Jump to content
Dogomania

Uratuj Tanie- dla jej dzieci juz jest za późno! Tania zostaje u Agnieszki...!!!


SZPiLKA23

Recommended Posts

[quote name='emilia2280']

Elza, to znaczy ze od Krakowa moglibycie wiezc Tanié az do Wroclawia?
Czyli potrzeba nam kogos na trasie Orzechowce - Kraków?[/quote]

W rzeczy samej. :)

Agnieszka ma rację, gdyby transporcik nie wracał do Milicza przez Wrocław, wtedy potrzebny byłby inny na trasie Milicz -Wrocław.

Link to comment
Share on other sites

Niestety sprawy sie pokomplikowały nie bede narazie pisał co chodzi bo mozliwe ze sie wszystko wyjasni. Sa nowe szanse na transport do Katowic ale tez narazie wszystko tak na 20%.... pozatym jak juz pojedziemy to z 2 psami bo jamniczka znalazła dom w Bielsko Białej

Link to comment
Share on other sites

Tania będzie dzisiaj z nami w Rzeszowie, przywiezie ją Pani Derwisz za co bardzo jej dziękuję! Tania spędzi noc u Beci, już teraz myślimy co dalej .... ja wierze, że się uda ale przyznaje tego typu akcje mnie wykańczają nerwowo, to kolejny transport organizowany na wariackich papierach bo wbrew wszystkiemu wcale to takie proste nie jest, jest nas za mało ........ a odległości bardzo spore. Samo schronisko dla nas to prawie 190 km, dobrze że się udało z Panią Derwisz załatwić to o tą trasę mniej. Mnie jeszcze nerwy tłuką bo martwię się zdrowiem Włodka od Brajla .... jak dla mnie dzisiaj za wiele.

Link to comment
Share on other sites

ewatonieja przepraszam że to piszę ale naprawdę jest nas kilka osób pracujących z własnymi rodzinami i pomimo że to nie jest dla nikogo nowością bo każdy z nas tak ma, czasem zwyczajnie mamy weekendy i miesiące kiedy nie dajemy rady ... przykro mi że tak jest ale to nie jest nasza złośliwośc lub też brak zorganizowania tylko życie ..... caly dzień charowaliśmy u naszych orzeszków w sobotę robimy co i ile się da.


Wyciągnęłyśmy już prawie 60 psów w 1,5 roku i są rozwiezione po całej Polsce włącznie ze Szczecinem i bardzo często mogłyśmy liczyć jedynie na siebie. Denerwuje mnie przyznaje szarpanie nas o to że pociągiem nikt nie chce pojechać bo to nie tak! Żadna z nas się pociągu nie boi :)

Cieszmy się może że Tania i jamniczka są w Rzeszowie bo miałyśmy je dostać dopiero za dwa tygodnie bo jakieś zmiany są w schronie. Nie będę wnikać rozpisywać sie więcej - cieszę się że je mamy. W sobotę będą w Krakowie.

Link to comment
Share on other sites

jeśli jakikolwiek pies ma dom robimy wszystko aby nie siedział tam ani minuty dlużej niż musi - możecie mi wierzyć - Szpilka z siebie wychodziła, dzwoniła do mnie nie wiem ile razy bo stanęłyśmy w miejscu, ale udało się Tania w sobotę będzie w swoim domu :)

Link to comment
Share on other sites

nie miałam pojęcia ze jest Was tak mało :( przepraszam :(
z drugiej strony u nas jest pełno wolontariuszy ale sa takie sytuacje ze za cholere nikt nie może i to jest beznadziejna sprawa
dzieki za wyjasnienie iogromnie sie ciesze ze sunia z mojego pierwszego banerka jedzie do domu!!!

Link to comment
Share on other sites

Nie bylo mnie raptem paré godzin na dogo a tu takie cudowne wiesci!!! Szpilka i Albiemu -klaniam sié nisko za zorganizowanie tego przy takim stresie.
:multi: Kochana suczunia jedzie do Agi :multi: Jak cudownie. Aga - gotowa jestes na piéknotké?

EDIT: No i dziékujé wszystkim zaangazowanym na róznych odcinkach calego lancucha transportowego do Wroclawia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...