Jump to content
Dogomania

kupie staffika suczke z rodowodem od 8 tyg go 7 mies na raty


*ziba*

Recommended Posts

No co Ty, nie pamiętasz jak się z Tobą dogadała? :evil_lol: To tak jak ja nie prosiłam o adres Bosmana. Może ty też masz sklerozę albo amnezję jak ja:evil_lol::lol::-o Teraz już wiesz, daro Cię oświeciła. Powinniśmy jej wszyscy być za to wdzięczni, a my się czepiamy. Fe, jak nieładnie z naszej strony. Biedna Sylwia.:-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 690
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='acroba']daro 25 napisala:


Co to jest itp?
Jaki kontakt?
Adres zamieszkania 300 km ode mnie ze stwierdzeniem -moze sie wyprowadzil?
Wczesniej pisalas ze pies jest w Kielcach, Krakowie a okazalo sie ze jest w Jaworznie.

Numeru telefonu nie dalas....[/quote]


Napisalam w okolicach Kielc, a o Krakowie napisalas Ty ze slyszalas ze tak jest. Ja napisalam ze moze sie przeprowadzili i ze tego nie wiem. Jesli chodzi o numer napisalas ze ktos tam pojedzie wiec numeru juz nie pisalam jak mialam juz telefon. Ale dokladny adres dostalas jak i umowe.
I sprawe zalatwilysmy spokojnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magicznaoaza']No co Ty, nie pami?tasz jak si? z Tob? dogada?a? :evil_lol: To tak jak ja nie prosi?am o adres Bosmana. Mo?e ty te? masz skleroz? albo amnezj? jak ja:evil_lol::lol::-o Teraz ju? wiesz, daro Ci? o?wieci?a. Powinni?my jej wszyscy by? za to wdzi?czni, a my si? czepiamy. Fe, jak nie?adnie z naszej strony. Biedna Sylwia.:-([/quote]

Magiczna Oazo mysle ze narozmawiamy sie w sadzie, a hodowlii o takiej slawie nie wypada robic z siebie takiego ironicznego chlowieka:evil_lol:

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyno - pograzasz sie! :shake:
Skoro Bosman ma tak suuuper, to dlaczego nie wstawisz jego zdjecia? Przeciez nie tylko hodowczyni chce sie dowiedziec co z psem, ale tez sporo ludzi z forum! No tak, tylko Ty zapewne nie wiesz gdzie jest pies. Bo gdyby bylo inaczej, to przez miesiac nie wodzilabys wszystkich za nos tylko pojechala do psa i pokazala wszystkim, ze wiesz co sie dzieje z nim.
I przestan w kolko pisac jak psy z hodowli, ktore do Ciebie trafily mialy strasznie, bo to juz sie robi nudne. Jesli masz watpliwosci co do hodowli i warunkow w jakich trzyma psa, to po prostu nie kupuje sie psa i tyle.
Poza tym, jesli studiujesz prawo, to powinnas byc swiadoma, ze naruszylas umowe nie tylko dotyczaca Bosmana, ale takze adopcyjna Verziego!

Aha, a sadem nie strasz porzadnych ludzi, bo to raczej Ty tam bedziesz miala problemy a nie ktos inny :mad:

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie ..
Dziwi mnie to , że jakoś dziwnym trafem , co wyjdą jakieś nie przyemności z hodowlą , z której masz jakiegoś psa .. wychodzi na to że Ci hodowcy mają okropne warunki .. tylko czemu wczesniej o tym nie wspominasz ? .. Ja jabym miala zastrzeżenia do hodowli , poprostu nie kupiłabym/wziełabym od nich psa .. i tyle :roll: A nie robiłabym jakiś dziwnych konfrotacji .. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ale 10 innych osob chce zobaczyc zdjecia i caly czas o tym pisze! Widze, ze argumentujesz sie tym, co dla Ciebie jest na reke!
Odnosnie choroby, nie dziwi mnie fakt, ze hodowca chce wiedziec, bo to bardzo rzadkie u dalmatow i dziwnym trafem taki "wyjatkowy" pies akurat trafil do Ciebie... Ty to masz szczescie :evil_lol:
Prosze Cie, juz nawet 5-letnie dziecko w Twoje historie przestaloby wierzyc :shake:

