Jump to content
Dogomania

kupie staffika suczke z rodowodem od 8 tyg go 7 mies na raty


*ziba*

Recommended Posts

[quote name='staff-ka'].. rzadko sie tu odzywam,ale juz mnie tak zirytowala/li ,ze masakra... ,a szczególnie ta głupota.. psa.. i zupelnym brakiem.. WIEDZY !!!

I byłam pewna,ze mój post "wywróci tak do góry nogami" ,aby przypiąc "łatkę" Tobie Vectro.....wrrrrrrrrrrrrrrrrr :angryy::angryy:[/quote]
Nie przejmuj się Kasiu , ona łatkę mi próbuje przypinać odkąd ruszyłam ten temat - z marnym skutkiem :evil_lol: stara się , stara ale jej nie wychodzi ....
każdego próbuje zmieszać z błotem byle siebie wybielić - skutek odwrotny od zamierzonego ....

niech myśli dalej :cool3: tą jedną komóreczką

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 690
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]
[I]Z drugiej strony moze kupimy ruda stafficzke bez rodowdu i poczekamy na cieczke, a moze pokryjemy bullcie- zobaczymy.[/I]
[/QUOTE]

No ja bym pewna nie była , czy ot miała być ironia :lol: ..

[QUOTE]nasza bullcia:loveu:[/QUOTE]
Jaka fajna ...szkoda że jeszcze nie wie , iz napewno wkrótce na nią znajdziecie jakiś powód , i bedzie musili ją sprzedać ..

Link to comment
Share on other sites

Biedny pies , straceniec ...... przerażony , oczy smutne

można obstawiać za ile wyleci :lol: bull to nie staffik :cool3:
nie poradziłaś sobie z astką , dalmatynem , prostym w obsłudze staffikiem
z bullem tym bardziej ..
już możesz wyklejać ogłoszenia :lol: czym szybciej tym mniej kosztów poniesiecie , będzie można taniej opchnąć :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

heh na tym zdjeciu jej pilka wleciala w fotel stad takie oczy:cool3:
jakos przez dwa lata nie zostala wystawiona na sprzedaz wiec i dalej nie bedzie:cool3:

kolejne zdjecia

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/29/374b386dd7d0cc41.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/396/563cbc688c5aff4f.jpg[/IMG][/URL]

a tak z regoly spi:lol:

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/294/79048769f60cb882.jpg[/IMG][/URL]

i powiem ze charakterek swietny chodz mowia ze bulle sa uparte itp itd i ciezkie w wychowaniu:shake: powiem ze ona jest duzo lepsza niz Draco.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daro 25']zarobic?:lol: to mialo bys smieszne? chyba stracic! Nie masz co robic z kasa- kup staffika= pozniej stracisz![/quote]
Nie miałam zamiaru Cię rozśmieszyć. Poza tym ja do tego tak nie podchodze. Mam dwa staffiki i jakoś nie rozpatruje tego w kwestii "stracilam" czy nie. Ale jak ktoś traktuje zwierzę przedmioto, to ma takie myślenie.

Co do bullki - dziwne, że nigdy wcześniej, choć kawałek jej ogonka, nie pojawił się na zdjęciach z Draco?! :razz:
No i ciekawe kiedy ona będzie na sprzedaż.

Nie mam tyle cierpliwości co Vectra, ale gdzieś kiedyś pisałaś, że Draco nie jest i nigdy nie będzie na sprzedaż! :roll: Nie chce mi się tego szukać...

Link to comment
Share on other sites

Tak i nigdy nie bedzie! Pozdrawiam! Czekalam az Vectra napisz ile mi ma dac bo chetna byla wczesniej! P{

Tak i nigdy nie bedzie! Pozdrawiam! Czekalam az Vectra napisz ile mi ma dac bo chetna byla wczesniej! P{rzy okazji przedstawilam moja sunie, ktora byla wychowana z Teqiulla. kupiona byla z hodowlii 1,5 roku temu- nigdy nie wystawianan i nigdy nie miala szczeniat. Jak widac nie jestem taka handlara i nie lubie sie chwalic. Akurat ogloszenia zostaly znalezione te o naj psach z rodowodem, ktorym pomoglam. Ci ktorzy mnie znaja nie zmienia o mnie zdania a Ci co patrza na innych zdanie nie obchodza mnie. Pozdrawiamy ja, Darek, Laura, Sali, Draco i Paris:lol:
Czekamy na sprawe.

Link to comment
Share on other sites

Vectra podziwiam Cie za cierpliwosc w dyskusjach z ta osoba:angryy::angryy::angryy:śledze ten wątek i mnie krew zalewa jak to czytam:mad::angryy::angryy::angryy:jak można tak przedmiotowo traktować zwierzęta, Ale jak to mówią: "Pokaż mi jak traktujesz zwierzęta a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem"(czy jakoś tak):shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie czytam ten wątek od początku i niestety stało się to czego można sie było spodziewać :placz:
Wydaje mi się ,że popełniliście z mężem błąd wybierając dla waszej rodziny staffika.Ja też nie jestem hodowcą i znawcą , ale przygotowywałam się na takiego psa prawie rok , znając najpierw bardzo dobrze psa /samca / z uznanej hodowli i rozmawiając dużo z jego właścicielem , opiekując się rodowodowym amstafem , widujac się z mini bulkami .Po namyśle i rozmowach z moimi dorosłymi dziećmi wybraliśmy staffika.Dlaczego?Dlatego ,że amstaf wydawał mi się za silny dla mnie, bullik za żywiołowy.
Kupując sbt wiedziałam ,że dostaję do rąk psa :
1. cholernie inteligentnego
2.żywiołowego
3.bardzo wrażliwego i uczuciowego
4.z którym trzeba pracować , bawić się , gadać po prostu być

