Jump to content
Dogomania

Uratuj Tanie- dla jej dzieci juz jest za późno! Tania zostaje u Agnieszki...!!!


SZPiLKA23

Recommended Posts

Emilia2280, tak zastanawiam sie czy tobie zostaje coś na życie?...:eviltong:
Twoja pomoc finansowa na różnych wątkach jest ogromna i mam nadzieję dziewczyno że od ust sobie nie odejmujesz......:evil_lol:, a serce to naprawdę musisz mieć bardzo wielkie i wrażliwe....Dziękujemy ci bardzo za pomoc dla naszej Taniusi...:iloveyou::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']Emilia2280, tak zastanawiam sie czy tobie zostaje coś na życie?...:eviltong:
Twoja pomoc finansowa na różnych wątkach jest ogromna i mam nadzieję dziewczyno że od ust sobie nie odejmujesz......:evil_lol:, a serce to naprawdę musisz mieć bardzo wielkie i wrażliwe....Dziękujemy ci bardzo za pomoc dla naszej Taniusi...:iloveyou::Rose:[/quote]
Tak,Emilia ma bardzo wielkie serce!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co..Tania uwaza,ze w domu sa trzy psy:)ona,Nuka i ten pies po drugiej strony lustra:evil_lol: Niestety,wlasnie on ja denerwuje i juz ktorys raz go obszekuje:evil_lol:Obserwuje to Nuka,ktora juz wie,ze "tamte psy"sa calkiem niegrozne i usiluje odwrocic uwage Tani zaczepiajac ja do zabawy:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...