Jump to content
Dogomania

kupie staffika suczke z rodowodem od 8 tyg go 7 mies na raty


*ziba*

Recommended Posts

  • Replies 690
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Vectra']o proszę , przecież Gaiger było pisane , że do domu bez psów ...
Po historii z agresywną astką , nieudaną adopcją dorosłego staffika , bo się nie dogadał z Draco , chcą kolejnego :lol:

Daro 25 to dawniej Tekilka20 obecnie *ziba*[/quote]

Ja akurat nie wiedziałam,:shake: ze Daro to dawna Tekilka20:crazyeye: a swoją opinię na temat jej postepowania juz tutaj gdzies wyraziłam:diabloti: Jednak to co napisała do mnie na pv odnosnie adopcji Geigera powaliło mnie na kolana:evil_lol: i dlatego jej propozycja odpadła jeszcze na starcie.:p

[I]a oto fragment tej wiadomosci[/I]

Dom z ogrodem, 20 arow do biegania- dobrze ogrodzone, noc w domu, [B]starsza kobieta i syn (76 lat plus 45 lat),[/B] kontakt ze staffkiem od malego jak byl nasz Staffior, wczesniej Dog niemiecki oraz mieszanka bulla z amstaffem.

[I]i jeszcze jedno ciekawe stwierdzenie po ktorym zastanawiałam się jak ktos posiadający psa tej rasy i znajacy ich temperament moze napisac cos takiego[/I]

[B]Geigerowi zostalo malo zycia z racji jego wieku[/B]- mysle ze starsza osoba z takimi warunkami da mu wiele szczescia.

[I]No przepraszam ale 7 letni, zdrowy pies to nie emeryt:mad: w takim razie co mam powiedziec o mojej 13 letniej suce:cool3:[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ruda76']Ja akurat nie wiedziałam,:shake: ze Daro to dawna Tekilka20:crazyeye: a swoją opinię na temat jej postepowania juz tutaj gdzies wyraziłam:diabloti: Jednak to co napisała do mnie na pv odnosnie adopcji Geigera powaliło mnie na kolana:evil_lol: i dlatego jej propozycja odpadła jeszcze na starcie.:p

[I]a oto fragment tej wiadomosci[/I]

Dom z ogrodem, 20 arow do biegania- dobrze ogrodzone, noc w domu, [B]starsza kobieta i syn (76 lat plus 45 lat),[/B] kontakt ze staffkiem od malego jak byl nasz Staffior, wczesniej Dog niemiecki oraz mieszanka bulla z amstaffem.

[I]i jeszcze jedno ciekawe stwierdzenie po ktorym zastanawiałam się jak ktos posiadający psa tej rasy i znajacy ich temperament moze napisac cos takiego[/I]

[B]Geigerowi zostalo malo zycia z racji jego wieku[/B]- mysle ze starsza osoba z takimi warunkami da mu wiele szczescia.

[I]No przepraszam ale 7 letni, zdrowy pies to nie emeryt:mad: w takim razie co mam powiedziec o mojej 13 letniej suce:cool3:[/I][/quote]


hmmm....ja jestem ciekawa co to za [U]kobieta z synem[/U]? bo z tego co mi Sylwia (daro25) ostatnio się chwaliła to przeprowadzili się do domu z ogrodem - który SAMI budowali (?) to skąd tam nagle ci ludzie? :roll:
i ciekawe KTO miał ten kontakt ze staffikami od małego? bo na pewno nie daro25 - może ta 76-letnia kobieta? (pewnie zapoczątkowała rasę w Polsce ;) )

Przepraszam za te ironie, ale mnie z butów wyrwało to, co przeczytałam tutaj w sprawie Geigera. :shake: Normalnie zatkało...a tekst o tym, że zostało mu mało życia to już w ogóle - bez komentarza....ja mam w domu prawie 10-letnią sukę i co? dla nich to pewnie dziwne, że w ogóle jeszcze żyje, a jeszcze dodam, że jest zdrowa i w super kondycji...

