Jump to content
Dogomania

Sprzet do IPO


Axusia

Recommended Posts

[quote name='dorplant']dzieki :lol:
bylo fajnie jak ktos chce zobaczyc to sa filimki na [URL]http://www.wolfjar.pl/[/URL]
jest tam corka Majki i Vata mala pirania :loveu:,juz ja chyba zaczne uczyc "pusc":razz: zaby potem nie bylo ......:lol:,
Jest Arsiczka i Barusek i taki maly szkrabik po hyrce i pakrosie :loveu:,strasznie fajny .
na [URL="http://www.rewir.strefa.pl"]www.rewir.strefa.pl[/URL] bedzie filmik z Katja .
Axusia ....raczej sie nie wybieram na zawody w Sopocie :shake:,w kwietniu
jade obejzec MS FH i potem na Szerkla sem..[/quote]

Już lece oglądać filmiki :loveu:

A szkoda :shake: No ale moze innym razem sie spotkamy :cool3:

Edit :
Filmiki suuuuper ! Uwielbiam waszą prace z psami ! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dorplant']no chyba zeby:roll:....... te zawody beda dobrze zorganizowane, tak ze ciagnie mnie na nie :lol:[/quote]

Oj nie daj się prośić ! Wpadnij na nie ! :cool3:

Bo jak nie .. to przyjade do Ciebie i poszczuje Cie moją mała kluską :lol::lol: :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Axusia']Oj nie daj się prośić ! Wpadnij na nie ! :cool3:

Bo jak nie .. to przyjade do Ciebie i poszczuje Cie moją mała kluską :lol::lol: :mad:[/quote]
mnie nie trzeba prosic na zawody :razz:,
ale ta opcja z poszczuciem kluska tez mi sie podoba :cool3::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorplant']mnie nie trzeba prosic na zawody :razz:,
ale ta opcja z poszczuciem kluska tez mi sie podoba :cool3::evil_lol:[/quote]

No dobra to zrobimy tak - wpadniesz tu na zawody a ja Cie poszczuje kluską :cool3: :evil_lol: może byc ?:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorplant']jak mi tylko czas pozwoli bede na zawodach :lol:
a za to pokazesz mi swoja kluske,umowa stoi ?;)[/quote]

Juupi :multi:
Oczywiscie, że ją pokaze ! :cool3:
No i mam nadzieje dostane kilka rad jak z nią pracować :eviltong: Od cioci Dorotki ..:razz:
Zaraz tylko musze sprawdzic kiedy są te zawody żeby se termin zarezerwować na wolny dzien. :cool1:
19/20 kwietnia .. to juz zapisałam w kalendarzyku. Bede napewno:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorplant']dostaniesz dostaniesz od...... , hi hi hi ,cioci dorotki i wujka slawka :diabloti:[/quote]

Juupi, ale sie ciesze .. na początku kwietnia poznam Ayshe a pozniej Ciebie i Sławka jak suuper. :loveu:

Myślisz, że w rok da sie zrobic IPO1 ?? :cool3: albo połtora roku ? :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']Witam, czy zna ktos moze oficjalną albo polską stronke firmy cariz, z polytanu??[/quote]
cos mi sie zdaje ze nie maja przedstawicielstwa w polsce:-(.sprzet tych firm sprzedaje ipo-sklep.
axusia-no fajnei ze sie poznamy i poznasz grupe swisnietych fanatykow nie tylko ipo;).
ipo da rade zrobic i w trzy miechy.;).zalezy JAK chcesz pracowac z psem.;).

Link to comment
Share on other sites

Ayshe - jak chce pracowac? Tak aby mi i mojemu psu sprawiało to przyjemność. I no i fajnieby było gdyby sie udało zrobic z tego coś co mozna bedzie pokazac gdzies na zawodach .. i moze iść wyżej w IPO :razz:

Ja bardzo lubie poznawac ludzi 'swisnietych'. Mało kogo tutaj w okolicy znam 'swisnietego' tak jak ja i czasem nie umiem sie z nimi dogadac .. :lol:

