Jump to content
Dogomania

kupie staffika suczke z rodowodem od 8 tyg go 7 mies na raty


*ziba*

Recommended Posts

  • Replies 690
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozumiem , ale chodziło mi o coś innego ..
Skoro wtedy mieliście jak mówisz trudną sytuację z Tekilą , to czy mieliście już u siebie Bosmana ?

Dziwi mnie też to , że mając jedną tak (przynajmniej jak dla mnie) bardzo przykrą sytuację , że musieliście "pozbyć" się psa , mieliści "odwagę" na przyjęcie nastepnego , i nastepnego ...

[QUOTE]druga sytuacja ktorej nawet nikt by sie nie spodziewal.
[/QUOTE]

A skąd pewność że teraz sytuacja której nikt się nie będzie spodziewał , bedzie jednak miała miejsce ? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Sorry, kto jest właścicielem Bosmana [B]Zbia[/B] czy [B]daro[/B] ?


[B]daro [/B] [quote] [B]Teraz jak widzisz mozemy wylozyc co miesiac po 500 zl na wystawe [/B][/quote]

Czy to jest ironia, czy faktycznie tyle wydajesz co miesiąc na wystawy?

Wcześniej pisałaś, ze nie stać cię było na operację Bosmana. Więc sorry, ale ja już ciebie nie rozumiem.... :shake:

Kiedy on miał ta operację? na tą rzekomą dysplazję? no i czy w ogóle ją miał?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana S']Sorry, kto jest właścicielem Bosmana [B]Zbia[/B] czy [B]daro[/B] ?


[/quote]
ziba i daro , to ta sama osoba :cool3:
znaczy Tekilka20 zmieniła nick na *ziba* a mąż Tekilki20 vel *ziba* zalogował się jako daro 25

Więc tak , na dogo nie wolno mieć 2 kont ... oba powinny zostać zbanowane , jednak w tej sytuacji , do czasu wyjaśnienia pewnych okoliczności , jest że tak nazwę "ulga" dla tych nicków.

A to ciekawe , że spoko możesz wybulić 500zł na wystawę , a nie mogłaś zapłacić za seterkę 400 zł :cool3:

Daro , o Bosmanie i opowieści ile wydałaś na jego leczenie , na leczenie INNYCH swoich psów (nieistniejących), pisałaś na stafficzym forum .. jak znajdę chwilę i wenę , to skopuje ci to wszystko w jeden post , co byś pamięć sobie odświeżyła ....

Bo widzę , że gubisz się odrobinę w zeznaniach , ja wiem że kłamać jest trudno i można się pogubić , ale żeby AŻ tak :crazyeye: :evil_lol:
Pamiętaj , że są osoby które pilnie śledzą oba wątki i mają świetną pamięć :cool3:

Nie powiem , przy tym bełkocie który tu wklepujesz , można się pogubić i jak ktoś czyta jednym ciągiem i tylko na TYM forum , to może dostać zawrotu głowy ....

Bardziej rozmowna i pełna fantastyki byłaś na forum staffik.pl :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daro 25']Mowimy o 2 sytuacjach- rok temu i teraz.
Wliczajac paliwo tak wychodzi.[/quote]

Sorry, ale dalej nie rozumiem. Wcześniej Bosman był u osoby, kóra go odebrała od hodowcy, później do ciebie trafił.

A gdzie jest teraz?

Co do wystaw to bardzo dużo cię kosztują. Ja również jeżdżę ze swoimi sukami na wystawy, a tyle mnie nie wynoszę....

Link to comment
Share on other sites

posty daro 25 ze staffikowego forum
[quote name='daro 25']Daro a Tekilka to dwie rozne osoby.
Bosman ma dom u nas- to jest galeria Draco, a nie Bosmana;) poza tym z tego co pamietam to go kupilismy, a nie dostalismy. [/QUOTE]



[quote name='daro 25'] Bo nie wszystkie psy sa w dzien w domu:) Draco woli kanapy a inne dworek- na kazdym zdjeciu Draco lezy zadyszany, bo wrocil odpoczac:) Np Bosman to pies ktory za bieganie z psami oddal by miske. Seterka do tej pory praktycznie byla przestraszonym psem- dlaczego agnetka tez wie. Mika yorka jest po operacji i przebywa sama gdyz nie moze sie bawic z innymi psami. A Briardzica biega z Bosmanem. Ot o co chodzi. Kazdy z tych psow ma swoj charakter. A ja z aparatem ciagle nie biegam- robilam tylko zdjecia Draco na forum- podczas cwiczen pozycji, podczas leniuchowania. Jesli ide na spacer poza dzialke to tylko z Draco bo on sie slucha, bo on wszystkich kocha, bo wiem ze Laury nie wywali, a z 5 nie dala bym rady i dzieckiem- od tego jest Darek. Dlatego napisalam- zrobie zdjecia w weekend kiedy bedziemy miec wolne i bede miala z kim w domu dzicko zostawic.[/QUOTE]

