Jump to content
Dogomania

kupie staffika suczke z rodowodem od 8 tyg go 7 mies na raty


*ziba*

Recommended Posts

[quote name='Diana S']

sorry, kto to napisał.... boże drogi u kogo w końcu jest dalmatyńczyk??

[/quote]
to są posty daro 25 u której był Bosman , ale już go u niej nie ma ... przepadł :cool1:

już pisałam daro 25 i tekilka20 vel*ziba* to ta sama osoba :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 690
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='daro 25']1.Dziecko? Ech:lol: bez komenta
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Twoja psychika a i twój wiek pozwalają mi na takie nazewnictwo ...to żeś głupio cwana nie znaczy że dojrzała i dorosła :razz:[/B][/COLOR][/FONT]

2. Nawet bym nie chciala- balabym sie o dziecko:cool3:

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]i dziękować opatrzności :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
3. Jakie dorabianie? Udowodnij jak osadzasz:evil_lol:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]wystarczy dobrze czytać i analizować to co ty piszesz i co inni piszą ...tutaj nie mam nic wymyslonego oprócz twojej plątaniny w której sama skutecznie się motasz :roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']to są posty daro 25 u której był Bosman , ale już go u niej nie ma ... przepadł :cool1:

już pisałam daro 25 i tekilka20 vel*ziba* to ta sama osoba :cool3:[/quote]

Matko, kochana gdzie przepadł??? :crazyeye:.

Czy ma ktoś kontakt z hodowlą Magiczna Oaza dalmatów? kurcze trzeba by się z nimi skontaktować.... może oni coś wiedzą....:cool1:

[B]daro,[/B] jednym słowem ma wiele wcieleń. Ile oni mieli , mają psów??

Link to comment
Share on other sites

A gdzie Bosman przepadl Vectra, bo mi sie wydaje ze juz z 10 razy pisalam gdzie jest, ale nikt tego nie zauwaza, a Vectra w szczegolnosci. Ludzie czytajcie wszystko, a nie pytacie poraz enty o to samo
Acroba i tu bys byla zaskoczona z tym kodeksem.

Daro 25 to moj maz, a ja to ja- noc hyba ze liczycie nas jako jednosc:lol: to mozna wtedy tak uznac

Patka - oczywiscie, ze mozna tylko zalezy gdzie sie mieszka i jesli busy tylko jezdza to z wozkiem ciezko bylo by sie zapakowac:roll: Ja sobie tego nie wyobrazam:shake: Prawka tez nie mam, a Darek pracuje.

Link to comment
Share on other sites

Za Majorke wzieli 500zl plus koszty transportu -wzielam 60zl za podroz w dwie strony Lublin- Poznan. Nie wydaje mi sie zebym sie dorobila
Za Verziego wzielam 300zl (Acroba masz umowe wiec nie pisz juz ze 400) i pojechalismy po niego do Glogowa, oplacalam hotel, karme dla alergikow i tez mi sie wydaje, ze sie nie dorobilam! To ze w ogloszeniu pisze inna kwota nie znaczy ze taka wzielam! I tu nie chodzilo o zyski prawda?
Podliczajac to to wydaje mi sie ze zadnych zyskow nie mialam wiec juz moze nie piszcie ze mam z tego zarobki, bo wrecz patrzac na to bylam na "minusie".
A jeszcze raz zaznaczam, ze Majorka nie byla moja- ja ja tylko oglaszalam i pomoglam w transporcie

Link to comment
Share on other sites

Patka ja mam chuste, ale niektore dzieci nie lubia tego. Zreszta ona juz chodzi dawno wiec nie realne jest to zeby usiedziala. A z nia jechac gdzies to makabra. Myslisz, ze dlaczego nie zabieralismy jej nie wystawy? Bo ona jest kreciola:cool3: Do Zakopanego z nami pojechala, bo jechalismy na kilka dni, ale w samochodzie byl horror. Dla niej 10 min w samochodzie jest duzo, a jezdzi od niemowlaka. Sa spokojne dzieci i ... mniej spokojne. Ja nie wyobrazam sobie tego ze mam jechac godz lacznie gdzies z nia, bo rece sa fajne na 5 min- ona woli chodzic, a zeby pojsc i dojsc, zatrzymujac sie przy kazdym ptaszku, kamyczku a tym bardziej piesku do wieczora nie dojdziemy.
Wiec ja wole spokojnie posiedziec w domu z nia czy na dworze w okolicy, ale nie jechac ok 20 km. Tym bardziej ze dom miala bym w tarapatach- wyobraz sobie co moge zastac jak "dwa tornada" sie bawia. Ja oceniam ta sytuacje realnie, bo znam moje dziecko. I wie ze taka podroz to nic dobrego;) a meczyc dzicko i siebie to bez sensu.

