Jump to content
Dogomania

Uratuj Tanie- dla jej dzieci juz jest za późno! Tania zostaje u Agnieszki...!!!


SZPiLKA23

Recommended Posts

TZ sie nie zgodzi, tak go meczyłam ze stracił juz do mnie cierpliwosc i sie wydarł:oops: rodzice tez sie nie zgodzili.... :shake: mysle ze dobrym rozwiazaniem narazie byłby zastrzyk przeciw cieczce zeby sunia spokojnie doszła do siebie, ale nie wiem czy to nie bedzie kolidowało z lekami, ktore juz dostaje

Link to comment
Share on other sites

DZiewczyny ale ani zastrzyk ani pilnowanie nie rozwiązuje sprawy. Suńki, które nie będą mieć szczeniaków powinny być wysterylizowane i już. I trzeba to zrobić u najlepszego weta dla ich dobra ( zastrzyki hormanalne tez nie są dobre, a sterylizacja zapobiega ropomaciczu i nowotworom sutka! ) I to nie jest ludzki wymysł! Trzeba pomóc takim sunieczkom!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszkal2']Sluchajcie,jezeli nawet udalo by mi sie,nie bede miala mozliwosci przyjazdu osobiscie..czy byla by wtedy szansa na dowiezienie Tani??:([/QUOTE]
Aga, jesli dom okaze sié dobry, to transport bédzie najmniejszym problemem - dowieziemy Tanié chocby taksówká.

Link to comment
Share on other sites

Zaczelam od tematu tymczasu,bo b.malo zarabiam,za to duzo jestem w domu,pokazalam mu tez watek Tani,a on kocha zwierzeta,podkarmia nawet..myszki u rodzicow:)Krotko mowiac-jezeli dalo by rade przywiezc Tanieczke do Wroclawia,to tymczas(z mozliwoscia docelowego domku)mialaby ..u mnie!:)

Link to comment
Share on other sites

do Rz -wa mozna wziąść nawet w sobote,tylko co dalej.Ja mam psa nie kastrowanego po przejściach,nigdy do końca nie wiem,jak sie zachowa,a suczka zazdrosna potwornie.ZaakceptowałyGucia albiemu i olbrzymia podhalanke kumpla,a reszta na drodze to wróg.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...