Link to comment
Share on other sites

axusia-naaapewno poziom naszego swisniecia gsdowcow bedzie ci w takim razie odpowiadal:diabloti:.
to dobrze kombinujesz.egzaminy i zawody to sprawdzian.normalnie najwieksza radocha jest praca na cwiczaku.i nauka tego "jak dziala pies".:p.rozwoj pary.to najbardziej fascynujace.reszta to tylko puder;).po latach pamieta sie godziny na cwiczaku z kochanym psem.puder wystarczy zdmuchnac.przychodza nowi.ciagle nowe pary.wazne sa nie papierki tylko ten bol,krew i lzy cwiczakowe.:loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']axusia-naaapewno poziom naszego swisniecia gsdowcow bedzie ci w takim razie odpowiadal:diabloti:.
to dobrze kombinujesz.egzaminy i zawody to sprawdzian.normalnie najwieksza radocha jest praca na cwiczaku.i nauka tego "jak dziala pies".:p.rozwoj pary.to najbardziej fascynujace.reszta to tylko puder;).po latach pamieta sie godziny na cwiczaku z kochanym psem.puder wystarczy zdmuchnac.przychodza nowi.ciagle nowe pary.wazne sa nie papierki tylko ten bol,krew i lzy cwiczakowe.:loveu:.[/quote]

A no własnie - mi tam papierek nie potrzebny. Chociaz nie powiem przyda sie do wystawiania w klasie uzytkowej ale nie jest to powodem dlaczego chce robić IPO.
Przez ostatni rok pracy z Axą nauczyłam się wiecej niż przez cały ten czas od kąt ją kupiłam ( 3 lata temu ).
Teraz już wyczuwam jej nastoje. Wiem kiedy musze z nią zwolnić bo nie 'lapie' materiału.
Poporostu ją poznałam 'dogłębnie' :lol:
Krwi sie troszke polało i odrazu mówie, ze była to moja krew :mad: Klusencja se czasem potrafi złapac za palec zamiast za piłke .. a ma czerwoną piłke wiec teoretycznie powinna ją widzieć. Może jest ślepa ?? :roll::cool1:
Siniaki, podarte ciuchy, pokaleczone ręce ... taak to jest to :diabloti:
A najśmieszniejsze jest spojrzenie ludzi gdzy ide z psem przez miasto i mówie ' Kluska przestań, nie ma co idziemy dalej tam się pobawimy' albo ' dooobry piesek' - mowione piszczącym głosem no a najlepiej działa ' chodź do mamusi Skarbie, no chodź, cholera jasna udusze Cie noo' :lol::lol:
Ale i tak ją koFam.
I IPO tez koFam chociaz poządnie nie trenowałam a raptem podziwiałam :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']axusia-naaapewno poziom naszego swisniecia gsdowcow bedzie ci w takim razie odpowiadal:diabloti:.
to dobrze kombinujesz.egzaminy i zawody to sprawdzian.normalnie najwieksza radocha jest praca na cwiczaku.i nauka tego "jak dziala pies".:p.rozwoj pary..wazne sa nie papierki tylko ten bol,krew i lzy cwiczakowe.:loveu:.[/quote]
"swiete slowa '":loveu::loveu:,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']axusia-naaapewno poziom naszego swisniecia gsdowcow bedzie ci w takim razie odpowiadal:diabloti:.
to dobrze kombinujesz.egzaminy i zawody to sprawdzian.normalnie najwieksza radocha jest praca na cwiczaku.i nauka tego "jak dziala pies".:p.rozwoj pary.to najbardziej fascynujace.reszta to tylko puder;).po latach pamieta sie godziny na cwiczaku z kochanym psem.puder wystarczy zdmuchnac.przychodza nowi.ciagle nowe pary.wazne sa nie papierki tylko ten bol,krew i lzy cwiczakowe.:loveu:.[/quote]

Wydrukuj, opraw w ramkę i powieś nad łóżkiem... żebyś przypadkiem do jesieni o tym nie zapomniała:evil_lol:;)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

zaczynam powoli pracować ze szczeniakiem (buldog amerykański 6 m-cy 37 kg) i szukam odpowiedniego klina, możecie coś sprawdzonego doradzić i źródło zakupu?
Zastanawiam się nad tym:
[url=http://ipo-sklep.pl/product_info.php?cPath=1_25&products_id=222&osCsid=954515b63821a6feb804b87e68f07336]IPO-sklep[/url]
ale nie ma podanych rozmiarów i obawiam się czy za mały nie będzie?

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...