Popełniłam wiele błędów wychowawczych z lenistwa , niewiedzy
Staram sie je korygować, co jest o tyle łatwe ,że mam Dokera od małego i wiem czego się można po nim spodziewać.
W maju zdecydowaliśmy sie na 2-go sbt i adoptowaliśmy 5-letnia suczkę.
I wtedy dopiero zobaczyłam , jak taki pies zupełnie mi obcy chce z nami " się dogadać".Mowa tu o naszej tragicznie zmarłej Penisi -Pandorze Port Erin.I choć była z nami tylko 5 mies. i 26 dni nigdy nie zapomnę jak szybko sie uczyła np. dobrego traktowania kotki starowinki , mycia brzucha i łap po każdym spacerze pod prysznicem . stawania na komendę na spacerze.
I nie dlatego ,że była wyjątkowo spokojna/ trzeba była ją widzieć jak goniła psy i rowerzystów za "jej" płotem:evil_lol:/ale dlatego ,że tylko dobrym gadaniem,cierpliwością i miłością można wychować sbt.Miała u nas cieczke po której sikała 2 tygodnie w domu , po konsultacjach zostawiliśmy ją w spokoju , zwiększając tylko ilość spacerów.Pomogło.Ale ona zawsze czuła nasze wsparcie.
Jeżeli więc zależy wam na Draco, popracujcie z nim uczuciami ,ale do tego potrzebny jest czas i cierpliwość.Jeżeli macie go dosyć , oddajcie do adopcji do ludzi znających rasę.

Link to comment
Share on other sites

czyli patrzac na to logicznie Vectra - miala 6 mies kiedyopuscila hodowle:lol:

Wyzlica- podoba mi sie Twoj post. Jest taki normalny, a nie przemadrzaly. Nie sprzedajemy Draco. Krew Nas zalewa rowniez kiedy czytamy opowisci o naszym zyciu- chodz sa to durnoty wyssane nie wiem skad.
Ide do pracy- szkoda mi czasu na wasze glupie wypowiedzi. Jedno patrzy na drugie i pisze to samo, bez swojego zdania.

Link to comment
Share on other sites

A mnie poraża idiotyzm i głupota ludzi, którzy okrzykują się miłośnikami psów. Praca z psem jest bardzo ciężka i nauczenie psa pewnych rzeczy awykonalne, więc najlepiej oddać, niech innemu leje na ściany.

Zabawa dziecka odchodami psa? Pogratulować dopilnowania i dziecka i psa i oczywiście zasad higieny. Ja po szczeniakach od razu sprzątam. Woda z octem i pilnowanie godzin spacerów. Żadna filozofia.

Najbardziej będę się śmiać, jak staffik trafi do nowego właściciela, u którego problem załatwiania się w domu zniknie. To będzie świadczyło o waszej inteligencji, nie jego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daro 25']

bulterierka i amstaffka swietne psy- nigdy nie mielismy takiego problemu. [B]Bullka ma 2 lata i jak miala 4 mies rozumiala gdzie dwor [/B]i nie sikala pod siebie. widocznie staffik to troszke glupsze stwozenie- nie mowie ze wszystkie, ale jak widac nie kazdy da sie wychowac.

[/quote]
a skąd wiesz ? już dostaliście gotową od hodowcy ?
jaka hodowla , no nie zrobisz z tego tajemnicy jak z innych takich tam :cool3:

wiem jedno kłamiesz !!!! wzięliście bullke - dopiero cp , pozbywacie się staffika
tak samo jak było z tekilą , bosmanem i innymi ....
zamiana pieska na pieska
i nikt ci nie uwierzy w te bajeczki , pożal się boziu :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daro 25'] A ciagle pod psa nie bedziemy szukac domku z ogrodem.
[/quote]

no przecież podobno chałupę wybudowałaś:crazyeye: to gdzie ona? przehandlowałaś?:diabloti:


[quote name='daro 25']Ja nie zrezygnuje z psow- moge tylko zrezygnowac z psow z rodowodem. Nasz bullka ma rodowod a na wystawach jej nie widzieliscie... [/quote]

a to ciekawe tez - piszesz, że masz ja od szczeniaka:cool3: tylko dziwne, ze nic o niej nie pisałaś jak Tekila była z wami:razz: i na dodatek wtedy chciałaś przygarnąć problemowego bulla - jeszcze ciekawsze - ze swoją suką podobno nie mogłaś sobie dać rady to jeszcze chciałaś brać bullterriera:shake:


to teraz liczmy ile teraz na zbyciu psów masz - staffika, spanielkę +7 szczunków, seterkę, jakąś bulinkę - całkiem ładne stadko:p sporo piniążków do zdobycia:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jak kupuje się psa , najpierw należy się wywiedzieć co nieco o tej rasie .. A obojętnie jaki artykuł przeczytasz , z jakiego źródła wszędzie napisane jest że fafik to pies żywiołowy , potrzebujący ruchu i uwagi ..
Widocznie Wy w ogole nie mysleliście nad tym co robicie , albo przeczytaliście jakiś inny artykuł - taki osobisty , dla Was .8)
Po jaką cholerę Wy wogóle macie psy .. ja mam propozycję - kupcie sobie pluszowego , z kiosku - nie sika , nie gryzie , a nawet nie jes - to i kasy wydawać nie trzeba ..:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...