Link to comment
Share on other sites

Manta pies podobno sie zasiusial po drodze- dlatego byl zolty wiec przyjelam to i zabralam psa. W domu po kapieli dalej zolta pupa. Po trzech tez. I okazalo sie ze kazdy szczeniak tak mial... Dopiero pozniej przeczytalam watek na dalmatach o tej hodowlii. I nawet sie nie wypowiedzialam publicznie jak on wygladal wiec nie pisz ze obsmaruje kazda hodowle. Bo ktos wczesniej, duzo wczesniej pisal na jej temat. Link podalam wczesniej do tego tematu. Pisalam wtedy prywatnie z jedna osoba co mam z tym robic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daro 25']wiec nie pisz ze obsmaruje kazda hodowle.[/quote]
A hodowla seterki? A pani od yorka? Nie wspominajac juz o hodowli Bosmana. Prosze Cie, na kazdego cos masz! Przestan oszukiwac innych i siebie, bo to wszystko jest tylko na Twoja niekorzysc :shake:
Tylko na hodowle Draco nic nie masz. No, bo pies jest u Ciebie... jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

Patrz Sali tez u mnie a mam tez cos:angryy: okropna jestem. A moze porprostu nie lubie pseudohodowcow, hodowlii ktore traktuja zle zwierzeta itp? Patrzycie w tym momencie na mnie jak na wroga, ale zastanowcie sie co byscie powiedzieli na tak "zadbane" szczenieta w przypadku innej osoby.
Np. W przypadku Magicznej Oazy. Miot caly zaniedbany, suka z egzema- oddana po oddaniu szczeniat. Czy tak robi dobra hodowla?
York- sunia z guzem sutka do oddania- dlaczego Pani ja oddaje majac tyle yorkow? Szkoda jej na operacje czy za malo szczeniat rodzi?

Zreszta co ja bede sie rozpisywac- szkoda mojego czasu/

Link to comment
Share on other sites

Zapomnials o agresywnym Verzim ktory tez pewnie mial baaardzo zle
i o Vezirze.

Kurcze, ze tez bardziej Ci zal tylko tych rasowych i z rodowodem.
Ze tyle energi ,czasu i dobrego serca im poswiecilas.

A tyle jest bid ktore prosza o pomoc i bez niej umieraja w schronie.....bez papierow.
Jak masz tylu znajomych i taka rodzine z wielkim sercem to czemu nie pomozesz np. biednemu 12-14 letniemu psu ktory trafia do schronu po smierci wlasciciela? Psu z normalna psychika ktory nie wymaga kosztownego leczenia, a potrzebuje tylko ciepłego kąta na resztę swoich dni.

Link to comment
Share on other sites

To po co brałaś te psy ? z jak piszesz tak strasznych warunków ?
zamiast pojechać do innych hodowli ? bo darmo dawali ? Powinnaś być wdzięczna , że ktoś ci psa dał za free .... a nie dupę obsmarowywać publicznie.Na razie prawo stoi po stronie hodowców , bo to Ty nie dotrzymałaś warunków umowy .. no ale studentka prawa powinna o tym wiedzieć , prawda ?

Fajną masz strategie :lol: smaruj sobie dalej na wszystko i wszystkich ...
I tak się nie wybielasz , przeciwnie - pogrążasz ....

Link to comment
Share on other sites

tylko z rodowodem? hmm a niby shih tzu (kundelek), a yorka tez z rodowodem(?), a spanieka i jej 7 szczeniat mieszancow, kupa kundelkow? Nie pomyslalas Vectra, ze nie wszystkie psy oglaszalam w internecie. Malo wiecie, bo psow bylo u mnie duzo, ale nie kazdym musze sie chwalic. Grzecznie caly czas wstawialam tylko fotki, z nikim sie nie klocilam wiec rowniez nikogo nie smarowalam. Myslicie ze bede tylko na wasze posty pisac: Tak, oczywiscie, macie racje? Kazdy atakowany bedzie sie bronil i rowniez atakowal.
Zreszta to jest forum- mozecie pisac o mnie takie rzeczy wiec ja tez mam prawo wyrazic swoja opinie.

