Jump to content
Dogomania

kupie staffika suczke z rodowodem od 8 tyg go 7 mies na raty


*ziba*

Recommended Posts

[quote name='daro 25']To jest grozba karalna:cool3: i jesli w tym momencie przez kogos moje mieszkanie moje bylo by okradzione, mialabym uszczerbek na zdrowiu to idziesz pierwsza pod podejrzenia:lol: [/quote]
albo znajac Twoj styl, to jakims cudem bedzie wszystko wyniesione i znow Ty biedna poszkodowana ..... - tylko, ze rzeczy u jakiejs nielubianej tesciowej badz kolezanki :crazyeye:
co to za afera klamac w zeznaniach :evil_lol:
choc w sumie - probowalas juz tego sposobu "zarabiania" ? ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 690
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='strumyk']choc w sumie - probowalas juz tego sposobu "zarabiania" ? ;-)[/quote]

Hihihi... jak widac handel psami i wyludzanie jak widac sie oplaca...
Polecam rowniez zebrac wszystkie opowiesci i udac sie do wydawnictwa specjalizujacego sie w lekturach science-fiction, z pewnoscia ktos sie tym zainteresuje i wyda, takie polskie Archiwum X:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

daro 25 napisala:
[quote]Dla mnie to nie problem bo studiuje prawo i wiem co i jak[/quote]
:smhair2::lying::mdleje::flaming:
:roflt::roflt:

A liceum skonczylas chociaz?
Gdzie ten Twoj swiat sie konczy dziewczyno?
Jak Ty sobie możesz radzić na zajęciach z logiki? :roflt:

Bo fantazja ,fantazja, bo fantazja jest od tego...aby bawić się aby bawić się aby bawić się na calego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daro 25']Dla mnie to nie problem bo studiuje prawo i wiem co i jak:lol: [/quote]
:-o:-o
Szkoda, ze rosnie nam pokolenie prawnikow, dla ktorych ortografia nie jest do konca zrozumiala. Ciekawe czy prawo karne albo cywilne jest? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='plinka']Cisza.. :roll:[/quote]

W takim razie bardzo prosze o najaktualniejsze zdjęcia Bosmana. Skoro mabicznaoaza ma zabrać psa to trzeba jej pmóc w szukaniu dobrego domu.

Daro albo sami skontaktujecie sie z właścicielami albo prześlijcie hodowcy adres miejsca pobytu Bosmana.

Ps. Ja też studiuję na bardzo ważnym i ogólnie poważnym kierunku więc prosze moje słowa wziąść poważnie i dostosowac sie do mojej prośby :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea_m']A niby do czego? Chodzi o zdjęcia, adres czy moich studiów?[/quote]
pierwsze i drugie :lol:
przecież nie tylko na zdjęcia Bosmana czekamy ...... ponad miesiąc już :hmmmm: gdyby daro wiedziała gdzie jest pies , to by nie robiła tajemnic , prawda ? ;)

Link to comment
Share on other sites

:razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:eee nie znacie się :p daro teraz nie ma ....bo szuka Bosmana :diabloti:....i jak wróci zasypie nas jego fotkami :diabloti:..... bosh .... odzywa się we mnie instynkt :roll:;)...... oj wystawa już niedługo :roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']pierwsze i drugie :lol:
przecież nie tylko na zdjęcia Bosmana czekamy ...... ponad miesiąc już :hmmmm: gdyby daro wiedziała gdzie jest pies , to by nie robiła tajemnic , prawda ? ;)[/quote]

Vekra to trzecie to bajka :evil_lol: ale ja w innych wierzę i mam nadzieję że sie doczekamy :diabloti: . W sumie choć troche godności powinn mieć i jak widzą że udowodniono im kłamstwa to powinni pokory nabrać, skruchę walnąć i powiedziec prawdę. To jedyny ratunek bo widzę że odsiecz się biera.

Przewiduję koniec działalności daro i spółki. A kara będzie bolesna zarówno fiinansowo jak i w "zawiasach".

A to na przyszłoścć zawodową może źle wpłynąć. W końcu ktoś tu ma być prawnikiem :cool3:

Link to comment
Share on other sites

bea_m napisala:
[QUOTE]W sumie choć troche godności powinn mieć i jak widzą że udowodniono im kłamstwa to powinni pokory nabrać, skruchę walnąć i powiedziec prawdę.[/QUOTE]

Jakie klamstwa?
Toc to wszystko szczera prawda :evil_lol::evil_lol:
Pokora,skrucha,prawda............. taaaak :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea_m']Vekra to trzecie to bajka :evil_lol: ale ja w innych wierzę i mam nadzieję że sie doczekamy :diabloti: . W sumie choć troche godności powinn mieć i jak widzą że udowodniono im kłamstwa to powinni pokory nabrać, skruchę walnąć i powiedziec prawdę. To jedyny ratunek bo widzę że odsiecz się biera.