[quote name='daro 25'] Mamy 2 suczki z rodowodem, jedna bez i 2 psy z rodowodem(jeden kastrat) wiec dlaczego uwazasz ze bardziej sie przydaja? Ja nie widze wiecej samcow w tym stadzie, bo bylaby rywalizacja wiec dlatego chce suczke. O to wlasnie chodzi. Kiedys powiedzialam, ze nawet jak wezme suke to bedzie miala jeden miot, gora dwa bo ja nie potrafilabym tak meczyc suni.[/QUOTE]


[quote name='daro 25'].............Wtedy byl u Nas Bosman, a Teqiulla zostala uspiona. Doszly rowniez koszty operacji Bosmana- niemale.......................
[/QUOTE]

a bana nie dostaniesz :diabloti: nie zasłużyłaś :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Vectra czego kopiujesz akurat to? Ci co siedza na staffikowym wiedza o co pytam. :angryy:
Pozniej opisalam wszystko dokladnie wiec juz moze tak nie zamotuj ludzi co?
Jak chol... chcialas adoptowac shih tzu dla kolezanki to milutka bylas, a jak nie aktualne to co? Znow odbija? Nawet na gg mozna bylo z Toba normalnie pogadac, a tu kogo grasz?:shake: Taki kameleon jestes?
Ja mam dosc Twojego motania w calej sprawie i dosc tlumaczenia, bo nagle Vectra wstawila cos starego!
Uwierz ze ciesze sie ze ode mnie psa nie dostalas, bo jestes strasznie falszywa!
I moge rowniez wstawic Twoje mile rozmowy ze mna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daro 25']Vectra czego kopiujesz akurat to? Ci co siedza na staffikowym wiedza o co pytam. :angryy:
Pozniej opisalam wszystko dokladnie wiec juz moze tak nie zamotuj ludzi co?
Jak chol... chcialas adoptowac shih tzu dla kolezanki to milutka bylas, a jak nie aktualne to co? Znow odbija? Nawet na gg mozna bylo z Toba normalnie pogadac, a tu kogo grasz?:shake: Taki kameleon jestes?
Ja mam dosc Twojego motania w calej sprawie i dosc tlumaczenia, bo nagle Vectra wstawila cos starego!
Uwierz ze ciesze sie ze ode mnie psa nie dostalas, bo jestes strasznie falszywa!
I moge rowniez wstawic Twoje mile rozmowy ze mna.[/quote]
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

rozmawiałam z Tobą oczywiście , że tak .... telefonu do właściciela Ozziego nie dostałam :razz: czyli złamałaś warunki umowy ...

a tez szitsu , to sobie daruj ... jak tam para z 5 letnim dzieckiem ? byli :cool3:
wstawiam stare co by Ci pamięć odświeżyć słoneczko , bo znowu sie miotasz!!

Na proste pytania odpowiadasz jakimś szyfrem :hmmmm:

Dalmatyńczyki pytają GDZIE Bosman
Gdzie Carmen Ewimar

tak daro ogłaszała szczylka jakiegoś , już ma dom :multi: fantastycznie :evil_lol:

wkleiłam co by było wiadomo o jakich psach mowa na tym wątku ....
to jak kłamiesz , mimo że wyznałaś jakąś tam prawdę , znowu kłamiesz i nie odpowiadasz na pytania ... Ba zarzucasz mi kłamstwa - wstyd.Ja motam ? no proszę , a Ty biedna i nieszczęśliwa - straszne :diabloti: wzruszyłam się.

Wiesz doczekać się nie mogę Kielc , specjalnie dla Ciebie tam jadę ...
Czy w oczy też będziesz tak opowiadać ? To ja bardzo chętnie posłucham.
Czy może będziesz mnie unikać jak ognia ? :cool3:

wstawiaj sobie moje rozmowy z Tobą , mogę uczynić to za Ciebie.
Mam nadzieje , że czasem czytasz to co Ci napisałam , szczególnie zdania o tym co to jest własność :lol: może kodeks przeczytaj , zapewniam , że interesująca lektura.