Link to comment
Share on other sites

daro25 napiala
[quote] Za Majorke wzieli 500zl plus koszty transportu -wzielam 60zl za podroz w dwie strony Lublin- Poznan. Nie wydaje mi sie zebym sie dorobila[/quote]Czyli jednak wzielas ,a pisalas ze to nie Ty. Wiec w ktorym miejscu w tych Twoich wypocinach jest klamstwo a gdzie prawda?

Sama nie wiesz.
[quote]Za Verziego wzielam 300zl (Acroba masz umowe wiec nie pisz juz ze 400) i pojechalismy po niego do Glogowa, oplacalam hotel, karme dla alergikow i tez mi sie wydaje, ze sie nie dorobilam! To ze w ogloszeniu pisze inna kwota nie znaczy ze taka wzielam! I tu nie chodzilo o zyski prawda?[/quote]Hotel..bu ha ha ha ...
karma..ha ha ha ...jak go od razu sprzedalas i klamalas ze pies jest u Ciebie to gdzie tu prawda?

[quote]Podliczajac to to wydaje mi sie ze zadnych zyskow nie mialam wiec juz moze nie piszcie ze mam z tego zarobki, bo wrecz patrzac na to bylam na "minusie".[/quote]Taaak. I wolalas nie informowac nikogo ze sprzedajesz psa bez papierow i nie kontaktujac sie z wlascicielem.
Na dodatek dokladasz do tego wszystkiego.
Ty to normalnie Swieta jestes.....:modla:

[quote]a meczyc dzicko i siebie to bez sensu.[/quote]Taaaaa

I dlatego tak o dla przyjemnosci sobie jezdzisz po Polsce i psy wozisz.
I dziecka Ci wlasnego nie szkoda.

Ja widocznie dziwna jestem ale odkad sie dziecko urodzilo zrezygnowalam z wyjazdow ktore kiedys dla mnie wiele znaczyly.
Malo jezdze na wystawy, z zawodow zrezygnowalam..brak czasu, zal dziecka....
Ale Ty to jestes po prostu extra ratujesz caly swiat.

Zajmij sie lepiej dzieckiem,ono potrzebuje uwagi, wychowania, milosci i nauczenia gdzie prawda gdzie falsz, co dobre co zle.

A swoja mitomanie zacznij leczyc -dla dobra wlasnego dziecka.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]A mi się wydaje, ze wszyscy uczestnicy tego wątku mają ostre problemy emocjonalne.....

to jakiś kosmos dla mnie!

Rodzinka daro czy jak im tam została wpisana do czarnych kwiatków więc po co to dalej ciągnąc?

Czy wy nie leczycie sobie własnych kompleksów ubliżaniem, poniżaniem innych w necie?

nie będę komentowac pani i pana daro, bo uważam, ze nie trzeba, ale też nie będę ich obrażac czy śledzic w necie czy snuc różne przypuszczenia na ich temat...
nie widze w tym sensu najmniejszego![/SIZE]

[SIZE=4]Jeśli komus sprawia przyjemnośc pastwienie się nad kimś, to chyba trzeba się nad sobą zastanowic....[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Sylwio K -kazdy ma swoje problemy.
Daro nikt tutaj nie trzyma.
Ona jak na razie odpowiada na pytania wybiorczo i na te ktore sa dla niej wygodne.

Ja bym chciala zeby do dziewczyny dotarlo co robi i ze czasem trzeba poniesc konsekwencje.

Jak na razie to dobrze by bylo zeby oddala seterka bo jej na nic sie nie przyda.
Pieniedzy nie zaplacila za niego i grozi hodowczyni.
Hodowczyni osadzac nie bede jak sugeruje Daro. Wystarczy mi swiadomosc ze psy jakie byly w posiadaniu Daro nie byly zdobyte w uczciwy sposob.

