Jump to content
Dogomania

Fruzia, sparaliżowana kotka, nie żyje :-((((((((((((((


Tweety

Recommended Posts

Fruzię, kiedyś ciężarną a potem skopaną i sparaliżowaną kotkę, która pomieszkuje u dr Madejskiego, wszyscy chyba znają.
[IMG]http://img291.imageshack.us/img291/953/tnp8240701xb7.jpg[/IMG]

Zakładam nowy wątek dla lepszej komunikacji.
Kto jeszcze nie zna pięknej, kochanej panniczki zapraszam do lektury poprzedniego wątku:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77720"]Fruzia, ciężarna-skopana, teraz sparaliżowana kotka-Warszawa-Rembertów - Dogomania Forum[/URL]

Widząc jakie efekty są u naszego Sheridana, któremu chciano amputować bezwładną łapkę, po rehabilitacji w specjalistycznym zakładzie w Katowicach u przekochanej Pani Halinki chcielibyśmy dać taką szansę i Fruzi.
Trzy rzeczy można robić jednocześnie i niezależnie od siebie tj.
1. sprawa wózeczka dla Fruzi - znaleźć sensownego producenta i zorientować się co z zasponsorowaniem tego wózeczka przez fundację(?) z Tychów
2. znaleźć tymczas na Śląsku, który będzie u siebie gościł Fruzię ale i rzetelnie się nią opiekował, jak również dowoził codziennie na rehabilitację do Katowic (to mogą być godziny nawet wieczorne, Pani Halinka przyjmuje do 20-stej)
3. zbierać pieniądze na to wszystko, bez wózeczka potrzeba ok. 2 000 zł, jeżeli trzeba będzie jeszcze za niego zapłacić to więcej. Fruzia ma obecnie na koncie AFN-u troszkę ponad 500 zł

[B]najpilniejszą sprawą jest pkt 2[/B], potem pierwszy. Pkt trzeci można realizować w trakcie rehabilitacji. Popytajcie krewnych, znajomych, przyjaciół - to dla Fruzi wielka szansa. Znajomy (Jamnika) wet-czarodziej zza oceanu obmyśla leczenie farmakologiczne, w przypadku Sheridana było bardzo trafne.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poniżej większa część mojego postu ze starego wątku - jest to post dość istotny...

Bardzo proszę Green i Tweety o pomoc w ustaleniu namiarów na innych producentów (wydaje mi się, że takowe można zdobyć...).
Coś mi świta, że na jakimś wątku, ale to już dość dawno była mowa o Osobie, która potrafi zrobić wózek dla jeszcze mniejszych zwierząt...
Niestety latka i skleroza zrobiły swoje... Nie pamiętam...
Też będę szukała...

[B]No i ważna kwestia - płatności za wykonanie wózeczka - czy Komitet Pomocy dla Zwierząt nadal jest skłonny wózeczek dla sparaliżowanej koteczki sfinansować ??? Prosimy o informację na ten temat !!!
[/B]Przypomnę tylko, że wózeczek używany nie wchodzi w grę...
Musi być dobrze dopasowany...
[B]
Musimy to wiedzieć, ponieważ jak wstępnie ustalono na samą rehabilitację Fruziątka, pobyt w DT, dojazdy, badania i leki potrzeba niebagatelnej kwoty ok. 2000zł.

[SIZE=3]Będę bardzo wdzięczna Dogo za pomoc finansową, bazarki i wszelkie możliwe dotacje na ten cel !!!![/SIZE]

[/B]Musimy jakimiś środkami dysponować już przed wyjazdem koteczki !!!
Biedactwo nie może jechać "w ciemno"...
(Oczywiście zakładam, że znajdzie się porządny i dobry Człowiek, który przyjmie Fruzię na czas rehabilitacji do siebie...)

[B](Jeśli będzie trzeba zapłacić również za wózeczek - kwota wymieniona powyżej znacznie wzrośnie !)

Błagamy o DT w okolicach wymienionych przez Tweety !!!!

[/B][B]Ta kocina została strasznie skrzywdzona przez (nie oszukujmy się) przeciętnego na obecne czasy człekopodobnego imbecyla...
Takich jest masa, co widać ostatnio na ulicach i Dogo...

[SIZE=3]Bardzo potrzebna jest jej nasza pomoc !!!!!
Bez nas kicia nie ma szansy...
Proszę - Pomóżcie !!!!!!
Dajcie kocince szansę na godniejsze życie !!!!!!

[/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2]Tweety w Twoim poście czytamy, że kwotę 500zł. Fruziątko posiada.
Czy to znaczy, że konieczne i dość pilne jest zebranie ok. 1500zł ?

