Jump to content
Dogomania

DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"


JOMA

Recommended Posts

Zgadzam się z Jomą w kwestii pory pracy - tez zapomniałam o logo dogów, ale Glutofia przywołała mnie do porządku i już poprawione. Jest ono jednak w złej rozdzielczości i marnie widać. Zapka, Czy Ty w sobotę moze pojedziesz samochodem?:lol:

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4][COLOR=red]bardzo proszę o kontakt osoby które mają na tymczasie psiaki pod opieką fundacji i chcą zeby były one umieszczone na stronce.[/COLOR][/SIZE][/B]

Proszę o dokładny opis taki jaki ma być umieszczony na www oraz 3 ładne zdjęcia. Pamiętajcie o informacjach takich jak stosunek do zwierząt, dzieci, zachowanie, wiek, waga, czy kastrowany/sterylizowany, szczególne wymagania itd. Jeśli chcecie podajcie namiary na siebie i ewentualnie miasto gdzie przebywa zwierzak

kontakt do mnie znajduje się w podpisie na stronce do angielskiego.

Link to comment
Share on other sites

Jakby w sobotę brakowało rąk do opieki nad psami (widzę, że jest dużo osób do kwesty, a mało do opieki) to oczywiście mogę się opiekować do czasu kiedy będę na akcji. Zresztą podzielę i pilnowanie i kwestowanie (chyba, że mi się trafi jakiś nerwowy przypadek).

Link to comment
Share on other sites

Haloooo ja nie na temat ale jestem po którymś tam drinku więc pozwolę sobie na odrobinę prywaty
MÓJ HIENUŚ MA DZISIAJ URODZINY!!!!!!!!!!!!!
A że nie wiem kiedy ma urodziny naprawdę to obchodzi dzisiaj. Moje słoneczko okruszek puchaty, cieplutki malutki lowiiuuuuu:loveu:
u nas juz rok!!
Anetko tego Hiena do końca życia będę ci pamiętać i nie wiem czy spłacę dług kiedykolwiek za niego - ciebie też lowiuuu
To przeznaczenie ze spotkałyśmy sie na zadupiu podczas mżawki
piosenka na którą mam dzisiaj klimat

[url=http://www.youtube.com/watch?v=XTZbM4dJLkc&feature=related]YouTube - Raz dwa trzy - Trudno nie wierzyć w nic[/url]

[IMG]http://images44.fotosik.pl/81/cecd8887b9e40cff.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

A nie wiem czy ktoś zauważył ze Hieniutkowi nosek w serduszko się układa:loveu:
tralalalalaaaa dobra pójde juz spac nie nudzę do zobaczyska w niedzielę

Asia !!!!! Ciebie też lowiu!!:loveu: idę spac ;)...albo zrobię sobei jeszcze drinka tak milo si.e gawędzi ..to nic ze sama do siebie:B-fly:jaki głupi emot
Jutro mnie Janka zabioje ze zaśmiecam wątek

JANKA WYLUZUUUJ!!!!!! Nie morduj...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOMA']Glutofia - nie przejmuj się tak, wszyscy już śpią tylko my się tu szwendamy[/quote]Ja nie śpię :eviltong:!
Wszystkiego najlepszego dla PanHiena :multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: :loveu:.

A za zaśmiecanie wątku mordować będzie Tengusia :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

Przypominam, że na [B][COLOR=red]str 58 post 572[/COLOR][/B] jast nasz [B][COLOR=red]GRAFIK[/COLOR][/B]

znowu trzeba wołac - [SIZE=3][COLOR=red][B]RATUNKU !!![/B][/COLOR][/SIZE]

[COLOR=red]CZY JEST SENS ABY PRZYJECHAŁY PSY ZE SCHRONU SKORO NIE MA SIĘ KTO NIMI OPIEKOWAĆ[/COLOR] :shake:

AKCJA JUŻ JUTRO

Link to comment
Share on other sites

Bardzo bardzo pieknie proszę -
[B][COLOR=Red]potrzebni ludzie kochani do opieki nad psami. [/COLOR][/B]

Przyjadą maluchy ze schroniska a tu ..... AMBA. Nie ma kto za smycz potrzymać?

Nie zostawiajcie nas a przede wszystkim psów na lodzi. Ja wiem - przesilenie wiosenne, plamy na słońcu itd.

Jak tak będzie dalej to myślę sobie ze akcja w Silesii umrze nie dlatego ze nas wyrzucą tylko dlatego ze sami się wykosimy.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...