Jump to content
Dogomania

I cud się zdarzył po raz drugi... Elza ma nowy, wspaniały dom! Powodzenia!


Agata69

Recommended Posts

  • Replies 495
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U nas też zimia i chlapa na calego.Moje towarzystwo kręci sie na dwor i z powrotem a ja ciagle na szmacie. Czekam wiosny z utęsknieniem.
Rana Elzy ładnie sie goi. Ubytek skory się w dużym stopniu zmniejszyl , ponieważ nowej cieniutkiej skorki jest juz na ok. 1.5 cm. Tylko, że wczoraj podczas opatrunku, wypadl fragment ziekonej kości. Rana się oczyszcza. Łapa jest już sztywniejsza , nie kręci sie bezwiednie we wszystkie strony ale sie martwię bo wydaje mi sie , że pazury są za bardzo do wewnątrz. Pojadę z nią do weta , może już bedzie mozna założyc większe korytko z gipsu i nakierować kości w dobrą stronę.
Elza pieknieje z dnia na dzień, zaczyna stawiać uszy jak prawdziwy onek.
Rozdaje buziaki, kocha nas wszystkich, pilnuje mnie , chodzi jak cień, dokazuje z moją grubiutka Mileczką.
Już przeżywam to , że kiedys będę musiała ją oddać i zaczynam szukć wyjątkowego domu dla niej.
Wieczorem zrobie zdjęcia rany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']U nas też zimia i chlapa na calego.Moje towarzystwo kręci sie na dwor i z powrotem a ja ciagle na szmacie. Czekam wiosny z utęsknieniem.
Rana Elzy ładnie sie goi. Ubytek skory się w dużym stopniu zmniejszyl , ponieważ nowej cieniutkiej skorki jest juz na ok. 1.5 cm. Tylko, że wczoraj podczas opatrunku, wypadl fragment ziekonej kości. Rana się oczyszcza. Łapa jest już sztywniejsza , nie kręci sie bezwiednie we wszystkie strony ale sie martwię bo wydaje mi sie , że pazury są za bardzo do wewnątrz. Pojadę z nią do weta , może już bedzie mozna założyc większe korytko z gipsu i nakierować kości w dobrą stronę.
Elza pieknieje z dnia na dzień, zaczyna stawiać uszy jak prawdziwy onek.
Rozdaje buziaki, kocha nas wszystkich, pilnuje mnie , chodzi jak cień, dokazuje z moją grubiutka Mileczką.
Już przeżywam to , że kiedys będę musiała ją oddać i zaczynam szukć wyjątkowego domu dla niej.
Wieczorem zrobie zdjęcia rany.[/quote]


Basiu, ja cię rozumiem, ja tez całyczas przeżywam co będzie z moimi suniami. Mimo że widzę je tylko raz dziennie, juz je kocham i martwię, przeżywam, chociaż wiem, że u Elzy Milicz będą miały dobrze. Ale ja jestem taka matka Polka, wydaje mi sie że nikt tak nie przypilnuje wszystkiego jak ja.

Link to comment
Share on other sites

Mam fotki Elzy ale mialam powalającą z nóg interwencje i dopiero przeslalam je Rybci a ona wklei je jutro. Elzunia jest sliczna i b. madra, wszyscy to mówią i widzą !

Dyzio, następna zadra w sercu !

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9800621#post9800621[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Charyly pyta czy one są na łóżku ? Pewnie , że tak, przecież mam 3 jamniki a jamniki to tylko w łóżku. Elza niby w łóżku nie śpi ale wykorzystuje każdą okazję aby wejśc i poleżeć . Może ktos zna super domek dla Elzy ?
Za bardzo się zżywamy ! No i w poniedzialek zabieram od wetki pobitego Dyzia .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...