Link to comment
Share on other sites

Popieram Sylwie chyba wszystko co miało wyjść na światło dzienne już wyszło a ile czasu można ciągnąć ten sam wątek i doszukiwać się nowych sensacji, z własnego doświadczenia wiem ,że pewnego typu ludzi nie da się zmienić i szkoda chyba poświęcać na to czasu. Może lepiej dać im nową szansę albo też po prostu zignorować, bo nie da się uratować całego świata - niestety:shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna k'] Może lepiej dać im nową szansę albo też po prostu zignorować, bo nie da się uratować całego świata - niestety:shake::shake:[/quote]

Jaka nowa szanse ???????? oczym Ty wogole piszesz? zawiedli tyle ludzi i mało tego ze robili z siebie idiotow to jeszcze z innych ludzi wciagajac ich w te swoje gierki:angryy: a Ty tu o szansie piszesz:shake:

Link to comment
Share on other sites

To fakt masz rację ale myślę, że morze zignorowania Daro i jego wyrywkowych odpowiedzi na w miarę wygodne dla niego wątki sprawi, że poczuje się wreszcie poza marginesem ludzi którzy naprawdę kochają swoje zwierzęta.A to możliwe, że jednak czegoś go nauczy. Co nie znaczy ,iż seterka znajdzie u niego szczęśliwe zakończenie- niestety

Link to comment
Share on other sites

[quote name='acroba']Sylwio K -kazdy ma swoje problemy.
1.Daro nikt tutaj nie trzyma.
2.Ona jak na razie odpowiada na pytania wybiorczo i na te ktore sa dla niej wygodne.

3.Ja bym chciala zeby do dziewczyny dotarlo co robi i ze czasem trzeba poniesc konsekwencje.

4.Jak na razie to dobrze by bylo zeby oddala seterka bo jej na nic sie nie przyda.
5.Pieniedzy nie zaplacila za niego i grozi hodowczyni.
6.Hodowczyni osadzac nie bede jak sugeruje Daro. Wystarczy mi swiadomosc ze psy jakie byly w posiadaniu Daro nie byly zdobyte w uczciwy sposob.[/quote]


1. Trzyma mnie Vectra, ktora mam nadzieje ze odpowie na moje pytania, bo pierwsza powiedziala ze odpowiadam wybiorczo a teraz sama to robi.
2. Specjalnie teraz numeruje pytania i odpowiadam po kolei. Za to nie wszyscy sie do tego stouja!

3. Ja uwazam ze nic zlego nie robie- poprostu trzeba zaczac mi wierzyc! Bo skoro ktos sie kontaktowal z hodowca od Majorek to wie kogo byl pies i za jaka kwote poszedl i ile wzielam za transport a nie rzucac wszystko do jednego wora!
4. Ja nie patrze tylko na wystawy jak hodowcy- ja patrze na nia jak zwierze- psa wiec dlaczego ma mi sie nie przydac jak to brzydko okreslilas? Ja jej nie oddam w te warunki i napisalam to wprost hodowcy!
5. Nie goze- czekam az dopelni formalnosci! nie bede sie powtarzac!
6. Ukradlam je?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Nowa szansa ju? by?a ...... tylko jak wida? , da? palec , to r?k? urwie :shake:
Teraz jeszcze seterka .... Mam nadzieje Daro , ?e za?atwisz t? spreawe uczciwie .. nie strasz?c tej kobiety allegro :angryy: i nie opchniesz psa cichaczem jak sbt.[/quote]

Jaka nowa szansa? Zwierzylam Wam sie- napisalam o moim zyciu osobistym, a Wy zaczeliscie od nowa! Nawet jak pisze prawde to i tak to jest klamstwo.
Ja tylko czekam az ona wkoncu spelni warunki umowy!
Sami jak kupowal Darek Draco napisaliscie ze bez metryki nie placic!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daro 25']Jaka nowa szansa? Zwierzylam Wam sie- napisalam o moim zyciu osobistym, a Wy zaczeliscie od nowa! Nawet jak pisze prawde to i tak to jest klamstwo.
Ja tylko czekam az ona wkoncu spelni warunki umowy!
Sami jak kupowal Darek Draco napisaliscie ze bez metryki nie placic![/quote]
a ja czegoś nie rozumiem , dlaczego zamiast pojechać do hodowczyni seterki , ugadać się w jedną czy drugą stronę , to ją straszysz ?
Oczywiście że bez kasy nie będzie metryki.Ta Pani martwi się o los Sali ..
Ja Ci nie będę odpowiadać na pytania , które są bez sensu , zresztą wiesz.
Kolejna rzecz , nikt ci nie wywleka problemów rodzinnych.Rozmawiamy tu tylko o psach.

