Jump to content
Dogomania

DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"


JOMA

Recommended Posts

[B]wikuwiku[/B] - a co ty mnię tu za prywatę uprawiasz na wątku, przecież i tak cię lubię :diabloti:

już się biorę za grafik ;)

[COLOR=red][B]JUŻ JEST NOWY GRAFIK[/B] [B] - [/B][/COLOR][COLOR=red][B]ZAPRASZAM NA STRONĘ 1, POST 1[/B][/COLOR]

Tymczsów ci u nas pod dostatkiem, piszcie do mnie na PW u kogo są psy bo dostałam gotowca od Amikat i się pogubiłam z tymczasami.

[COLOR=red]OPIEKA i KWESTA NIESTETY LEŻY proszę o kontakt kto chętny ![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOMA'][B]Lena_zet[/B] - na tę chwilę jesteś na liście rezerwowej bo mamy zatrzęsienie tymczasów ale mam nadzieję, że coś do akcji się zmieni.[/quote]

:confused: myślałam, że my fundacjusze stali to mamy pierwszeństwo jakby?Ale ok.

Czyli czekać na telefon, tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ambra']eno Lena nie wymyslaj - poczekaj az Twoj szczyl z klasy szczeniat przeniesie sie do klasy dorosłych!:evil_lol: przeciez dopiero miesiac u Ciebie jest:eviltong:[/quote]

bardzo qrwa smieszne:eviltong:
Niestety, ale ja z moim trybem życia mogłam liczyć jedynie na akcję a tu kupa, ech szlag by to.

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie dziewczyny. Grafik rozpisany jak rozpisany ale pisałam, że czekamy jeszcze chwilę. Kilka psiaków jest w trakcie "rozmów adopcyjnych" i do soboty coś się jeszcze zmieni.

[B]A poza tym skąd ja mam wiedzieć, że psy są fundacyjne skoro nie ma ich na fundacyjnej stronce[/B] :mad: - pisać do HebaNowej, bo to ona administruje nam stronę fundacyjną. Wysłać zdjęcie, kilka zdań i kontakt na DT koniecznie. I wtedy JOMA wchodzi sobie na stronkę i ma wszystko czarno na białym a nawet w kolorze :lol:.

Przy okazji mam prośbę aby [B][COLOR=red]podawać kontakt przy tymczasach[/COLOR][/B] [COLOR=red][B]fundacyjnych na stronie fundacji[/B][/COLOR] bo wszyscy dzwonią do Amikat a wiadomo ona pół dnia w pracy a drugie pół w rozjazdach fundacyjnych. Generalnie więcej informacji o psiaku jest w stanie udzielić DT niż biuro fundacji.

Link to comment
Share on other sites

Joma ale chyba wiesz ze Lena "pracuje" dla fundacji? No moze teraz jest mniej dyspozycyjna....
Na stronie jest statut przeczytaj, dowiesz się ze jest czlonkiem rady...
Trochę to absurdalne ze Lena musi czekac aż rozwiąże sie sytuacja np. u osób które nie udzielaą się w fundacji w ogóle, widzą fundację tylko wtedy gdy mają tymczasowicza i trzeba przyjść na akcję bo coś trzeba z nim zrobić...i nie mam tu na myśli Roksany :)
Moja też wina bo zapomniałąm ci powiedziec ze u Leny też szczyl siedzi

Link to comment
Share on other sites

Joma
No problem jest własnie ten co zwykle-nie mam ani czym ani kiedy zrobić psu zdjęcie.Nie będę się tłumaczyć z czasu, którego ostatnio nie mam, ale dla mnie jedyną szansą są akcje adopcyjne.Oczywiście gdybym nie miała żadnego dt to też bym przyszła i udzielała pomocy, nawet nie ma o czym gadać, jedynie na ostatniej akcji nie byłam, ze względów rodzinnych i wcale mi z tym dobrze nie było.Bardzo proszę, w miarę możliwości okreslić się do piątku czy mam szanse czy nie, ponieważ muszę sobie sobie zorganizować weekend (bynajmniej nie pod względem "towarzyskim";) ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glutofia']Joma ale chyba wiesz ze Lena "pracuje" dla fundacji? No moze teraz jest mniej dyspozycyjna....
Na stronie jest statut przeczytaj, dowiesz się ze jest czlonkiem rady...
Trochę to absurdalne ze Lena musi czekac aż rozwiąże sie sytuacja np. u osób które nie udzielaą się w fundacji w ogóle, widzą fundację tylko wtedy gdy mają tymczasowicza i trzeba przyjść na akcję bo coś trzeba z nim zrobić...i nie mam tu na myśli Roksany :)
Moja też wina bo zapomniałąm ci powiedziec ze u Leny też szczyl siedzi[/quote]