I nie odwracaj kota ogonem , to nie temat o mnie a o Tobie ...
Mimo że już próbowałaś takich sztuczek i wiedz ,że ci to nie wyjdzie.Np o takim Muminku :cool3: pamiętasz ? czy zakręconym ogonku Frania :cool3:
Tak samo próbowałaś odwrócić temat Agnethką , hodowczynią seterki.
Ale to ci nie wyjdzie ....

Tu się pytamy grzecznie , GDZIE SĄ PSY które adoptowałaś za pośrednictwem for internetowych.Dlaczego nie potrafisz napisać , gdzie są , co u nich ,dlaczego nie ma wieści o nich.
Przecież osoby które je wydawały do adopcji , są bardzo tym zainteresowane.Więc czemu ściemniasz ?
Bo proste , gdybyś nie miała NIC do ukrycia , to byś napisała wprost.OT co.
Człowiek który nie ma nic na sumieniu - nie kłamie , bo nie ma powodu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daro 25']Alicja powtarzasz sie- to sie leczy:diabloti:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]wycisz się dziecko ...niezdrowo się tak podniecać :cool1:

a tobie to bym nawet szczura spod śmietnika pod opieke nie dała :shake:


Vectra ...może otwarcie powiemy że wygląda na to iż Daro znalazła fajny sposób na dorobienie :roll:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

A ja nadal nie dostalam odpowiedzi na swoje pytanie ... :shake:
Pytam tylko tak z ciekawości , bo naprawdę mnie to intersuje - skąd można mieć taką pewność ...no chyba że i Wy jej nie macie ? .

Naprawdę dziwi mnie to , że tak kręcisz , i to z każdym postem - dla mnie takie coś sensu nie ma ( chyba się powtarzam zresztą) ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

1. rozmawia?am z Tob? oczywi?cie , ?e tak .... telefonu do w?a?ciciela Ozziego nie dosta?am :razz: czyli z?ama?a? warunki umowy ...

2. a tez szitsu , to sobie daruj ... jak tam para z 5 letnim dzieckiem ? byli :cool3:
3.wstawiam stare co by Ci pami?? od?wie?y? s?oneczko , bo znowu sie miotasz!!

4.Na proste pytania odpowiadasz jakim? szyfrem :hmmmm:

5.Dalmaty?czyki pytaj? GDZIE Bosman
6.Gdzie Carmen Ewimar

7.tak daro og?asza?a szczylka jakiego? , ju? ma dom :multi: fantastycznie :evil_lol:

8.wklei?am co by by?o wiadomo o jakich psach mowa na tym w?tku ....
to jak k?amiesz , mimo ?e wyzna?a? jak?? tam prawd? , znowu k?amiesz i nie odpowiadasz na pytania ... Ba zarzucasz mi k?amstwa - wstyd.Ja motam ? no prosz? , a Ty biedna i nieszcz??liwa - straszne :diabloti: wzruszy?am si?.

9.Wiesz doczeka? si? nie mog? Kielc , specjalnie dla Ciebie tam jad? ...
Czy w oczy te? b?dziesz tak opowiada? ? To ja bardzo ch?tnie pos?ucham.
Czy mo?e b?dziesz mnie unika? jak ognia ? :cool3:

10.wstawiaj sobie moje rozmowy z Tob? , mog? uczyni? to za Ciebie.
Mam nadzieje , ?e czasem czytasz to co Ci napisa?am , szczególnie zdania o tym co to jest w?asno?? :lol: mo?e kodeks przeczytaj , zapewniam , ?e interesuj?ca lektura.

11.I nie odwracaj kota ogonem , to nie temat o mnie a o Tobie ...
Mimo ?e ju? próbowa?a? takich sztuczek i wiedz ,?e ci to nie wyjdzie.Np o takim Muminku :cool3: pami?tasz ? czy zakr?conym ogonku Frania :cool3:
Tak samo próbowa?a? odwróci? temat Agnethk? , hodowczyni? seterki.
Ale to ci nie wyjdzie ....

