Jump to content
Dogomania

Fruzia, sparaliżowana kotka, nie żyje :-((((((((((((((


Tweety

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już są wyniki badań. Fruzia ma chorą wątrobę :roll: Szczęście w nieszczęściu, że to nie nerki. Wyniki:
ALAT 146
ASPAT 201
mocznik 53
kreatynina 0,84
glukoza 75,06

Fruzia przechodzi na karmę dla wątrobowców Hills`a i będzie dostawała lek o nazwie Zentonil. Poza tym dziś zaczynamy kurację z cocarboxylazy i wit. B1.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ines_Chorzów']Już są wyniki badań. Fruzia ma chorą wątrobę :roll: Szczęście w nieszczęściu, że to nie nerki. Wyniki:
ALAT 146
ASPAT 201
mocznik 53
kreatynina 0,84
glukoza 75,06

Fruzia przechodzi na karmę dla wątrobowców Hills`a i będzie dostawała lek o nazwie Zentonil. Poza tym dziś zaczynamy kurację z cocarboxylazy i wit. B1.[/quote]

Witam Ines !
Podziwiam Wasze zaangażowanie i determinację w pomocy tym najbardziej biednym !!!!

Mam jedną prośbę ! Podajcie jednostki przy tych wynikach !!!
Bo w tej postaci nie widać jakie są...
(Albo może skan...)

Pewnie to i racja, że Fruzieńce dolega "mniejsze zło".
Jest duża szansa, że właściwie dobrane leczenie i odpowiednia karma pomogą !
Nerki to tragedia...

[B]Jak widać wzrosną koszty Fruziowego utrzymania i leczenia !!!!![/B]
Będziemy niezmiernie wdzięczni Wszystkim za wsparcie dla koteńki również na ten cel !!!!!

[B]A może znajdzie się sponsor na tak niezbędną karmę dla Fruzi !!!!?????[/B]

(Tweety - a może Komitet Pomocy dla Zwierząt zasponsoruje karmę Fruzi ?
Warto zapytać !!!! Były wcześniej z Ich strony pytania o takie potrzeby !)

Link to comment
Share on other sites

Tak bardzo bym chciała, żeby mała była zdrowa, ale .... nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Wiemy, co dolega Fruzi, więc zróbmy wszystko, aby wyzdrowiała i stanęła na własnych nóżkach. To przykre, że do tego całego jej nieszczęścia doszło jeszcze uszkodzenie wątroby (aż mnie szlag trafia :angryy: :-(), ale fakt jest faktem, możemy ją tylko leczyć i kochać i to właśnie zamierzamy nadal robić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przyjaciel_koni'][B]A może znajdzie się sponsor na tak niezbędną karmę dla Fruzi !!!!?????[/B]

(Tweety - a może Komitet Pomocy dla Zwierząt zasponsoruje karmę Fruzi ?
Warto zapytać !!!! Były wcześniej z Ich strony pytania o takie potrzeby !)[/quote]


zaraz zapytam;)

Czy ktos moglby mi podeslac namiary na Ines? Najlepiej jakby skontaktowali sie bezposrednio tzn. Komitet z Opiekunka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masienka']zaraz zapytam;)

Czy ktos moglby mi podeslac namiary na Ines? Najlepiej jakby skontaktowali sie bezposrednio tzn. Komitet z Opiekunka ;)[/quote]

podam Ci telefon na PW. Fruzia potrzebuje mokrej karmy, tylko taką może jeść, sucha odpada w przedbiegach. Puszka kosztuje ok 6 zł. Jeżeli możemy prosić o zakup takowej na jakiś czas (zamiast wózeczka w takim razie) byłoby super!

Link to comment
Share on other sites

Odezwała się do mnie Pani Dorota z Komitetu Pomocy dla Zwierząt, zamówili dla Fruzi karmę specjalistyczną Hills`a [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/dance.gif[/IMG] [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/dance2.gif[/IMG] Bardzo im dziękuję za pomoc [IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie :oops: Czy pieniążki dla Fruzinkowej skarpetki potrzebne są na gwałt? Bo póki co z bazarków jest wpłacone 55 zł z biżuterii, 35 zł. z filmów. Ale to jeszcze nie koniec, bo będą kolejne wpłaty. Czy mam przesłać to co jest na dziś, czy poczekać na resztę? Nie ukrywam, że wolałabym poczekać i puścić jeden przelew :cool3: troszkę kiepsko u mnie z kasą, a jeszcze będą przelewy na Mruczusia i Niusię :oops: a więc i kolejne opłaty za przelew...

Link to comment
Share on other sites

Margo - Obstawiam, że możesz trochę poczekać.
Jutro zadzwonię - w wiadomym celu...

Mam tragiczny tydzień - przestałam się wyrabiać.

Nie mogę sobie odmówić przyjemności podziękowania Pani Dorocie z Przystani Ocalenie za pomoc dla Fruzieńki - Dziękuję bardzo !!!!
(to naprawdę wspaniała Osoba)

[B]Przypominamy też Fruzieńkę - sparaliżowaną koteczkę tak bardzo potrzebującą wsparcia !!!!!

[/B]Oczywiście czekamy na wiadomości na temat bieżącego stanu zdrowia Fruzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przyjaciel_koni']
Jutro zadzwonię - w wiadomym celu...
[/QUOTE]

Przyjaciel koni, chyba przełożymy to na przyszły tydzień. Córka mi się rozchorowała, ma chyba grypę żołądkową. Dopiero usnęła. Od 14 wciąż wymioty. Mam nadzieję, że jej trochę do rana przejdzie. A ja muszę iść do pracy:-( Ech...

Link to comment
Share on other sites

Margo, zrób jedna wpłatę, kiedy uzbierasz całość, na razie pieniądze są na pokrycie bieżących spraw. Gorzej, że panna Fruzia niechcący zepsuła solluxa. Muszę się zorientować czy to się da naprawić i to szybko czy potrzebna będzie nowa lampa

Link to comment
Share on other sites

U Fruzi dużo lepiej, nie wymiotuje i ma apetyt. Problem tylko w tym, że ona nie bardzo chce jeść tego Hills`a :( Muszę ją oszukiwać i mieszać to z innym żarełkiem, bo inaczej wogóle nie zje :roll: Do tego dziś mieliśmy wypadek: Fruzia zrzuciła Solluxa :placz:, albo raczej my nie dopilnowaliśmy jej, ułamek sekundy i Solux na ziemi :angryy: Z drugiej strony przy wyborze "lapać kota" czy "łapać Soluxa" wybór był prosty. Mam nadzieję, że uda nam się dokupić taką żarówę. Mała do jutra będzie dostawała zastrzyki, a potem zobaczymy. Od dziś zaczynamy też kurację wątrobową (zapomniałam nazwy leku, jakiś Zentonil, cy cóś :D).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...