To, że ktoś jest członkiem rady chyba o niczym jeszcze nie świadczy. Chyba nie możemy różnicować ludzi z Fundacji, bo ten jest z Rady to ma pierwszeństwo? wtedy będą równi i równiejsi. Joma zapewne przyjmuje zgłoszenia o tymczasach wg kolejności ich zgłaszania. Jak ma inaczej przyjmować? Powiedzieć: to jest tymczas Pani z Rady Fundacji, więc ma pierwszeństwo? pachnie mi to kolesiostwem i tym, co tak wszystkich nas brzydzi w polityce.
Ja jestem na każdej akcji i też jak był psiak "mój", przeze mnie wyrwany ze schronu to musiałam pokornie czekać.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko wiem i rozumiem ale tak po prawdzie to [B][COLOR=red]skąd ja mam wiedzieć, kto aktualnie ma "na stanie" tymczasa ?[/COLOR][/B]

[COLOR=red][B]Gdzie znajdę wiarygodną informację o aktualnym stanie tymczasów ?[/B] [/COLOR]- myślałam, że na stronie fundacyjnej - pomyliłam się.

Rzeczywiście bardzo śmieszne i godne komentowania :angryy:


A przy okazji chciałam przypomnieć, że ja robię grafik ale decyzja odnośnie tymczasów zawsze jest konsultowana z Zarządem. Bo to Zarząd decyduje który pies jest fundacyjny a który nie. I nie ja wymyśliłam, że na akcji ma być jednorazowo 5 psów. I jak uda mi się skontaktować z Zarządem to napiszę więcej. No i oczywiście jeżeli tymczas Leny jest szczeniakiem to zawsze można go wpakować do klatki z innymi szczeniakami i jeśli będzie tylu chętnych do opieki nad psami schroniskowymi to schron nie przyjedzie i też problem będzie rozwiązany bo będą sme tymczasy.

Jeszcze chwilę temu DT same informowały na wątku kto chce "wystawić"
psa, wstawiały linki do wątków tymczasowych a teraz polegamy jedynie na telepatii - naprawdę baaardzo śmieszne, ha,ha,ha,.....

Po 15.00. dzwonię i uzgadniam resztę.

Link to comment
Share on other sites

A ja mam parę uwag :
[COLOR=Red][B]Proszę osoby które mają tymczasowiczów aby posyłały zdjęcia wraz z opisem
Hebanowej celem umieszczenia psów na stronie.[/B][/COLOR]
Owszem JA miałam ogarniać domy tymczasowe ale trudno żebym co parę dni dzwoniła do każdego pytając czy juz ma jakiegoś psa czy jeszcze nie. Co ciekawe te fundacyjne ogarniam ale trudno mi przewidzieć co ktoś sobie sam ze schronu wyciągnie...Biegać po całej dogomanii i szukać waszych postów wybaczcie też nie mam czasu.
To co widziałam ze u kogoś siedzi skopiowałam posłałam Hebanowej ale chyba nie ja powinnam to robic tylko osoby dające tymczas prawda?
Proponuję od następnej akcji zrobic tak, ze pierszeństwo będą miały psy umieszczone na stronie wówczas wsyscy będą wiedzieć ile ich jest a juz moja w tym głowa zeby ustalić u kogo.
Dobrze aby zastosować się do propozycji Jomy i w ogłoszeniu podawać swój numer telefonu bo skąd Aneta ma wiedzieć jaki jest pies z którym to WY mieszkacie??
Sorry ale czasem z siebie też cos trzeba wykrzesać nie wystaczy założyć wątek i napisać "pomóżcie zrobić ogłoszenia". Oczywiscie [B]ogromnie dziękuję wszystkim którzy dają domy [/B]tym biedom ale trzymajmy się czegoś bo przy tej ilości zwierzaków robi się bałagan i wkrótce zwariujemy..

Joma moze przesuń kogoś innego na listę rezerwową wciśnij Lenę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']To, że ktoś jest członkiem rady chyba o niczym jeszcze nie świadczy. Chyba nie możemy różnicować ludzi z Fundacji, bo ten jest z Rady to ma pierwszeństwo? wtedy będą równi i równiejsi. Joma zapewne przyjmuje zgłoszenia o tymczasach wg kolejności ich zgłaszania. Jak ma inaczej przyjmować? Powiedzieć: to jest tymczas Pani z Rady Fundacji, więc ma pierwszeństwo? pachnie mi to kolesiostwem i tym, co tak wszystkich nas brzydzi w polityce.
Ja jestem na każdej akcji i też jak był psiak "mój", przeze mnie wyrwany ze schronu to musiałam pokornie czekać.[/quote]

Oczywiscie Laro masz rację członkostwo o niczym nie swiadczy ale do czegoś zobowiązuje.
Ale tak się dziwnie składa ze Lena pracuje dla fundacji przez cały miesiąc nie tylko na akcji. Bierze tymczasowiczów, jeździ z psami zawozi do weta do hoteli itd.
Przynajmniej tak było wczesniej.