Przewiduję koniec działalności daro i spółki. A kara będzie bolesna zarówno fiinansowo jak i w "zawiasach".

A to na przyszłoścć zawodową może źle wpłynąć. W końcu ktoś tu ma być prawnikiem :cool3:[/quote]
no skoro dalej mamy być naiwni :evil_lol: :evil_lol: i tępi i głupi :cool3:
to niech tam daro się jeszcze pobawi w robienie z nas balonów :evil_lol:
a co mi tam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='acroba']bea_m napisala:


Jakie klamstwa?
Toc to wszystko szczera prawda :evil_lol::evil_lol:
Pokora,skrucha,prawda............. taaaak :roll:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roflt: :roflt: nie ma to jak pozytywnym akcentem rozpocząć dzień :p[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Art. 286. § 1

[FONT=Arial Narrow]Nie mam zamiaru tu juz nic pisac[/FONT][FONT=Arial Narrow]- tlumaczyc sie, wyjasniac itp bo to bez sensu jest. Kazdy moj post rozwija wasza ironie:evil_lol: co widac w pisaniu.[/FONT]
Jesli chodzi o Bosmana- jaki jest sens szukac mu nowego dobrego domu jak ma super dom i swietnych wlascicieli? Mija sie z celem. Ja wiem gdzie on jest- mialam zdjecia zrobic, ale ktos stwierdzil ze mu niepotrzebne wiec nawet tam nie jade, a mieszkam teraz dosc blisko Bosmana- jakies 20 min autobusem;)

Jesli chodzi o dom, ktory wynajelismy- wiemy jakie mielismy prawa, ale w umowie pisze, ze strony maja prawo odstapic od umowy poprzedzajac to tydzien wiec wszystko jasne.

Rowniez wiem co mi grozi, ale sad inaczej patrzy jesli ktos nie doinformowany jest i nie czytal umowy, a wrecz odrazu schowal;) Przedstawiajac wqarunki w jakich pies przebywal u hodowcy, zdjecia jak wygladal gdy przyjechal, wiadomosc ze suka zostala oddana chora zaraz po szczeniakach i cala dokumentacje choroby:loveu: Myslicie ze sad uzna ze pies ma wrocic do hodowlii z kanapy?
Jako ze studiuje to co studiuje dostane pouczenie na przyszlosc;)

Link to comment
Share on other sites

I tu się moja droga mylisz. Zerwałaś warunki umowy. I zostaniesz pociągnięta do odpowiedzialności z tego tytułu. Ja także przedstawię pewne fakty, między innymi to co piszesz na tym oraz innych forach. Skoro Bosman ma taki suuuuuuuuuuuuuuuper dom, to w czym tkwi problem. Dlaczego nie dałaś mi jego adresu. To ja ocenię czy jest taki suuuuper i dowiem się przy okazji na jakich warunkach został tam przekazany. Jeśli uznam, że jest OK, tam zostanie, jeśli nie, no to już wiesz co, bo pisałam o tym wielokrotnie.

Link to comment
Share on other sites

Wiec zobaczymy co bedzie sie dzialo. Ja wiem, ze Bosman ma bardzo dobre warunki i nic mu nie brakuje, a Twoje warunki przedstawie odpowiednio do tego jakie mialas/masz i psa Ci nie oddadza. Wszystkie szczeniaki byly zolte jak i matka z choroba skory. W umowie pisze ze szczenie jest wydawane w dobrym stanie zdrowia, zadbane a tu mozna polenizowac. Zreszta mysle ze bez sensu jest ta dyskusja- podyskutujemy w sadzie tylko wez dobrego prawnika;)
Z acroba moglam sie dogadac- dalam jej kontakt z Krzyskiem itp. Niestety Ty nie dalas mi dojsc do glosu, a ja takich krzykliwych ludzi nie lubie i dlatego nie dostalas adresu ani telefonu.

Link to comment
Share on other sites

daro 25 napisala:
[QUOTE] Z acroba moglam sie dogadac- dalam jej kontakt z Krzyskiem itp.[/QUOTE]

Co to jest itp?
Jaki kontakt?
Adres zamieszkania 300 km ode mnie ze stwierdzeniem -moze sie wyprowadzil?
Wczesniej pisalas ze pies jest w Kielcach, Krakowie a okazalo sie ze jest w Jaworznie.

Numeru telefonu nie dalas....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...