[B]daro25[/B] - jakiego mieliście najstarszego psa? ale nie takiego co wzięliście już dorosłego - tylko wychowanego od szczeniaka i trzymanego do końca jego dni późnej starości? był taki? bo ja szczerze w to wątpie...:roll:

Link to comment
Share on other sites

ta starsza kobieta i syn (76 lat plus 45 lat), to babcia i wujek daro25 jak mi potem w następnej wiadomosci wyjasniła:p

Czy ktos wie co stało się z tym dalmatynczykiem ktorego miała Tekilka20? Znam osobę ktorą bardzo interesowały jego losy:roll: i chyba czuła pismo nosem, bo obawiał się o niego czy nie bedzie kolejna zachcianką dziewczyny a raczej jej męza ( dalmat to ponoc pies ktorego maz wybrał)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ruda76']ta starsza kobieta i syn (76 lat plus 45 lat), to babcia i wujek daro25 jak mi potem w następnej wiadomosci wyjasniła:p

Czy ktos wie co stało się z tym dalmatynczykiem ktorego miała Tekilka20? Znam osobę ktorą bardzo interesowały jego losy:roll: i chyba czuła pismo nosem, bo obawiał się o niego czy nie bedzie kolejna zachcianką dziewczyny a raczej jej męza ( dalmat to ponoc pies ktorego maz wybrał)[/quote]

wczoraj zanim weszłam tutaj w ten wątek to na staffikowym forum zauważyłam poruszony temat Bosmana - myślałam, że wzięli następnego psiaka i poprosiłam, żeby coś o nim opowiedzieli - skąd jest itd? odpowiedź dostałam na gg - wkleję tą odpowiedź, bo wg tego co napisała tam Vectra, to całkowicie mija się z prawdą:

[COLOR=DarkRed]"daro i Draco (1-10-2008 10:59)
Bosman to pies ktory juz jest dorosly :)

daro i Draco (1-10-2008 11:00)
Dalmatynczyk ktory byl wziety z pseudo-hodowlii w problemem dysplazjii

daro i Draco (1-10-2008 11:00)
ma nowy dom od dluzszego czasu :eviltong: "[/COLOR]

i tyle wiadomo, co napisane na staffikowym przeze z tej oto wypowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

ruda, agnethka rozmawialismy ze to nie dla nas pies. Pamietacie? Wiec nie przekrecajcie dobrze? Ja chyba nie wygladam na 76lat? A darek na 45?
Zreszta ta dyskusja ja zbedna
1. Narpierw twierdziliscie, ze po takich przejsciach nie dam rady z wychowaniem staffika- jakos dalam:)
2. Ze pies bedzie pewnie agresywny, bo nie mam podejscia do buli- myliliscie sie
3 ze mnie nie stac na psa- tez sie myliliscie bo nawet na wystawy jezdzimy
[I][U][B]Wiec o co tym razem chodzi?[/B][/U][/I] Czym mam obowiazek chwalic sie kazdym psem?
Poza tym agnethka nasze rozmowy sa miedzy nami i nie mam zyczenia zebys pisala o tym na forum- kiedys mnie sama za to zjechalas- pamietasz?
ja nic nie zrobilam zlego. Ani nie rozmnazam bez rodowodu, ani nie sprzedaje psow tylko sa ze mna. A czym mam ich 5 to jest moja sprawa. chyba duzo osob ma tyle psow:)
No nic nie bede sie tlumaczyc z kazdego mojego psa bo to bez sensu- zreszta tylko winny sie tlumaczy.
Nie bede sie udzielac jak sa jakies niejasnosci t zapraszam na pw

Link to comment
Share on other sites

Witam Daro25

Mieliśmy okazję poznać się na wystawie w Lesznie - nazywam się Łukasz Koźlarek i brałem udział w znalezieniu nowego domu dla Verziego któremu następnie zmieniliście imię na Ozzi (Ozzy?). Zarówno poprzedni właściciele jak i Agnieszka która zaangażowała się w znalezienie Verziemu odpowiedniego domu postanowili Wam zaufać i powierzyli Wam tego psa. Proszę o informację gdzie pies znajduje się w tej chwili oraz o namiary na jego aktualnego właściciela. Co do jego agresji opisanej przez Was - ja znam tego psa, nie raz bawił się z moimi sukami piłką, patykami nigdy nie przejawiając agresji - ciężko mi więc uwierzyć w nagłą agresję do szczeniaka...

Rozmawiałem z jego poprzednimi właścicielami i jeżeli nie otrzymają informacji na temat losu psa którego powierzyli Waszej opiece w dobrej wierze to są gotowi zwrócić się do odpowiednich instytucji w celu wyjaśnienia całej sprawy.

Z tego co wiem to aktualnie poszukujecie suczki staffika na warunki hodowlane - myślę więc że to głównie w Waszym interesie leży wyjaśnienie tej sytuacji...

