Jump to content
Dogomania

Amon w nowym domu w Holandii :):):)!!!!!!!


SZPiLKA23

Recommended Posts

  • Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie tylko my,Żabko,Rafał zawziął sie odszukać własciciela Zdrapki.Bawiłam sie w policjanta i regulowałam psim ruchem u mnie.Zdrapka przedzielna,mam nadzieje,ze szcęsliwie dojechali.Ale to Amonku twój wątek i zapewniam cie że cały czas myśle i gadam o tobie.Życzę ci wspaniałego domku!!!!

Link to comment
Share on other sites

Schowj sie biedaku w tej nieszczelnej starej budzie,bo deszcz nie ustajeJeszcze Becia mnie nastraszyła,ze pewnie sie tam nie miescisz.Żaba,pociesz mnie ze Amonek da rade wleżć do tej ruiny zwanej buda.Amonku strasznie tęsknie i dobrego domku życze.

Link to comment
Share on other sites

Proooośba :oops:

zróbcie mi krótki opis Amona , w postaci :

Imię :
Wiek :
Miejsce przebywania :
wątek /link na stronie schroniska :

OPIS:
kontakt :

i jakies 4ry fajne fotki

[url]http://img150.imageshack.us/img150/9167/dscn7121ko0.jpg[/url]

:loveu: (super przystojniak :cool3: )


to wrzucę go Anasharowi do ONków :diabloti: , bo nie znalazłam go na forum OwP, wiec chyba nikt go tam nie zgłaszał , a zresztą opis tez sie przyda tez do ogłoszeń, bo na kilku portalach mogę zrobić .

Link to comment
Share on other sites

Imię :Amon
Wiek :2 lata
Miejsce przebywania : schronisko w Orzechowcach
wątek /link na stronie schroniska : [URL]http://www.schronisko-orzechowce.szi.pl/[/URL]

OPIS[SIZE=2]: [/SIZE][SIZE=2]Amon Kolejny piekny pies w schronisku w Orzechowcach, duzy sliczny ONkowaty pies szuka domu. Jest bardzo miły i grzeczny, nadal bardzo radosny i zainteresowany wszystkim co sie w okół niego dzieje, bardzo potrzebuje obecności człowieka, jest młody ma moze 2 lata, moze nawet nie, jest bardzo chudy ale bardzo energiczny. Potrzebuje nowego domu zanim schronisko zabierze mu radość zycia.... Amon mimo swojej wielkości jest bardzo delikatny, mimo głodu potrafi najmniejszy kęs wziąć bardzo spokojnie, nauczył sie juz reagować na swoje imie, nie ucieka nawet jak jest wyposzczony z boksu tylko podbiega i tuli sie z całych sił jakby chciała zatrzymać czas na tej upojnej chwili z człowiekiem. Jest bardzo uważny i bistry, zwraca uwagę na każdy gest człowieka, którego ma w pobliżu. W każdym momencie okazuje swoje poddanie ludziom, przy głaskaniu przewraca sie na plecy i tarza jak szczeniak... Nie pozwól mu zostać dłuzej w tym strasznym miejscu....

kontakt :[/SIZE][SIZE=2][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. 608- 424- 460
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. 606- 262- 450


Foty sa pare stron wstecz mam je przekleic??

Dziekujemy :)
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

już znalazłam :evil_lol: jak patrzyłam ,jakie w ogóle na fotki, post z fotkami na allegro ;)
szczerze , to myślę ,że nie będzie długo czekał na dom :cool3:

watek na forum OwP

[url]http://www.owczarki.eu/forum/showthread.php?t=603[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Schowj sie biedaku w tej nieszczelnej starej budzie,bo deszcz nie ustajeJeszcze Becia mnie nastraszyła,ze pewnie sie tam nie miescisz.Żaba,pociesz mnie ze Amonek da rade wleżć do tej ruiny zwanej buda.Amonku strasznie tęsknie i dobrego domku życze.[/quote]

Halciu, pewnie że do niej wejdzie ;) To mądry pies! Już się nie mogę doczkać wizyty u niego...

[quote name='agamika']
szczerze , to myślę ,że nie będzie długo czekał na dom :cool3: [/quote]

Już czeka na niego stanowczo za długo :shake:

Link to comment
Share on other sites

Amon podejrzewam chodził na smyczy,bo z zakładania jej cieszył sie/ale może cieszyło go ze jest z nim człowiek w boksie./potem pieknie przeszedł przez teren schroniska na smyczy,nie zaczepiajac psów,poza terenem szedł równiez spokojnie,czasem sie oglądał.Co chwile przytulał sie do nogi,ja go głaskałam i zadowolony szedł dalej.Gdy drapnal z boksu nie pobiegł zrobic zadymy ,ani pobiegać tylko przybiegł do mnie i przywarł całym ciałem.Tego zapomnieć nie moge.Znów rycze.Amonku obyś miał dużo szczescia.

Link to comment
Share on other sites

Sama nie wiem,betoniaków nie cierpie,mimo,ze nie ma tam błota, są małe ,klaustrofobiczne,,człowieka pies widzi tylko wtedy gdy podejdzie do boksu.Wolała bym chyba poprawić mu bude i sprawdzić czy ma spód,a jesli nie to zorganizowac np lity podest,albo cos,co mogło by robić za podłoge.Amon,mi juz na mózg padło,nie ma godz.żebym nie myślała o tobie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...