Jump to content
Dogomania

DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"


JOMA

Recommended Posts

[quote name='JOMA']BoUnTy mam cię na uwadze ale dopiero jak będziemy znać termin będę tworzyć grafik.[/QUOTE]


przepraszam, wiem :oops: Troszke niecieprliwa jestem, tez wiem - taki czas ;P Po prostu Batoniś czasowo nie wyrabia, i wolę powiedziec wczesniej niż 'przespać' ;) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystich:)Jestem nowa na forum aczkolwiek od jakiegoś czasu mu się przyglądam.Jestem z Bytomia i chętnie przyłączę sie do akcji w Silesii :)
Tak więc będe wdzieczna za wszelkie informacje odnosnie akcji w SCC:) nie wiem czy jest tam mozliwość sprzedazy na rzecz pieskow jakichś obrazów czy szkiców)z psami w rolach glownych).Mam tego troszke w domku.
Trafiłam na forum bo szukałam w internecie czegoś wiecej o piesku ktorego zobaczyłam na allegro Kojaka.Strasznie się oczywiście poryczałam jak to ja :placz:.Z chęcią bym go przygarnela bo po prostu się w nim zakochałam eehhh. ale coż najpierw musiałabym zdematerializować mojego ojca albo wreszcie odejsc na swoje:shake:
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola la']Witam wszystich:)Jestem nowa na forum aczkolwiek od jakiegoś czasu mu się przyglądam.Jestem z Bytomia i chętnie przyłączę sie do akcji w Silesii :)
Tak więc będe wdzieczna za wszelkie informacje odnosnie akcji w SCC:) nie wiem czy jest tam mozliwość sprzedazy na rzecz pieskow jakichś obrazów czy szkiców)z psami w rolach glownych).Mam tego troszke w domku.
Trafiłam na forum bo szukałam w internecie czegoś wiecej o piesku ktorego zobaczyłam na allegro Kojaka.Strasznie się oczywiście poryczałam jak to ja :placz:.Z chęcią bym go przygarnela bo po prostu się w nim zakochałam eehhh. ale coż najpierw musiałabym zdematerializować mojego ojca albo wreszcie odejsc na swoje:shake:
Pozdrawiam![/QUOTE]

Masz PW ;P Witam nową bytomianke naszych skromnych progach :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja też witam bytomiankę i zapraszam na akcję w Silesii. Zapraszam do śledzenia wątku bo całkiem "za chwilę" zacznie się gorączka przedakcyjna i wszystkiego sie wywiesz.
Jesli chodzi o sprzedaż to nam nie wolno. Możemy pobierać tylko dowolne datki - kwestowanie. Ale wszystko da się obgadać.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glutofia']Witaj Ola la
Myślę ze mogłabyś np wystawić te prace na allegro a uzyskane pieniążki przekazać na cel jaki uznasz za stosowny np. wrzucisz do puszeczki na akcji;). Tak jak napisała Joma nie wolno nam tam niczego sprzedawać. Chyba ze ktoś ma inne pomysły?[/quote]

Albo zrobić bazarek na dogo i kasę przeznaczyć albo do puszki albo do naszej schroniskowej skarpety, służę pomocą w razie czego, bo już jeden zrobiłam :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola la']Witam wszystich:)Jestem nowa na forum aczkolwiek od jakiegoś czasu mu się przyglądam.Jestem z Bytomia i chętnie przyłączę sie do akcji w Silesii :)
Tak więc będe wdzieczna za wszelkie informacje odnosnie akcji w SCC:) nie wiem czy jest tam mozliwość sprzedazy na rzecz pieskow jakichś obrazów czy szkiców)z psami w rolach glownych).Mam tego troszke w domku.
Trafiłam na forum bo szukałam w internecie czegoś wiecej o piesku ktorego zobaczyłam na allegro Kojaka.Strasznie się oczywiście poryczałam jak to ja :placz:.Z chęcią bym go przygarnela bo po prostu się w nim zakochałam eehhh. ale coż najpierw musiałabym zdematerializować mojego ojca albo wreszcie odejsc na swoje:shake:
Pozdrawiam![/quote]
Możesz też podarować to naszej fundacji, sprzedamy na allegro i będą pieniądze na zwierzaki:lol:

Link to comment
Share on other sites

hmmmmmm... dobra byłaby licytacja dajmy na to obrazu olejnego.Jakiegoś większego.Pozostaje chyba tylko allegro.Liczy sie zeby obraz "poszedl" za jak najwiecej by dalo się za pieniazki zrobić coś baaardzo pozytecznego.Moge namalować jakis "chwytliwy" obraz tylko czekam na pomysly:):p

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję sms od Amikat: "[I]Koło Bugli, od strony ul. Koszarowej, a w zasadzie koło ronda mikołowskiego [B]biega doberman z obrożą i chyba smyczą[/B]. Pojawił się po 20.00 jak były fajerwerki. Nie umiałam go złapać. Może ktoś tam mieszka i mógłby go przyuważyć i capnąć. Pies biegał jak oszalały.[/I]"

Link to comment
Share on other sites

Tzn narazie jest płotno całkiem sporych rozmiarów i z wielką chęcią namaluje na nim coś...wlasnie cos co ktoś będzie chciał kupić a pieniązki przeznaczyc no nie wiem na co badz"na kogo" najbardziej się przydadza.a maluje w tempie ekspresowym:razz:

Link to comment
Share on other sites

Napiszę tutaj, bo sporo osób tu zagląda. Jeśli kojarzycie jakiegoś psiaka, który nadawałby się na stróża, to piszcie do mnie na PW. Przekażę Wasze propozycje osobie, która pilotuje sprawę.
Jest jedno miejsce dla takiego psiaka. Lepiej, żeby była to suka. Nie powinna być agresywna, ale taka "wyglądająca" , czyli raczej jakiś duży pies. Firma w Katowicach, sprawdzona, warunki dobre.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...