Sylwia , Pani od seterki dzwoni do mnie, więc znam słowa które jej wysyłasz.I nie są fajne ... w dalszym ciągu to ta Pani jest prawnym właścicielem psa , nie Ty .... szczególnie po tych wszystkich akcjach.
Wygranie aukcji , ... no dowiedz się u władz ... zresztą sumienie własne , umowa ustna - to bardzo wiążące kwestie ....
Więc załatw to jak dorosły człowiek , nie jak gówniarz ... kopiący po kostkach.Ta kobieta chciała Ci zaufać , pokładała w Tobie nadzieje .. może nie jest 100% święta .. ale Ty również ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']1.a ja czego? nie rozumiem , dlaczego zamiast pojecha? do hodowczyni seterki , ugada? si? w jedn? czy drug? stron? , to j? straszysz ?
2.Oczywi?cie ?e bez kasy nie b?dzie metryki.Ta Pani martwi si? o los Sali ..
3.Ja Ci nie b?d? odpowiada? na pytania , które s? bez sensu , zreszt? wiesz.
4.Kolejna rzecz , nikt ci nie wywleka problemów rodzinnych.Rozmawiamy tu tylko o psach.

5.Sylwia , Pani od seterki dzwoni do mnie, wi?c znam s?owa które jej wysy?asz.I nie s? fajne ... w dalszym ci?gu to ta Pani jest prawnym w?a?cicielem psa , nie Ty .... szczególnie po tych wszystkich akcjach.
Wygranie aukcji , ... no dowiedz si? u w?adz ... zreszt? sumienie w?asne , umowa ustna - to bardzo wi???ce kwestie ....
6.Wi?c za?atw to jak doros?y cz?owiek , nie jak gówniarz ... kopi?cy po kostkach.Ta kobieta chcia?a Ci zaufa? , pok?ada?a w Tobie nadzieje .. mo?e nie jest 100% ?wi?ta .. ale Ty równie? ....[/quote]


1. Vectra ja jej nie strasze. Jesli ona tak to rozumie to jak ja mam rozumiec jej slowa? Jako grozenie? Pojechac nie pojade, bo umawialam sie z nia inaczej. I ja tej umowy dotrzymam- tylko druga strona musi jej tez dotrzymac (co prawda i tak juz za pozno do dotrzymania, bo metryke powinnam miec 3 tyg temu).
2. Oczywiscie tylko umowe tez trzeba dotrzymac i ja na tpo czekam do tej pory. Jesli martwi ja los to niech ktos z Lublina sie ze mna spotka i obejzy Sali czy nie jest chora, zaglodzona itp Zreszta bedzie prawdopodobnie z nami w Kielcach, bo nie mam nic do ukrycia.
3. Dla mnie ma sens jedno pytanie i mam nadzieje ze odpowiesz: Skad masz numer do ludzi, ktorzy biora ode mnie Olo (shih tzu)? Czy bylo to klamstwo? Bo ja wiem, ze tak i Ty tez wiesz. Bo przez internet nie moglas tego sprawdzic, a tylko w jeden sposob- bedac u nas kiedy przyjechali.
4. I staram sie wam wszystko dokladnie opisywac, ale sytuacja z Yorka mnie juz dobila, bo Pani nie ma tego psa to raz, a drugi ze nie dzwonilismy do niej.
5. Z tego co wiem to rozmawialam z jej mezem, a nie z Pania. Nie bylo tam zadnych grozb, a jedynie proszenie o dotrzymanie umowy i termin do kiedy, bo nam zalezy na tej metryce i rozwiazaniu sprawy. Niestety osoba chce zmienic ta umowe, a ja nie zgadzalam sie na to. Skoro byla umowa ustna to nalezy ja spelnic jak sama napisalas, a nie zmieniac.
6. Probuje to zalatwic, ale nie bede ulegac na zmiane umowy. Nie kopie po kostkach, ale tez nie pozwole sie obrazac. I nie pozwole odebrac psa. Miala to byc spokojna rozmowa, ale ktos zaczal mnie straszyc odbiorem psa wiec zmienila ton.

