psy na znajomych i rodzine i wciaz ma sie pani swietnie, ze nie wspomne o tym jak sie pani panoszy na innym forum
przypuszczam, ze za niedlugo powstanie nowy przydomek, o ile juz nie jest przyznany i dalej bedzie pani mnozyc co cieczke raz na warunek, a raz "legalnie"; czasem pani zaplaci za krycie, ale czesciej nie albo bedzie paniw kolko kryc swoim psem, czasem nagle jakas sucz nie zajdzie po obcym psie, wiec tez zaplata sie nie nalezy wg pani ...
ale mam nadzieje, ze sprawa sie kiedys skonczy i bedzie pani zawieszona za to co pani robila[/QUOTE]


witam panią jestem męzem Katarzyny Zygas właścicielki hodowli Canaveral-Staff FCI nie mam konta na dogomanii więc piszę z konta żony po przeczytaniu pani postu po prostu krew mnie zalała wypisuje pani takie bzdury wyssane z palca nie poparte zadnymi dowodami .
kto dał pani takie prawo pisać na ogólnodostępnym forum sterty takich oszczerstw i nieprawdy pod adresem mojej zony.
Żona jak do tej pory miała pięć miotów staffików przez 12lat hodowli ,wiec jakie to według pani krycie co cieczke.
co do panoszenia to chyba o sobie pani pisze ,dziwi mnie jednak że jeszcze nikt się panią nie zainteresował.Pewnie z uśmiechem na twarzy patrzyłaby pani na porażkę nie tylko mojej żony ale i paru innych hodowców to nic innego jak tylko zawiśc wada która powinna wykluczać takich ludzi jako członków ZKwP.A co do naszego reproduktora SCY SCRAPERA to jest to wybitny pies ,który przekazuje doskonałe cechy eksterieru i charakteru a takie psy używa się w hodowli jak najdłużej czyż nie??

nie zyczę sobie dalszego oczerniania mojej zony przez panią od rozpatrywania takich spraw jest sąd kolezeński a nie dogomania ,pani proponuję zlikwidować hodowlę i zająć się sądownictwem z pewnością lepiej pani na tym wyjdzie