Proszę o kontakt:
607 894 460 lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Łukasz Koźlarek

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img205.imageshack.us/img205/373/wzpowggwo0.jpg[/IMG]

to jeszcze dorzucę screen z archiwum mojego gg z wypowiedzią o Bosmanie, bo zaraz Sylwia mi napisze, że to sobie wymyśliłam....

owszem - nie popieram ujawniania prywatnych rozmów, ale Sylwia jeśli chodzi o WAS to jest za dużo przekrętów i kłamstw...a i nie wypieraj się na staffikowym, że daro i tekilka to dwie różne osoby, bo nie do końca tak jest

daro - to Twój mąż
tekilka to Ty

więc na jedno wychodzi....zresztą sama mi się przyznałaś swego czasu do TEGO WĄTKU (a i nie wypieraj się tego teraz...)


i jeszcze chciałam dopisać:

o Bosmanie tylko tyle mi napisałaś - nie było żadnej innej części, później rozmawiałyśmy o psiakach, ale nie o dalmatyńczyku.

owszem wiedziałam, że jesteś Tekilką, ale nie pamiętałam wątku z dogo.... poza tym miałam do Was zaufanie do pewnego momentu, ale mnie też oszukaliście kilka razy (nie będę pisać publicznie o co chodzi..podaruję)

a czemu teraz postanowiłam się udzielić? bo NAS MYLĄ a ja nie pozwolę się poniżać, nie jestem Tekilką i w życiu bym nie zrobiła takich rzeczy co tu są wypisane...jestem Ewie (Vectrze) bardzo wdzięczna za odświeżenie tematu, bo wiem, że kilka osób już nie patrzy na mnie przez Wasz pryzmat i w końcu odzyskuje swoją tożsamość - mam nadzieję, że już nikt nie będzie miał wątpliwości, iż agnethka to Agnieszka Koper - a nie Sylwia Ś.

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ co niektórzy mogą sobie myśleć jaka ta tekilka vel zibi i daro25 biedni....a Ci hodowcy wredni się czepiają to chciałabym żeby Ci co nie wiedzą
poznali dobrze Sylwie-czyli mame Laury ......
[URL]http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?t=30729&postdays=0&postorder=asc&start=0[/URL]

Trzeba sie zalogowac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daro 25']ruda, agnethka rozmawialismy ze to nie dla nas pies. Pamietacie? Wiec nie przekrecajcie dobrze? Ja chyba nie wygladam na 76lat? A darek na 45?

[I][U][B]Wiec o co tym razem chodzi?[/B][/U][/I] Czym mam obowiazek chwalic sie kazdym psem?

ja nic nie zrobilam zlego. ani nie sprzedaje psow tylko sa ze mna. A czym mam ich 5 to jest moja sprawa. chyba duzo osob ma tyle psow:)
[/quote]

Zacznijmy od tego, ze my ze soba nie rozmawialismy a jedynie przysłaliscie mi pv z propozycją domu dla Geigera z ktorej to nawet ciężko było wywnioskowac kim są te 2 osoby do ktorych miałby trafic Gigi. Dopiero na moja odpowiedz w ktorej pytam kim sa Ci ludzie odpisujesz

[B]Czesc, moze zle to napisalam. To jest moja rodzina [/B]

A odnoszac się do tego co napisałas to chyba jednak mija się z prawdą, bo Bosman nie sa juz z WAmi.:angryy:
A czy nie był przypadkiem waszą miłoscią ? Czy nie tak pisałas o nim na niebieskim forum ?
[URL]http://amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/viewtopic.php?t=8769&start=15[/URL]

Sorry ale ode mnie nie dostałbys pod opiekę nawet chomika.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='acroba']Ponieważ co niektórzy mogą sobie myśleć jaka ta tekilka vel zibi i daro25 biedni....a Ci hodowcy wredni się czepiają to chciałabym żeby Ci co nie wiedzą
poznali dobrze Sylwie-czyli mame Laury ......
[URL]http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?t=30729&postdays=0&postorder=asc&start=0[/URL]

Trzeba sie zalogowac[/quote]
nie trzeba się logować ;)

udostępnię swój login , administrację tego forum o tym fakcie poinformowałam

nick vectra
hasło 123456

Link to comment
Share on other sites

Ach i proszę, nie ma to jak dostać co się da za darmo :-)
Ciekawy sposób na życie.
Jedno jest pewne, z dobrej hodowli psa już raczej nie dostaniecie...
Tak mi przyszło do głowy... Czy ktoś gdzieś nie robił listy chętnych na psy - niegodnych zaufania, do unikania? Gdzieś mi się w internecie obiło o oczy. Trzeba dopisać kolejne osoby...