12.Tu si? pytamy grzecznie , GDZIE S? PSY które adoptowa?a? za po?rednictwem for internetowych.Dlaczego nie potrafisz napisa? , gdzie s? , co u nich ,dlaczego nie ma wie?ci o nich.
Przecie? osoby które je wydawa?y do adopcji , s? bardzo tym zainteresowane.Wi?c czemu ?ciemniasz ?
13.Bo proste , gdyby? nie mia?a NIC do ukrycia , to by? napisa?a wprost.OT co.
14.Cz?owiek który nie ma nic na sumieniu - nie k?amie , bo nie ma powodu.[/quote]

1.Napisalam Ci jasno na temat tel ze rozmawiam na ten temat z kims innym prawda?
2. Oczywiscie ze byli- do nich tez potrzebujesz telefon?
3. Oczywiscie S?oneczko wiec pokaz stare i nowe!
4.Jakim szyfrem? Staram sie na wszystko odpowiedziec, ale za duzo tego
5. Odpowiedz juz byla! Napisalam, ze mieszka w Lublinie u malzenstwa z dwojka dzieci w bloku!
6. Carmen mieszka tam gdzie miala od poczatku wiec o co chodzi?
7. Tez sie ciesze! Boli Cie to ze nie u Twojej kolezanki? Sama mowilas ze rozchodza sie jak buleczki. Ja Ci napisalam ze juz to czuje.
8.Za bardzo sie nie wzruszaj, bo szkoda chusteczek!:cool3: Ja napisalam jak bylo S?oneczko! Cos juz Ci sie miesza od tego ze modem jestes!:lol:
9. Bede Cie unikac, bo sie boje!:lol: Jest jeden problem z podlizujacymi sie osobami zeby cos uzyskac nie gadam,:cool3: Nie lubie falszywych ludzi!
10. Jakos mam go codziennie przed soba i juz mi sie nie wydaje interesujacy! Kiedys tak! Sa takie kruczki prawne ze nawet sobie nie zdajesz sprawy i ja dobrze wiem co mi grozi a co nie!
11.Powtarzasz sie S?oneczko- ja nie musze miec w Tobie przyjaciela:lol: Bic mnie na wystawach chyba tez nie bedziesz?:evil_lol::lol::cool3: A moze ochroniarza mam sobie wynajac?
12. A moze zwyczajnie jestem uwieziona w domu? Zwyczajnie mi na nic innego czasu nie starcza? Mam jezdzic wedlog Ciebie codziennie i pytac? Robic zdjecia itp? Jak bedziesz kiedys miala dziecko to zrozumiesz, ze nie mozna wtedy sobie wychodzic, jezdzic itp
13. Pisalam o wszystkich psach- wystarczy poszukac, a Tobie podobno dobrze to wychodzi:lol: wiec po co kolejny raz mam pisac?
14. Mialam cos na sumieniu wiec klamalam, ale rowniez nie mialam ochoty opisywac calego mojego zycia chodz to zrobilam a nic to nie dalo

Prosze- masz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']1.[FONT=Arial][COLOR=red][B]wycisz si? dziecko ...niezdrowo si? tak podnieca? :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Arial][COLOR=red]2.a tobie to bym nawet szczura spod ?mietnika pod opieke nie da?a :shake:[/COLOR][/FONT][/B]


[B][FONT=Arial][COLOR=red]3.Vectra ...mo?e otwarcie powiemy ?e wygl?da na to i? Daro znalaz?a fajny sposób na dorobienie :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]

1.Dziecko? Ech:lol: bez komenta
2. Nawet bym nie chciala- balabym sie o dziecko:cool3:
3. Jakie dorabianie? Udowodnij jak osadzasz:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaudia&Manta']1.A ja nadal nie dostalam odpowiedzi na swoje pytanie ... :shake:
2.Pytam tylko tak z ciekawo?ci , bo naprawd? mnie to intersuje - sk?d mo?na mie? tak? pewno?? ...3.no chyba ?e i Wy jej nie macie ? .

4.Naprawd? dziwi mnie to , ?e tak kr?cisz , i to z ka?dym postem - dla mnie takie co? sensu nie ma ( chyba si? powtarzam zreszt?) ..[/quote]


1. Ktore?
2. A Ty masz pewnosc ze ktoregos dnia Ci np dom nie splonie, ze ktos z rodziny kto zmarl nie zrobil kolosalnych dlugow, ze ktorys pies zachoruje na tak ciezka chorobe ze leczenie bedzie drogie? Nie oszukujmy sie- jesli ktos by tak myslal nigdy by nie mial psa.
3. A kto ma? Zycie to wielka niewiadoma i nie wiadomo co sie zdazy
4. A moze nie krecimy tylko pozniej jest problem z pozbieraniem tego w kupe. Dla mnie tez. Ciagle ktos inny sie pojawia i kaze tlumaczyc, jakby nie mogl przecztac calego tematu. Ja nie uwazam ze jestem swieta, ale kto jest? Pogobilam sie kto sie powtarza, a kto nie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daro 25']
3. Jakie dorabianie? Udowodnij jak osadzasz:evil_lol:[/quote]
a myślisz , że to problem ?

a CBD ? ile wzięłaś ? 600 plus koszty transportu :cool3:
staffik ? 400 też plus koszty ?

