Jump to content
Dogomania

CAC-Senec/SK, 06.06.2008 r.


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Ja myślę, że nie będzie żadnych potwierdzeń...

Elitesse - w jakim wieku jest Twoja córcia?:lol:
Pzdr.[/quote]

9 skonczy pol roku :)

[quote name='simbik']Od dziś w większości Polski strajk pocztowców... więc na potwierdzenia nie ma co liczyć :razz:.[/quote]

a ja wczoraj paczki z allegro powysylalam i dla siebie tez czekam :shake:

[quote name='efra-husky']:evil_lol: na nich i bez strajku nie ma co liczyć ;)[/quote]


nic dodac nic ujac :eviltong:


[B]Maga[/B] mi napisala ze teren fajny - sa drzewka coby sie przed sloncem skryc ale ciezko tam trafic :roll:
na [URL="http://www.senec.sk"]www.senec.sk[/URL] jest plan miasta i to Sloneczne jeziora zajmuja tyle samo co czesc zabudowana Seneca - staralam sie znalezc cos takiego jak 'sever" ale mi sie nie udalo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']A czy ja dobrze rozumiem :razz:, że sędziowanie w ringach zaczyna się o 12 ???[/quote]


dokladnie, a bisy od 19

my startujemy ok 2 w nocy wiec nie wiem na ktora zajedziemy, przed moimi burkami troche psow jest wiec nie musze byc zaraz na poczatek

a potwierdzenia ani widu ani slychu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aknad']Witam serdecznie,
może mi ktoś podać dokładny adres tej wystawy bo ja nie moge znaleść żadnej informacji na ten temat.[/quote]
Według ulotki, jak i strony www, wystawa ma odbyc się w m-ści Senec, Slnecne Jazera - Sever.
To jest (tak przypuszczam) taki park, coś podobnego do np. Chorzowskiego Parku Kultury, z akwenami z wodą, terenem do opalania się, restauracjami itp.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Według ulotki, jak i strony www, wystawa ma odbyc się w m-ści Senec, Slnecne Jazera - Sever.
To jest (tak przypuszczam) taki park, coś podobnego do np. Chorzowskiego Parku Kultury, z akwenami z wodą, terenem do opalania się, restauracjami itp.
Pzdr.[/quote]


tylko w Senec ten teren wybitnie wielki :evil_lol: no nic moze szczekanie nas doprowadzi na jakis slad :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aknad']Witam serdecznie,
może mi ktoś podać dokładny adres tej wystawy bo ja nie moge znaleść żadnej informacji na ten temat.[/quote]

Tutaj masz mapkę ;)

Mapa ogólna
[URL]http://www.viamichelin.pl/viamichelin/pol/dyn/controller/ItiWGJSFullMapGeneration?action=mapNavigation&typeZoom=In&fullItiMapId=-t6yxkmt389i1ep&firstMapId=-t6yxkmt389i1ep&rnd=1212669974832&E_wg=210508158kS9J508157144512591965ITIWG7w112633pol007j115u1037101131102u120417430010S3Jha8Ozdy1CYWxpY2UtSmFuLVBhd2VsIElJ0000101a31NDN6MXkxMGNOVEF1TURZME56ST1jTVRrdU56a3lNalU90132e1011281021120416970007U2VuZWM0000101a31NDNqbTAxMGNORGd1TWpJeU9Uaz1jTVRjdU5EQXpOREU9013010010072008157039.004-1.00110001001001001001001003pol011011&mapId=-t6yxkmt389i1ep&mapType=3&mapSize=bigiti&dtmDeparture=05/06/2008&function=okMap&pim=true&pod=41109c0&pod=43001c0&pod=41110c0&pod=41115c0[/URL]

[URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e8042b4608064e77.html[/URL]

Wystawa jest nad jeziorami ;)

Link to comment
Share on other sites

Asiaczek i Efra-husky bardzo dziękuje za informacje, dotarliśmy bez problemu na miesce- brawa dla organizatorów za strzałki na miejsce wystawy.

Startowaliśmy w leonbergerach i dla zainteresowanych podaje stawke:

[U]klasa baby[/U]
FATINZ LEONKOVHO RAJA
[U]klasa szczeniąt[/U]
MAXIMILIAN OD PALFYCH
[U]klasa młodzieży[/U]
BUBO OD KOVARE
[U]klasa pośrednia[/U]
EL-SEDIK Z LEONKOVHO RAJA
[U]klasa otwarta[/U]
ANDY-BADY OD ZELENEHO BUKU
ARNI ZŁOTA HORDA - [COLOR=red]dosk.1, CAC, BOB[/COLOR] :multi:
GALLOP GLISSANDO LOVE V. BLUMENGARTEN
[U]klasa championów[/U]
ALEX B. BORA Z MILOTICEK

[U]suki[/U]
[U]klasa szczeniąt[/U]
ANNA GOLDEN BOHEMICA
[U]klasa otwarta[/U]
ALMA LONY Z VYSEHOROVIC
MEUS AMICUS FENJA
[U]klasa championów[/U]
AIWA Z LEONKOVHO RAJA
CELESTA NAJMURSKA CESTA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aknad']
ARNI ZŁOTA HORDA - [COLOR=red]dosk.1, CAC, BOB[/COLOR] :multi:
[/quote]
[B]aknad[/B] - Gratulacje!!!

[quote name='zpr']A moja Husky Int.Ch. NOKIA BRAZIL Z Pierwszej Ręki FCI wywalczyła BOB i BOG :loveu:
[/quote]
[B]zpr [/B]- ogromne gratulacje! Pięknie walczyłyscie o BOG!!! A o mały włos aby do tego nie doszło... Słuchaj się starszej ciotki, czyli mnie!;)

My tez się pochwalimy:
[COLOR=Red][B]KENTARO WITH ME Asiaczek FCI[/B][/COLOR] - dosk.1, CAC (rozpoczęty Championat Słowacji!)

[COLOR=Red][B]Abotere's WAHZIRI [/B][/COLOR]- dosk.1, CAC (skończony Championat Słowacji!!!)

[COLOR=Red][B]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI[/B][/COLOR] - w.o., [COLOR=Red][B]BIS PUPPY[/B][/COLOR]!!!! (moja Malutka zrobiła nam taka niespodziankę:multi:)

[COLOR=Red][B]JELLY JOSHREEN Asiaczek FCI [/B][/COLOR]- dosk.1, CAC (skończony Championat Słowacji!!!); Żelcia załapała się jedynie do pierwszej piątki na BOG...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']My tez się pochwalimy:
[COLOR=red][B]KENTARO WITH ME Asiaczek FCI[/B][/COLOR] - dosk.1, CAC (rozpoczęty Championat Słowacji!)

[COLOR=red][B]Abotere's WAHZIRI [/B][/COLOR]- dosk.1, CAC (skończony Championat Słowacji!!!)

[COLOR=red][B]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI[/B][/COLOR] - w.o., [COLOR=red][B]BIS PUPPY[/B][/COLOR]!!!! (moja Malutka zrobiła nam taka niespodziankę:multi:)

[COLOR=red][B]JELLY JOSHREEN Asiaczek FCI [/B][/COLOR]- dosk.1, CAC (skończony Championat Słowacji!!!); Żelcia załapała się jedynie do pierwszej piątki na BOG...

Pzdr.[/quote]

Gratulacje :multi::multi::multi::multi:
jednak bylo po co jechac ten kawal drogi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...