Link to comment
Share on other sites

A dlaczego uwazasz ze biedne? Widzialas ze maja zle? Ze sa zaglodzone? Zaniedbane?
Pewnie ta 9kg spanielka z 7 szczylami tez byla zaglodzona przeze mnie:evil_lol: a ja taka niedobra i karmie co 2 godz szczyle bo suka nie ma pokarmu? Nie widzieliscie psow a juz piszecie ze sa biedne... To zadziwie Cie bo suka przez 6 dni przytyla 2 kg, ale to pewnie przez moja niedobrosc:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Magiczna Oazo chodz nie interesuja Cie zdjecia to i tak moze je wstawie jutro rano. Poniewaz musze pojechac w tamte okolice wezme aparat i o ile zastane tych Panstwa porobie zdjecia w domu zeby bylo widac jak pies zyje. Moze przynajmniej udowodnie ze wiem gdzie on jest chodz na oko:evil_lol:

Wiec do jutra. Rowniez wstawie zdjecia moich wychowankow biednych i zaniedbanych;):roll::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daro 25']Pani z Magicznej Oazy nie chciala zdjec, czyli nie chciala zobaczyc jak pies wyglada. Interesuje ja tylko czy Bosman byl naprawde chory- w kazdym razie ja mam takie odczucie:cool1: moze mylne- wtedy przeprosze i wstawie zdjecia.[/quote]

Zdjęcia nic mi nie powiedzą o nowym domu Bosmana ani o warunkach na jakich nowi właściciele go otrzymali. Zdjęcia możesz wstawić bo mogą kogoś interesować. Mnie interesuje jedynie zobaczenie Bosmana i jego nowego domu oraz porozmawianie z nowymi właścicielami na żywo.!!!!! Czy teraz wyraziłam się dość jasno? Czy jeszcze czegoś nie rozumiesz?:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daro 25']Magiczna Oazo chodz nie interesuja Cie zdjecia to i tak moze je wstawie jutro rano. Poniewaz musze pojechac w tamte okolice wezme aparat i o ile zastane tych Panstwa porobie zdjecia w domu zeby bylo widac jak pies zyje. Moze przynajmniej udowodnie ze wiem gdzie on jest chodz na oko:evil_lol:

Wiec do jutra. Rowniez wstawie zdjecia moich wychowankow biednych i zaniedbanych;):roll::loveu:[/quote]


Skoro tam będziesz to nie zapomnij spisać adresu i nr telefonu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daro 25']Jesli chodzi o Bosmana- jaki jest sens szukac mu nowego dobrego domu jak ma super dom i swietnych wlascicieli? [/quote]

Świetny w czyim mniemaniu? To hodowca powinie zdecydować prawda?


[quote name='daro 25']Rowniez wiem co mi grozi, ale sad inaczej patrzy jesli ktos nie doinformowany jest i nie czytal umowy, a wrecz odrazu schowal;) Przedstawiajac wqarunki w jakich pies przebywal u hodowcy, zdjecia jak wygladal gdy przyjechal[/quote]

Czy nie tak wyglądał Bosman na początku pobytu u was?

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/398/d8653f11b7a12c9f.jpg[/IMG][/URL]

To jest jedno z pierwszysch zdjęć na łaciatym. Znaczy się że robione niebawem po przyjeździe do was tak?

Link to comment
Share on other sites

Chcę porozmawiać z nową rodziną Bosmana, sprawdzić warunki w jakich mieszka i okoliczności w jakich został tam przekazany (umowa adopcyjna czy sprzedaż i za jakie pieniądze), chcę uzyskać informację co do jego "dysplazji" (wyniki badań). Jeśli uznam, że jest Ok, to być może tam zostanie, jeśli nie, zabiorę go, wykastruję i poszukam nowego domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...