[quote name='daro 25'] 2. Oczywiscie ze byli- do nich tez potrzebujesz telefon?
[/QUOTE]

nie potrzebuje , a Ty wiesz dlaczego :lol: bo mam ten telefon :evil_lol:
mówię o parce z 5 letnim dzieckiem :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']a my?lisz , ?e to problem ?

1.a CBD ? ile wzi??a? ? 600 plus koszty transportu :cool3:
staffik ? 400 te? plus koszty ?



2.nie potrzebuje , a Ty wiesz dlaczego :lol: bo mam ten telefon :evil_lol:
mówi? o parce z 5 letnim dzieckiem :p[/quote]

1. Pomylka- nie ja wzielam i nie tyle:cool3: masz zle informacje
Tez pomylka i nie tyle- masz zle informacje:cool3:
2. I tu udowodnilas ze klamiesz, bo niby skad?:shake::lol: I wlasnie znow pokazalas jaka szczera jestes... Sprawdzilas mi w telefonie, bo akurat ogoszenie znalezli na ulicy:lol: a moze bylas pod moim domem i zapytalas?

I skoro mowisz, ze unikam odpowiedzi to czego nie odpowiadasz na moje pytania?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Vectra napisala:
[QUOTE] 1.a CBD ? ile wzięłaś ? 600 plus koszty transportu :cool3:
staffik ? 400 też plus koszty ? [/QUOTE]

daro25 napisala
[QUOTE]1. Pomylka- nie ja wzielam i nie tyle:cool3: masz zle informacje
Tez pomylka i nie tyle- masz zle informacje:cool3:[/QUOTE]

Dlaczego tak piszesz skoro to prawda?
Chcesz dowody?
A umowa na staffika?
O CDB pisalam Ci ze wiem wiecej niz Ci sie wydaje....i bylo 600 zl.


Jako odpowiedz o kodeks daro napisala:
[QUOTE]10. Jakos mam go codziennie przed soba i juz mi sie nie wydaje interesujacy! Kiedys tak! Sa takie kruczki prawne ze nawet sobie nie zdajesz sprawy i ja dobrze wiem co mi grozi a co nie![/QUOTE]

Pewnie masz......ja mam ksiazki z niemieckiego chociaz jezyka nie znam. I nic z nich nie rozumiem.
Bo miec a rozumiec co sie czyta i wyciagac wnioski to inna sprawa.

Dowód:

Nie potrafilas odpowiedziec na pytanie:
[QUOTE] Jak zgodnie z wszystkimi procedurami zamierzasz zalatwic sprawe rejestracji Verziego w Zwiazku?[/QUOTE]

Bo napisalas ze nie rozumiesz pytania.

Chcialabym w tym momencie zacytowac zmodyfikowana wypowiedz naszej koffanj Dag:

Daro 25 -W Twoim świecie jest strasznie.........

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]12. A moze zwyczajnie jestem uwieziona w domu? Zwyczajnie mi na nic innego czasu nie starcza? Mam jezdzic wedlog Ciebie codziennie i pytac? Robic zdjecia itp? Jak bedziesz kiedys miala dziecko to zrozumiesz, ze nie mozna wtedy sobie wychodzic, jezdzic itp[/QUOTE] mhyy Ewa nie ma, ale ja mam ... i jakoś podróze nie są dla mnie problemem uwiązana też nie jestem :p i od tak sobie wychodze mimo to, że mam chyba więcej zajęć niz Ty ...
Oj daro, daro odrobina pokory nie dość, że naprawde nabroiłaś koszmarnie to jeszcze nie umiesz sie do tego przyznać, i przyjąć z pokorą słow krytyki ... niby wszystko było juz szczerze ustalone - ale jak widac z twojej strony nie wszystko szkoda ... :shake:

Link to comment
Share on other sites

posty daro 25 ze staffikowego forum
Cytat:
Napisał [B]daro 25[/B]
[quote] [B] [I]Daro a Tekilka to dwie rozne osoby.
Bosman ma dom u nas- to jest galeria Draco, a nie Bosmana;-) poza tym z tego co pamietam to go kupilismy, a nie dostalismy.[/I][/B] [/quote]
sorry, kto to napisał.... boże drogi u kogo w końcu jest dalmatyńczyk??

I kto go od kogo kupił?? Czy wiadomo co z dalmatem??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...