Najobrzydliwsze jest to, że ludzie ufają, ofiarują pomoc...
Ach... tragiczna sytuacja a na wystawy pieniadze są...

Link to comment
Share on other sites

Na dogomanii jest temat czarne kwiatki ...

Ja tylko dodam od siebie

Zwróćcie uwagę na DATY postów na forum mamusinym i na daty postów kiedy adoptowali staffika o którym tu wspomina Łukasz

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112829"]Staffik szuka domu . ma dom![/URL]

i jeszcze , ogłoszenie na gratce .. ukazało się dwa dni po adoptowaniu Ozziego

[url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1439191_staffordshire_bull_terrier.html[/url]

mail kontaktowy , :hmmmm: wiem czyj :D

Link to comment
Share on other sites

Ruda widze ze lepiej wiesz od nas gdzie jest. To moze z nami sie podzielisz? I wyjasnij mi w takim razie co to za dalmat lata po ogrodzie? Ktos mi podmienil psa?
To jakas parodia- naprawde.
Idzcie sie pobawic z psami, a nie siedzicie i opowiadacie mi jakie psy mam a jakie nie jak i reszte mojego zycia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daro 25']Ruda widze ze lepiej wiesz od nas gdzie jest. To moze z nami sie podzielisz? I wyjasnij mi w takim razie co to za dalmat lata po ogrodzie? Ktos mi podmienil psa?
To jakas parodia- naprawde.
Idzcie sie pobawic z psami, a nie siedzicie i opowiadacie mi jakie psy mam a jakie nie jak i reszte mojego zycia.[/quote]

odnoszę wrazenie, ze z Tobą nie jest wszystko ok? nie jestes taka sprytna jak Ci się wydaje :p

Zapomniałam napisac, ze Daro25 ( ale pisząc ze mną stwierdzam, ze to był facet wiec chyba Twoj mąz) chciał dac tymczas TOFIKOWI mix asta z Tomaszowa - było to w czerwcu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111593&page=5[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Czy jest szansa aby się dowiedzieć gdzie jest Verzi czyli Ozzy i domniemany brat Vezir?
Czy to taki problem podac kontakt do właścicieli?
Ja je chętnie odwiedzę.A jak nie ja, to kogoś znajdę kto je odwiedzi.
Na weekend jestem w Warszawie więc chetnie przy okazji do Lublina podjadę, albo do Kielc bo niby tam jest Vezir, albo Krakowa do chłopaka który niby też go tam ma.

Ktoś jest chętny na wspólną wycieczkę może?

Link to comment
Share on other sites

To zle ze chcial tymczas czy boisz sie ze mogli go podmienic? Chyba musze w takim razie ostrzec ludzi ktorzy daja tymczasy zeby tego nie robili bo spotkaja ich przykre konsekwencje. Poprostu pisze na waszym poziomie. Jezeli ktos pisze glupoty to albo to olewam albo znizam sie do poziomu tej osoby i odpisuje tak zeby zrozumiala.
Szkoda ze juz wam sie znudzilo najezdzanie na wrobla i musieliscie kogos innego znalesc.

Link to comment
Share on other sites

Nie.Ja poproszę o numer i ja zadzwonię.
Ale pewnie zaraz dostanę odpowiedź:
nie podam numeru bo :
-zgubiłam
-zmienili numer
-numer nie odpowiada
-nie zycza sobie tego.
Prosze nie traktuj nas tutaj jak dzieci-ok?
W tej chwili to ja mam uzasadnione podejrzenia co do tego co się z psem stało. Ja nawet nie wiem czy pies żyje. Fotek nie chcę widzieć. Chcę aby ktoś psa odwiedził.
Ale wiem że to nie jest wykonalne.
Bo pies albo nie żyje albo został sprzedany , tylko nie wiem który.

I zrobię wszystko żeby to ustalić. Polska to mały kraj. Ludzie sobie pomagają wiesz?
A na kłamstwie to Ty nigdzie nie zajdziesz.
Tylko nie pisz że nie kłamiesz.....bo to bedzie kłamstwo.

Link to comment
Share on other sites

W takim razie nic nie napisze.
Powiedz czy chcialabys zeby ktos rozdawal Twoj numer?
Kiedys prosilas Agnethke zeby wyciagnela ode mnie numer do Krzyska i wtedy napisalam, ze ta osoba nie chce sie w to mieszac bo nie chce stracic psa. Wyslalam nawet wtedy Agnetce rozmowe z Krzyskiem zeby udowodnic to.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...