Link to comment
Share on other sites

Obserwowałam wątek na staffikowym forum. I myślałam, że wszystko (albo przynajmniej większość) wyjaśniła się.
Ale widzę, że [B]daro25[/B] nadal kręci i co chwilę wychodzą nowe historie, nowe adopcje psów, dziwne ich zniknięcia, bezprawne sprzedaże, umowy, itp :shake: Jestem po prostu w szoku! Na to wszystko brak słów i myślę, że odpowiednie osoby powinny całą tą sytuacją się zająć. :mad:
Również zgadzam się z [B]Sylwią K[/B], że bez sensu jest co chwilę naskakiwać na daro, ale z drugiej strony nikt nie może się dowiedzieć gdzie są psy, które adoptowała a później sprzedała. No i co chwilę jakieś nowe kłamstwo ze strony daro. Po co to robi? Jeśli nie ma się nic na sumieniu, to się nie kłamie.
[B]Vectra [/B]- podziwiam Cię, że tak angażujesz się w tą sprawę i masz cierpliwość do daro. (Należy Ci się podwójna porcja placka w P-ń :lol:)

Prosiłam [B]daro25[/B] na staffikowym, ale nie otrzymałam odpowiedzi - właściciele Carmen Ewimark to Twoi znajomi, więc proszę o jej aktualne zdjęcie.
Zapewne osoby zainteresowane losem Bosmana, również chciałaby chociaż zobaczyć jego aktualne zdjęcie. Skoro jest u rodziny w Lublinie, to nie problem fotkę załatwić, prawda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vorph']1.Obserwowa?am w?tek na staffikowym forum. I my?la?am, ?e wszystko (albo przynajmniej wi?kszo??) wyja?ni?a si?.
2.Ale widz?, ?e [B]daro25[/B] nadal kr?ci i co chwil? wychodz? nowe historie, nowe adopcje psów, dziwne ich znikni?cia, bezprawne sprzeda?e, umowy, itp :shake: Jestem po prostu w szoku! Na to wszystko brak s?ów i my?l?, ?e odpowiednie osoby powinny ca?? t? sytuacj? si? zaj??. :mad:
3.Równie? zgadzam si? z [B]Sylwi? K[/B], ?e bez sensu jest co chwil? naskakiwa? na daro, ale z drugiej strony nikt nie mo?e si? dowiedzie? gdzie s? psy, które adoptowa?a a pó?niej sprzeda?a. No i co chwil? jakie? nowe k?amstwo ze strony daro. Po co to robi? Je?li nie ma si? nic na sumieniu, to si? nie k?amie.
[B]4.Vectra [/B]- podziwiam Ci?, ?e tak anga?ujesz si? w t? spraw? i masz cierpliwo?? do daro. (Nale?y Ci si? podwójna porcja placka w P-? :lol:)

5.Prosi?am [B]daro25[/B] na staffikowym, ale nie otrzyma?am odpowiedzi - w?a?ciciele Carmen Ewimark to Twoi znajomi, wi?c prosz? o jej aktualne zdj?cie.
6.Zapewne osoby zainteresowane losem Bosmana, równie? chcia?aby chocia? zobaczy? jego aktualne zdj?cie. Skoro jest u rodziny w Lublinie, to nie problem fotk? za?atwi?, prawda?[/quote]

Wiec znowu po kolei odpowiem zeby znow nie bylo,ze pomijam pytania.