No i być może sporej sumy na wózeczek ?
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przyjaciel_koni'][B][/B][SIZE=3][SIZE=2]Tweety w Twoim poście czytamy, że kwotę 500zł. Fruziątko posiada.
Czy to znaczy, że konieczne i dość pilne jest zebranie ok. 1500zł ?

No i być może sporej sumy na wózeczek ?
[/SIZE][/SIZE][/quote]

tak, to właśnie znaczy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']dobra, to ja ide odkopac info o wozeczkach.

pzdr
GreenEvil[/quote]

odkopuj:loveu: czy ktoś dysponuje czymś bazarkowym? ja wystawię dzisiaj kolejne żebracze allegro, zazwyczaj koło 200 - 300 zł udało się uzbierać za 2-tygodniową aukcję

Link to comment
Share on other sites

Na poprzednim wątku Anielica proponuje fanty na bazarek...
[B]Tylko potrzebny wystawiający !!!![/B]
Bardzo prosimy o pomoc !!!

Ja może też coś zaraz znajdę.

Tak tu pusto... Przykro mi, że mało Osób interesuje się tą pokrzywdzoną koteczką...
Chociaż odrobina pomocy bardzo potrzebna...

[SIZE=3][COLOR=Red][B]Bardzo pilnie potrzebny DT na Śląsku !!!!!
Pomóżcie kocince !!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Wam dziękuję !!!

Selenga - aukcję cegiełkową wystawi AFN jako Fundacja. Nie spodziewamy się wiele pieniędzy, ale może nieco więcej Osób zobaczy problem kocinki.
Jeśli możesz pomóc bazarkami, to w tym wcześniejszym wątku jest deklaracja przekazania rzeczy do wystawienia od Anielicy.
Napisz do Niej na PW, jeśli dasz radę i tamte przedmioty wystawić.
Zrobi zdjęcia, prześle do Ciebie. Anielica jest Osobą znaną na Dogo. Nie będzie problemów z wysłaniem wylicytowanych rzeczy.

I bardzo proszę raz jeszcze - [B]pokazujcie problem Fruzi, gdzie się tylko da !!![/B]

Link to comment
Share on other sites

znalazłam tylko te dwa natomiast p. Orzechowski nie znalazł tego namiaru na firmę, która robiła wózki dla psiaczków u niego. Pamięta, że to było gdzieś pod Warszawą, ma jeszcze szukać. Z tymi poniżej skontaktuję się jutro. W Lublinie ponoć nie istotny jest ciężar kota, bo i tak robione są na każdy wymiar

[URL]http://www.pazur.lublin.pl/wozki_dla_zwierzat/[/URL] , [URL]http://www.wozekdlapsa.pl/wozek-dla-kota.php[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wózki dla zwierząt :roll:

Z moich zapisków wynika, że:
Jeden z producentów z Opola ( strona internetowa [URL="http://www.wozekdlapsa.pl/"]http://www.wozekdlapsa.pl/[/URL]) koszt takiego wózka wycenił na 500zł i nie wystawia jakiegokolwiek pokwitowania. ?????.

Z Wrocławia (robił wózek dla Aksy)
tel. 513 398 585

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny w moim podpisie jest wątek Ciągutki(Frotki). Zajmuje się nią JoSi. JoSi ma kontakt, do Pana Piotra (nie pamiętam, a może i nie znałam nazwiska?:roll:), który robi wspaniałe wózeczki, wystawia faktury etc.
Nie wiem, czy robi również dla kotków, trzeba zapytać. Ponieważ wątek Froci jest dłuuuuugi i szkoda czasu na jego wertowanie w poszukiwaniu namiarów na Pana Piotra, najprościej by było napisać do JoSi.

Czy jest Wam potrzebny tekst ogłoszeniowy do wystawienia cegiełek na allegro (zawierający w sobie i prośbę o DT)?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Dziewczyny w moim podpisie jest wątek Ciągutki(Frotki). Zajmuje się nią JoSi. JoSi ma kontakt, do Pana Piotra (nie pamiętam, a może i nie znałam nazwiska?:roll:), który robi wspaniałe wózeczki, wystawia faktury etc.
?[/quote]

napisane, dzięki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

W razie czego jak będzie potrzebna pomoc, to mogę wystawić "komuś" w ramach pomocy bazarek.
Gorzej może być z tzw. utrzymaniem, czyli "podbijaniem" wątku, czyt. bazarku.
W związku z problemami zdrowotnymi bywam mniej na Dogo, choć najmocniej jak mogę trzymam kciuki za cudowne Fruziątko.....:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z dr. J.Madejskim. Zainteresowały go działania Jamnika i pomysł z rehabilitacją w Krakowie. Uznał, że wózeczek może poczekać !!! [[I]Koszt wózeczka, u producenta w Opolu, to ok. 340-350 zł[/I]. ]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...