Jump to content
Dogomania

Uratuj Tanie- dla jej dzieci juz jest za późno! Tania zostaje u Agnieszki...!!!


SZPiLKA23

Recommended Posts

Ja i Tania bardzo Wam dziekujemy !!!!!!! Wczoraj bylysmy na konsultacji u dr Hildebranda, znanego onkologa. Potwuerdzil zasadność leczenia Palladią. Morfologia krwi , zrobiona wczoraj,  ponoć całkiem niezla. Mamy już zapas na 2 tygodnie, potem jestesmy zapisane do kontroli. Koszt wczorajszej wizyty, razem z Palladia i innymi lekami, które obowiązkowo Tania musi dostawać- 600 zł...20210310_210208.thumb.jpg.3f0b7ecd3163fbe257c3a2969601e440.jpg

2_Screenshot_20210311-133708_Gallery.jpg

20210310_155524.jpg

20210310_155315.jpg

20210310_163037.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.03.2021 o 19:21, Anula napisał:

Biedna jesteś Ty i Tania.Nie daj Tani męczyć się z bólu bo to jest najgorsze co można zrobić psiakowi.

Spróbuj na język kroplę tramalu,jest potwornie gorzki i smak pozostaje bardzo długo w ustach,postaraj się zastąpić innym lekiem.Mój psiak też miał przepisany po operacji tramal,nie było siły aby mu podać,spróbowałam i przekonalam się dlaczego tak walczył.

Ja przeleję jakąś kwotę,wspomogę.Konto wzięłam z Twojego postu.

Trzymajcie się obie ale to będzie ciężka walka jak są stwierdzone takie schorzenia.

Dziekujemy Ci za pomoc, przelew doszedl!!!!!!!  Tania tyle przeszła w młodości...prawdopodobnie sila dorwał ja jakis pies, bo była jeszcze dzieckiem, kiedy została znaleziona z dziećmi...Dzieci odeszly w męczarniach na jej oczach..była głodzona...dlugie lata tesknila za swoimi dziećmi, bo kiedy wracałam ze schronu, w którym nosiłam na rękach jakiegoś płaczącego malucha, ona wtulala się w to miejsce na mojej bluzie i plakala...tak,jakby pytała "gdzie są moje dzieci..."...wystarczy tego cierpienia! 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, beataczl napisał:

oby Palladi pomoglo Tani...juz widze,ze bardziej usmiechnieta psinka ..tak tak,walczcie!

Beatko, to jest "psowy" lek, więc na pewno nie jest tak odrazajacy w smaku ,jak Tramal... Dalam Tani Palladię w 2 malutkich kawałeczkach parówki ( sa 2 tabletki, jedna niebieska malutka cala i pół dużej ciemnopomarańczowej ), parówki z tą połówka większej natychmiast zabarwiła się na pomarańczowo,  jakby była cala w papryce...Tania wszystko dokładnie gryzła i nic. W nagrodę dostala jeszcze jeden maleńki kawaleczek. Gdyby to było gorzkie, to zrobiłaby to, co z tramalem w kroplach  - trzepalaby główką na wszystkie strony ze wstrętem . Dobrze, ze jest tramal w kapsułkach i zastrzykach:) a teraz mówimy dobranoc <3

20210313_003715.jpg

20210313_003639.jpg

20210313_003614.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tania i ja pozdrawiamy Was wszystkich <3 Wczoraj podjechałyśmy do cioci ulvhedin, ktora w samochodzie wyjęła Tani wenflon i opatrzyła łapkę.  Tania samodzielnie szła ze mną po schodach w dół i do góry ( mieszkamy na ósmym, ja nie jeżdżę windą ). Sama chciała,  ja w każdej chwili byłam gotowa wziąć ja na ręce. Jak wiecie, Tania 3 razy w tygodniu ma dostawać Palladię, potem do kontroli, a na codzień dostaje antybiotyk 2 razy, probiotyk, lekarstwo przeciw nudnościom i kroplówkę ci drugi dzień.  Oprócz tego gotuję jej 3 albo 4 razy dziennie kurczaka z ryżem i marchewką i pozwalam na wszystko:)  Pozdrawiamy!