Robert Zygas

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]a czy ktos mi zabroni kryc tylko i wyłacznie moim reproduktorem ? przeciez chyba po to Go mam [/QUOTE]Alez owszem, po to on jest i ma pani do tego prawo. Wiec niech pani z niego korzysta, jak ma pani zamiar nie placic za inne krycia.
[QUOTE] przeniosłam dalszą rozmowę na pw[/QUOTE]Nie bede debatowac na ten temat na pw, bo jest to sprawa o ktorej prawdopodobnie nie tylko ja chcialabym sie dowiedziec.
Poza tym "moja panno" to sie moze pani zwracac to swojej cork. Ja jestem zaledwie kilka lat od pani mlodsza, a poza tym podobnie jak pani jestem mezatka, wiec wypraszam sobie taki pogardliwy ton.
[QUOTE]po przeczytaniu pani postu po prostu krew mnie zalała wypisuje pani takie bzdury wyssane z palca nie poparte zadnymi dowodami .[/QUOTE]skoro uwaza pan, ze przyznanie sie do faktu sprzedazy psow bez papierow na innym forum oraz pojawieniu sie na tym forum rowniez osoby, ktora takowego psa kupila i wciaz miala nadzieje na zalatwienie tychze papierow nie jest dowodem, to chyba powinien pan porozmawiac z zona i lepiej sie w sprawie zorientowac
mam do wgladu zrzuty tychze rozmow na forum - zyczy pan sobie moge wyslac albo tu wkleic
[QUOTE] kto dał pani takie prawo pisać na ogólnodostępnym forum sterty takich oszczerstw i nieprawdy pod adresem mojej zony.[/QUOTE]mam wszelkie prawo to publicznego potepienia takiego postepowania, tym bardziej, ze panska zona przyznala sie do tego rowniez publicznie
[QUOTE]co do panoszenia to chyba o sobie pani pisze ,dziwi mnie jednak że jeszcze nikt się panią nie zainteresował.[/QUOTE]niech pan sie szanownie zorientuje najpierw w temacie, ok? a potem bedziemy dyskutowac
po calej tej sprawie pana zona powinna zamilknac i czekac na jak najszybsze rozwiazanie sprawy, badz dokonac wszelkich formalnosci, ktorych wymagalo od niej ZK (mialy byc badania zrobione)
a pana zona nie poczuwa sie do niczego, nie widac, aby w jakikolwiek sposob bylo jej wstyd, tego wymagalaby zwykla przyzwoitosc
a o mnie niech sie pan nie martwi - chce mnie pan podac do sadu, prosze bardzo
[QUOTE]Pewnie z uśmiechem na twarzy patrzyłaby pani na porażkę nie tylko mojej żony ale i paru innych hodowców to nic innego jak tylko zawiśc wada która powinna wykluczać takich ludzi jako członków ZKwP.[/QUOTE]Ponosi troche pana. Ja nie lamie regulaminow ZK. Po to sa one stworzone, aby psy jak najmniej cierpialy, aby nie byly wykorzystywane. Nie moja wina, ze nie rozumie pan, o co mi w tej sytuacji chodzi.
Pana zona zlamala regulamin hodowli psow rasowych.
[QUOTE]A co do naszego reproduktora SCY SCRAPERA to jest to wybitny pies ,który przekazuje doskonałe cechy eksterieru i charakteru a takie psy używa się w hodowli jak najdłużej czyż nie??[/QUOTE]A niech pan robi co chce, a na temat psa wypowiadac sie nie bede, bo sprawa dotyczy panskiej zony, a nie biednych psow.
[QUOTE] nie zyczę sobie dalszego oczerniania mojej zony przez panią od rozpatrywania takich spraw jest sąd kolezeński a nie dogomania [/QUOTE]Mam pan prawo "do nie zyczenia sobie" tak jak ja mam prawo do publicznego pietnowania.
Nie oczerniam pana zony, prosze sie najpierw zorientowac w sprawie, a dopiero pozniej zabierac glos.
Nie odwoluje sie nawet do wstydu, morlanosci i przyzwoitosci - faktem po prostu jest, ze zlamano regulamin. Sprawa dotyczy tego faktu i tyle.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]a czy ktos mi zabroni kryc tylko i wyłacznie moim reproduktorem ? przeciez chyba po to Go mam [/QUOTE]
Alez owszem, po to on jest i ma pani do tego prawo. Wiec niech pani z niego korzysta, jak ma pani zamiar nie placic za inne krycia.
[QUOTE] przeniosłam dalszą rozmowę na pw[/QUOTE]
Nie bede debatowac na ten temat na pw, bo jest to sprawa o ktorej prawdopodobnie nie tylko ja chcialabym sie dowiedziec.
Poza tym "moja panno" to sie moze pani zwracac to swojej cork. Ja jestem zaledwie kilka lat od pani mlodsza, a poza tym podobnie jak pani jestem mezatka, wiec wypraszam sobie taki pogardliwy ton.
[QUOTE]po przeczytaniu pani postu po prostu krew mnie zalała wypisuje pani takie bzdury wyssane z palca nie poparte zadnymi dowodami .[/QUOTE]
Skoro uwaza pan, ze przyznanie sie do faktu sprzedazy psow bez papierow na innym forum oraz pojawieniu sie na tym forum rowniez osoby, ktora takowego psa kupila i wciaz miala nadzieje na zalatwienie tychze papierow nie jest dowodem, to chyba powinien pan porozmawiac z zona i lepiej sie w sprawie zorientowac
mam do wgladu zrzuty tychze rozmow na forum - zyczy pan sobie moge wyslac albo tu wkleic
[QUOTE] kto dał pani takie prawo pisać na ogólnodostępnym forum sterty takich oszczerstw i nieprawdy pod adresem mojej zony.[/QUOTE]
Mam wszelkie prawo to publicznego potepienia takiego postepowania, tym bardziej, ze panska zona przyznala sie do tego rowniez publicznie
[QUOTE]co do panoszenia to chyba o sobie pani pisze ,dziwi mnie jednak że jeszcze nikt się panią nie zainteresował.[/QUOTE]
Niech pan sie szanownie zorientuje najpierw w temacie, ok? a potem bedziemy dyskutowac
po calej tej sprawie pana zona powinna zamilknac i czekac na jak najszybsze rozwiazanie sprawy, badz dokonac wszelkich formalnosci, ktorych wymagalo od niej ZK (mialy byc badania zrobione)
a pana zona nie poczuwa sie do niczego, nie widac, aby w jakikolwiek sposob bylo jej wstyd, tego wymagalaby zwykla przyzwoitosc
a o mnie niech sie pan nie martwi - chce mnie pan podac do sadu, prosze bardzo
[QUOTE]Pewnie z uśmiechem na twarzy patrzyłaby pani na porażkę nie tylko mojej żony ale i paru innych hodowców to nic innego jak tylko zawiśc wada która powinna wykluczać takich ludzi jako członków ZKwP.[/QUOTE]
Ponosi troche pana. Ja nie lamie regulaminow ZK. Po to sa one stworzone, aby psy jak najmniej cierpialy, aby nie byly wykorzystywane. Nie moja wina, ze nie rozumie pan, o co mi w tej sytuacji chodzi.
Pana zona zlamala regulamin hodowli psow rasowych.
[QUOTE]A co do naszego reproduktora SCY SCRAPERA to jest to wybitny pies ,który przekazuje doskonałe cechy eksterieru i charakteru a takie psy używa się w hodowli jak najdłużej czyż nie??[/QUOTE]
A niech pan robi co chce, a na temat psa wypowiadac sie nie bede, bo sprawa dotyczy panskiej zony, a nie biednych psow.
[QUOTE] nie zyczę sobie dalszego oczerniania mojej zony przez panią od rozpatrywania takich spraw jest sąd kolezeński a nie dogomania [/QUOTE]
Mam pan prawo "do nie zyczenia sobie" tak jak ja mam prawo do publicznego pietnowania.
Nie oczerniam pana zony, prosze sie najpierw zorientowac w sprawie, a dopiero pozniej zabierac glos.
Nie odwoluje sie nawet do wstydu, morlanosci i przyzwoitosci - faktem po prostu jest, ze zlamano regulamin. Sprawa dotyczy tego faktu i tyle.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Co sądzimy o tym ? z przykrością muszę stwierdzić , że nie tylko ja ale i kilka osób które uczestniczyły w tym cyrku daro , zupełnie nie jesteśmy zdziwieni , .że sprzeda psy ... została zawieszona w ZK na okres dwóch lat ... więc po co jej psy ? nie będzie wystaw , nie będzie hodowlanek , nie będzie szczeniaczków , nie będzie kaski ..... darmozjady kosztują ....