1.Wyjasnila sie z tym ze uslyszalam, ze Mika nie byla u mnie i ze dzwonilam do wlascicieli bylych, ze prosilam ich o to zeby powiedzieli ze w razie czego suka jest u mnie po operacji co jest zupelnym klamstwem.
2. Nic nowego nie wyszlo- dalej jest o Verzim i Sali oraz Bosmanie- te psy nie zostaly wziete dla zarobku! Zaden pies nie znikl- na kazdego mam umowe wiec interesuje mnie ich dalszy los.
3. Nie mam nic na sumieniu i caly czas pisze chochby enty raz na to samo pytanie. Napisalam gdzie jest kazdy pies i w jakich warunkach mieszka.
4. Od Vectry oczekuje odpowiedzi na pytanie, bo skarzyla mnie rowniez o dzwonienie do Yorka jak i napisala ze ma tel do przyszlych wlasciceli Olo. Wiec czekam na jej wyjasnienia, ale widze ze unika tego, a kto mowi prawde nie unika.
5.Odpisalam Ci na te pytania na staffikowym- sa to moi znajomi co nie oznacza, ze bardzo bliscy i sie widujemy co tydzien. Kazdy ma swoje zycie, a z naszego domu do Urzedowa mamy kilkadziesiat kilometrow i jesli mamy objechac Bosmana i Carmenke to troszke nam to zajmie wiec nie wymagajcie tego ode mnie ze mam w ciagu kilku dni objechac i robic zdjecia. Natomiast napisalam Ci rowniez gdzie ona sie znajduje. Wiec nie pisz ze nie odpisalam na Twoje pytania.
6. Ta rodzina nie ma internetu wiec mysle ze problem- tak jak juz komus napisalam.
Polecam na przyszlosc narpierw przeczytac wczesniejsze posty, a nie pisac ze ktos czegos nie zrobil bo tak to wszystko sie zaczyna od nowa, a ja od nowa pisze co gdzie i jak.
Nie mam zamiaru sie z Wami tu klocic i pisac poraz enty to samo wiec zapraszam do lektury.

Link to comment
Share on other sites

Z racji ze co drugi dzien pracuje i nie mam dostepu do internetu wiec nie odpisuje od godz 17 do 8 rano tak jak dzis. W kazdym razie od 2 dni staram sie odpowiadac na kazde pytanie- jesli ktores pomine prosze sie odrazu nie oburzac, a zacytowac.


Vectra oczekuje na odpowiedz.

Rowniez oczekuje tego ze jesli ja odpowiadam to ktos tez, bo jesli ktos oskarza to powinien odpowiadac rowniez.
Vectra od Ciebie wyszlo z Mika ze do Ciebie dzwonila wlascicielka o zebkomym proszeniu jak i o tym ze masz numer do przyszlych wlascicieli Olo. Wiec czekam na wyjasnienia co i jak

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]4. Od Vectry oczekuje odpowiedzi na pytanie, bo skarzyla mnie rowniez o dzwonienie do Yorka jak i napisala ze ma tel do przyszlych wlasciceli Olo. Wiec czekam na jej wyjasnienia, ale widze ze unika tego, a kto mowi prawde nie unika.[/QUOTE]
O yorka zapytaj Rudą76 :cool3: ona dzwoniła , więc przestań kłamać.
O szit su , też nie ja pisałam do Ciebie na gg :diabloti: wiec skwitowałam , że fajnie że w jednym dniu , dwie rodziny z Lublina z 5 letnim dzieckiem się trafiły :multi: nie tylko ja się zajmuję Twoją osobą .... dużo osób się zaangażowało w tą "zabawę" w Twoje pieski ..

Więc już odpuść sobie te bzdurne tłumaczenia , bo szkoda czasu , którego podobno masz mało :razz: nie tylko JA cię po prześladowałam :diabloti: więc nawet nie próbuj teraz mi zarzucać kłamstwa , bo się ośmieszasz !!!!

Przez ten czas co tu usiłujesz się tłumaczyć ,wsiadła byś w busa i dla świętego swego spokoju , pokazała psy ....
ale nic , ty będziesz się upierać , że ktoś Cię wkręca ...

dla mnie EOT , bo szkoda czasu ...

Mam nadziej , że tak dużo osób przeczytało ten temat i będzie miało przestrogę by BARDZO uważać komu powierzają psa do adopcji ...
I wielkie brawa dla hodowców SBT , że coś im mówiło żeby NIE :multi:

Tyle z mojej strony .....

Mogę teraz podziękować WSZYSTKIM którzy poświęcili swój cenny czas , telefony , zdrowie , oczy - aby udowodnić Daro że kłamie ...
Może ku przestrodze dla innych , by nie myśleli sobie iż mogą czuć się anonimowi i bezkarni , zabawiając się w ten sposób.

Link to comment
Share on other sites

daro ja rowniez moge zapewnic Cię, ze kłamiesz w sprawie suki york z allegro. Robisz to nadal mimo, ze piszemy Ci cały czas,ze znamy prawde,
Suka u Ciebie nie była i nie jest, bo nie opusciła domu swojej włascicielki.
Nie miała rak i nie ma miała jedynie przepuklinę.
NADAL PRZEBYWA W DOMU WŁASCICIELKI

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...