Jump to content
Dogomania

kupie staffika suczke z rodowodem od 8 tyg go 7 mies na raty


*ziba*

Recommended Posts

Witam,
poszukuje staffika suczki tylko i wylacznie z hodowlii z rodowodem. Kupie na raty- mysle ze dogadamy sie. Mam juz amstaffke oraz dalmatynczyka. Niedawno przeprowadzilismy sie do domku z ogrodem- oczywiscie psy mieszkaja w domu. Intersuje mnie suczka od 8 tyg do 7 mies. Jezeli chodzi o starsza musi byc lagodna do psow, dzieci. Bardszo prosze o kontakt na pm z numerem telefonu, a zadzwonie. Niestety zadko ktora hodowla chce sprzedac na raty- a niestety przy wykonczeniu domu , dziecku i 2 psami jest dla mnie niemozliwe zey wylozyc taka kwote. Zapewnie jej bardzo dobre warunki. Czekam na propozycje- tekilka20 (Darek, Sylwia, Laura oraz Teqiulla oraz Bosman Magiczna Oaza)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 690
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL]http://www.staffik.fora.pl/szczeniaki,105/rozbrykana-osemka,786.html[/URL]

Tu są szczeniorki ....ślicznej budowy :cool3:Szczeniorki jeszcze ałe.

[URL]http://www.staffik.fora.pl/szczeniaki,105/ch-pl-antonio-senator-z-b-r-nice-and-spicy-fransimo-b,784.html[/URL]

Itu takie zupełne maluchy :p

A co do wieu - zazwyczaj te 8 tyg. to pierwse dni w których można odebrać szczeniora z hodowli :p
A co do rat - nie mam pojęcia :shake:

Link to comment
Share on other sites

tekilka20 nie trać nadziei do mnie suczka "przyszła" niemal sama i miałam kilka ofert od wspaniałych ludzi :loveu:
Powiem jedno szukać, pytać, dzwonić, wpłać zaliczkę jako pierwszą ratę by hodowca zobaczył ze jesteś uczciwy i odpowiedzialny! Podrośnięty szczeniak to super sprawa czasem udaje sie go nabyć za mniejsze pieniądze. a czy będziecie chcieli wystawiać - jeśli tak można jeszcze nabyć psa na prawach hodowlanych (jest na forum wątek o tym)
powodzenia :cool3:

Link to comment
Share on other sites

A jak wyglada w tej chwili sytuacja u Ciebie ?czy dajesz sobie juz radę z suką Teqiullą, bo z tego co pamiętem na niebieskim forum to miałas problemy. Potem adopcja tego dalmateńczyka i teraz juz staffik. ?
Czy Teqiulla zaakceptuje drugą sukę??????:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote]A jak wyglada w tej chwili sytuacja u Ciebie ?czy dajesz sobie juz radę z suką Teqiullą, bo z tego co pamiętem na niebieskim forum to miałas problemy. Potem adopcja tego dalmateńczyka i teraz juz staffik. ?
Czy Teqiulla zaakceptuje drugą sukę??????:cool3:[/quote]
Właśnie to samo przyszło mi do głowy jak zobaczyłam ten wątek. Niedawno ogromne problemy z agresją u suki, później uciszenie, adopcja dalmatyńczyka, a teraz już kolejny pies ?
Im więcej psów tym mniej czasu sie poświęca na tego z problemami.
Jak teraz sytuacja u was wygląda ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patka']klaudia&Manta oj tak ten temperamencik nieraz miałam ochotę udusić ...[/QUOTE]
Ja tez mam ochote zasem udusic Bosmana jak i Teqiulle:)
[B]ruda76[/B] sprawa z Teqiulla, ktora byla juz dawno sie zmienila. Wysterylizowalismy ja, Bosmana traktuje jak dziecko, Razem spia- czasem sie zastanawiam jak im tak wygodnie- spia na fotelu na sobie:) zamiast pojsc gdzies na kanape:)
Jezeli chodzi o nowego szczniora to pisalam juz na niebieskim, ze jak bede miala juz warunki to przybedzie nastepny... stafficzka lub bialo blekitna amstaffka:) padlo na staffika za jego wlasnie upierdliwosc i cierpliwosc do dzieci.

A tak przy okazji co jest z niebieskim forum?

Link to comment
Share on other sites

A moze ktos wkrotce będą spredawac BULKOW i zgodzilby się sprzedac jedną suczkę (tylko z rodowodem) mojej kolezance z Litwy? Negocjujemy z hodowlą Bulova, ale ten pan Robert czasami dziwnie piszy, więc jakos nie mamy stuprocentowej pewnosci czy powinna kolezanka od niego kupowac pieska... Bo niedawno proponowal przyjechac i wziąsc suczkę juz 15 marca, a suczka wtedy jeszcze nie będzie miala nawet 2 miesięcy...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

moze macie racje, ale bardzo duzo hodowlii sprzedaje psy na raty. W banku zaplace procenty a w hodowlii nie. Poza tym nie lubie miec kredytow w banku. Zreszta jest juz temat na dogo na temat rat i te wypowiedzi chyba powinny byc tam, bo tu nic nie wnosza do tematu.
Nie chce nikogo urazic, ale ludzie powstrzymajcie sie troche. Nie kazdego stac zeby kupic sobie psa odrazu za cala kwote. A co do banku, a jesli ktos ma juz redyt dopiero co przyznany na budowe domu i bank nie da kolejnego?

Link to comment
Share on other sites

No moze i masz racje, ale w takim razie po co ci pies skoro wiesz ze cie na niego nie stac (nie chodzi tutaj juz tylko o kwote zakupu, ale i o utrzymanie kolejnego czworonoga)... Lepiej odkladac sobie miesiecznie jakas kwote i jak uzbierasz juz sobie calosc, to mozesz sobie kupic psa. Nie bylabym taka pewna, ze hodowca nie zazada odsetek od rat o ile znajdziesz takiego naiwnego, co ci psa na raty sprzeda i da ci go przed splaceniem naleznej kwoty... Szczerze mowiac, to zaden interes dla hodowcy sprzedac psa na raty i zastanawiac sie, czy kupujacy nie poleci w bambuko i nie bedzie splacac rat. Poza tym raczej nikt nie wydal by ci psa przed splaceniem rat, a poza tym dochodza jeszcze koszty utrzymania u hodowcy... Sorry, ale ja juz jestem taka szczera do bolu.

Link to comment
Share on other sites

nie hodzi mi to ze mnie nie stac na utrzymanie bo to inna juz sprawa. Mam juz 2 psy, ktore tez musza jesc itp wiec jezeli jednorazowo wydam te 1500zl to biorac w Polsce na zarobki jest duzo i nie wystarczy na wszystko. A skoro to rozloze na te raty zalozmy po 200zl o da sie zyc prawda? Utrzymac dom, psy itp.
Kazdy kupuje jak woli- ja chcialam psa na raty- tak kupilam:loveu:
Zreszta co czlowiek to opinia wiec bez sensu ta dyskusja

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...