Daro na innym forum , pisała ze szuka DT dla Bastera , na okres dwóch miesięcy , bo jakieś tam życiowe problemy ma .. ok to bym zrozumiała , bo różnie w życiu bywa ... potem odwołała poszukiwanie , ogłosiła że pies idzie na dwa miesiące do hotelu .. ze swoich źródeł wiem , że miał tego psa ktoś tam wziąć na jakiś czas .... ale tylko czekałam , aż pies bedzie wystawiony na sprzedaż ..

ale to szansa dla Bastera na nowe , dobre życie ..... trzeba pamietać, że pies jest zawieszony razem z właścicielką w ZK , tak wiec jego kariera wystawowa , ewentualna ... możliwa będzie za dwa lata.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']ja pierniczę...czyli jakby jełop z pseudo jakis wylicytował za to 100 zł to by kupił!:crazyeye::angryy: a pancia bidulka chorutka, na leki by może miała!...zeby ją:angryy:[/QUOTE]
no tylko panci nikt nie uświadomił , że na jej chorobę , to nie ma lekarstwa .... może zaczęła leczyć się na nogi ?
bo na głowę już za późno ... ja mogę kupić tego psa , tylko co dalej ? u mnie będzie jatka z Frankiem , TZ mnie mi głowę urwie :evil_lol:

PS ona ma jeszcze sukę staffika

Link to comment
Share on other sites

Powiem wam, że myślałem nad 2 staffikiem i ta aukcja na allegro wygladała ok do momentu aż wpisałem nazwe psa w googlach.
Obecnie mam 4 miesiecznego psiaka i chcemy razem z żoną nabyć kompana do zabaw. Niestety chwilowo sprawy finansowe sie nie pozwalają na zakup szczeniaczka. Jeśłi chodzi o wystawy to będziemy strartować z naszym Loganem, a drugi psiakbędzie tylko a może aż do kochania :) no i żeby młody miał weselej jak zostaje sam.
A czy może ma z Was ktoś 2 staffiki - chłopaków - jak wygląda ich wspólne życie. Są spięcia? A jak miałoby się to z inną rasą, ale też chłopakiem. Suczka nie za bardzo wchodzi w gre, gdyż nie chcemy zakladać hodowli i musielibyśmy ją wysterylizować.
Powróciliśmy do tematu adopcji jakiegoś psiaka ze schroniska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Morgoth88']Powiem wam, że myślałem nad 2 staffikiem i ta aukcja na allegro wygladała ok do momentu aż wpisałem nazwe psa w googlach.
Obecnie mam 4 miesiecznego psiaka i chcemy razem z żoną nabyć kompana do zabaw. Niestety chwilowo sprawy finansowe sie nie pozwalają na zakup szczeniaczka. Jeśłi chodzi o wystawy to będziemy strartować z naszym Loganem, a drugi psiakbędzie tylko a może aż do kochania :) no i żeby młody miał weselej jak zostaje sam.
A czy może ma z Was ktoś 2 staffiki - chłopaków - jak wygląda ich wspólne życie. Są spięcia? A jak miałoby się to z inną rasą, ale też chłopakiem. Suczka nie za bardzo wchodzi w gre, gdyż nie chcemy zakladać hodowli i musielibyśmy ją wysterylizować.
Powróciliśmy do tematu adopcji jakiegoś psiaka ze schroniska.[/QUOTE]

Logan o ile dobrze kojarzę jest po Versusie Dynastia Bulli? prawda?
Właścicielka Versusa ma w domu dwa samce tej rasy - zapytaj, na pewno Ci wszystko opisze jak to wygląda ;)

Link to comment
Share on other sites

Witaj [b]Danielu[/b] i tutaj :)
Porada już była, zarówno odnośnie drugiego samca jak i samego Bastera ;) Jak będziemy mogli jeszcze pomóc bądź doradzić - piszcie!

P.S. [b]Agnieszko[/b] - Ty to zawsze wszystko kojarzysz, hahahaha :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...