20210314_173133.jpg

20210314_134436.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.03.2021 o 18:43, beataczl napisał:

oby Palladi pomoglo Tani...juz widze,ze bardziej usmiechnieta psinka ..tak tak,walczcie!

 

Dnia 12.03.2021 o 19:12, agnieszkal2 napisał:

Dziekujemy Ci za pomoc, przelew doszedl!!!!!!!  Tania tyle przeszła w młodości...prawdopodobnie sila dorwał ja jakis pies, bo była jeszcze dzieckiem, kiedy została znaleziona z dziećmi...Dzieci odeszly w męczarniach na jej oczach..była głodzona...dlugie lata tesknila za swoimi dziećmi, bo kiedy wracałam ze schronu, w którym nosiłam na rękach jakiegoś płaczącego malucha, ona wtulala się w to miejsce na mojej bluzie i plakala...tak,jakby pytała "gdzie są moje dzieci..."...wystarczy tego cierpienia! 

 
Agnieszko  Beatko
 a zbiorke mozna by sprobowac na pomagam pl  lub na zrzutce
dla Tanusi
Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Nadziejka napisał:

 

 
Agnieszko  Beatko
 a zbiorke mozna by sprobowac na pomagam pl  lub na zrzutce
dla Tanusi

dobry pomys Ewuśl, moze znajdzie sie Osoba co potrafi to zrobic, ma jakies zdolnosci i doswiadczenie,wie jak to sie prowadzi..szykuja sie spore wydatki miesieczne :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, beataczl napisał:

dobry pomys Ewuśl, moze znajdzie sie Osoba co potrafi to zrobic, ma jakies zdolnosci i doswiadczenie,wie jak to sie prowadzi..szykuja sie spore wydatki miesieczne :(

Nie mam pojęcia,  jak się robi zbiórkę na zrzutce,  może Wy wiecie? Tania dzis dostala Palladię. Oprócz oczywiście antybiotyku,  tramalu,  Cerenii ( przeciw nudnościom) i probiotyk,którym często pluje, bo te kapsułki są jak dla słonia... Tania cały czas chce być przy mnie, kiedy nie spi, cały czas patrzy na mnie , wie, że ją kocham najbardziej na świecie!!!!!!!

20210316_223511.jpg

20210316_234823.jpg

20210316_235506.jpg

20210316_144012.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tania miala teraz dwa dni przerwy od Palladii...  nie jest łatwo podawac jej lekarstwa,  bo ona już wie,że w smaczkach cos moze być niemilego.. i zaczęła rozgryzać każdy kawałek kurczaka albo parówki... Teraz wszystko,  co Tania robiła przed choroba, tak bardzo nas cieszy... kiedy szczeknie... zamacha ogonkiem ( zwykle ma teraz spuszczony... ), wskoczy na łóżko...prosi o jedzenie ( nie swoje oczywiście )... kiedy Tani jest lepiej, mi i mamie tez!

20210318_172914.jpg

20210318_174215.jpg

20210318_171946.jpg

20210318_171401.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, beataczl napisał:

pozdrawiamy serdecznie Was i trzymamy kciuki za zdrowko Tani

Jestescie bardzo dzielne,bardzo... smutno sie robi jak  Tania smutna jest, ale najwazniejsze ze tych okropnych atakow bolu odpukac! nie ma..

The drawing of cute teddy bear with red heart. Printable Art. | Etsy   Z calego serducha i ja pozdrawiam

Agnieszko moze wkoncu ktos bedzie umial pomoc z tymi

zrzutka lub pomagam pl

 lub ratujemy zwierzaki

 pisze jeszcze do kilku osob aby pomogly wytlumaczyly jak sie tam wszystko robi

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...