Teraz ma mniej czasu ponieważ taki ma charakter pracy.Trudno pracować też trzeba. Dlatego uważam ze jako "etatowy pracownik" fundacyjny ma pierwszeństwo przed osobami które przypominają sobie o fundacji jedynie przed akcją i to też tylko wtedy kiedy mają tymczasowiczów bo gdy ich nie mają nie kwapią się zbytnio do pomocy. ROZUMIESZ??
Włąśnie Laro musiałaś "pokornie czekać" poniważ w swej dobroci serca wzięłaś psiaka ze schronu a fundacyjne biedy koczują u Anety w domu jako 7-8 pies bo nie ma tymczasów. Jak sądzisz biorąc pod uwagę iż Aneta jest w-ce prezesem i mamy ograniczoną ilość miejsc w silesii powinna poczekać jeszcze ze swoimi tymczasami żeby tobie nie pachniało to kolesiostwem??

Link to comment
Share on other sites

[B][I]Dla przypomnienia:[/I][/B]

Akcja w katowickiej Silesii jest organizowana i wywalczona przez Fundację SOS dla Zwierząt dlatego psy fundacyjne mają pierwszeństwo.

Który pies jest fundacyjny decyduje Zarząd z prostej przyczyny - utrzymuje te zwierzęta lub się dokłada do ich utrzymania, co oczywiście nie znaczy, że domki które same utrzymują tymczasy nie są mile widziane.

Ja JOMA, tworzę grafik po wcześniejszym uzgodnieniu z Zarządem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glutofia']Oczywiscie Laro masz rację członkostwo o niczym nie swiadczy ale do czegoś zobowiązuje.
Ale tak się dziwnie składa ze Lena pracuje dla fundacji przez cały miesiąc nie tylko na akcji. Bierze tymczasowiczów, jeździ z psami zawozi do weta do hoteli itd.
Przynajmniej tak było wczesniej.

Teraz ma mniej czasu ponieważ taki ma charakter pracy.Trudno pracować też trzeba. Dlatego uważam ze jako "etatowy pracownik" fundacyjny ma pierwszeństwo przed osobami które przypominają sobie o fundacji jedynie przed akcją i to też tylko wtedy kiedy mają tymczasowiczów bo gdy ich nie mają nie kwapią się zbytnio do pomocy. ROZUMIESZ??
Włąśnie Laro musiałaś "pokornie czekać" poniważ w swej dobroci serca wzięłaś psiaka ze schronu a fundacyjne biedy koczują u Anety w domu jako 7-8 pies bo nie ma tymczasów. Jak sądzisz biorąc pod uwagę iż Aneta jest w-ce prezesem i mamy ograniczoną ilość miejsc w silesii powinna poczekać jeszcze ze swoimi tymczasami żeby tobie nie pachniało to kolesiostwem??[/quote]

Może i rozumiem. Tylko jak ja miałam swojego tymczasa to też byłam na liście rezerwowej, mimo, że częściej bywam na akcjach od niejednej osoby, która była z psem na liście głównej. O to więc chodzi: nie można stosować takich nieostrych, nieokreślonych kryteriów kto ma pierwszeństwo ze swoim tymczasem, bo wyjdzie z tego konował, ludzie się zrażą i będzie po sprawie. Jak chcecie tak robić to opracujcie formalny sposób przyznawania tymczasów wg angażowania się osób w funkcjonowanie Fundacji.

I nie chodzi tu tylko o Anetę. Mi tu w ogóle nie chodzi o Anetę, chodzi mi o inne osoby.

Nie myśl, że pies, którego wyrwałam ze schronu znalazł tymczas na zawołanie. Pies nie był na moim tymczasie, u kogoś zupełnie innego.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][I][COLOR=lime]A teraz wszyscy do pracy i nauki ! Po południu wszystko się wyjaśni - będzie dobrze bo wszyscy mamy jeden cel - [/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=lime]dobro zwierząt i tak trzymać ![/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#00ff00][/COLOR][/I][/B]
[COLOR=black]( miała być optymistyczna zieleń a wyszedł jakiś szalony seledyn :p )[/COLOR]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Przypominam i przypominam ale jeszcze raz przypomnę, że mamy taki wątek do dyskusji fundacyjnych:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f511/fundacja-sos-dla-zwierzat-dabrowa-gornicza-120580/?highlight="][B][COLOR=#000000]Fundacja SOS dla zwierząt - Dąbrowa Górnicza !!![/COLOR][/B][/URL]

ZAPRASZAM !

Link to comment
Share on other sites

Gdybym miała troszkę więcej czasu to poogłaszałabym moją tymczasowiczkę i szukała domu samodzielnie.Niestety to pieprzone życie nie daje mi wyboru i liczę jedynie na akcję, nic więcej.Zresztą nie mam co ukrywać-od roku czasu udzielałam tymczasów, na każdej jednej akcji byłam z coraz to innym tymczasem, któremu mogłam pomóc w jeden jedyny sposób-w oczekiwaniu na nowe życie mógł u mnie spokojnie siedzieć a nie błąkać się po ulicy czy trafić do schroniska.Jeśli zasady się zmieniają to przyjmuję do wiadomości, ale niestety tym samym rezygnuję z udzielania dt, bo jak wygląda mój dzień powszedni bliższe mi osoby dokładnie wiedzą;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...