Jump to content
Dogomania

Uratuj Tanie- dla jej dzieci juz jest za późno! Tania zostaje u Agnieszki...!!!


SZPiLKA23

Recommended Posts

    Malenka spokojnej nocy spokojnych dni  przytulam iskiereczki

                                                        ♡                 ♡                ♡    

 
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, dwbem napisał:

Współczuję i trzymam kciuki, sama przeżyłam wiele razy to co ty bo większość moich psów zabijal rak ale mimo własnego cierpienia nie pozwól jej umierać w bólach, jeżeli już nic się nie da zrobić pozwól jej odejść w spokoju. Wiem, że to dla nas jest straszna decyzja ale jak już nic nie pomaga trzeba ją podjąć dla dobra psa.

Wiem...przeżyłam jej dwa potworne ataki bólu i nigdy więcej! Jednak póki jest nadzieja, zrobię wszystko, żeby ją uratować...

Screenshot_20210302-130308_Gallery.jpg

Screenshot_20210302-130316_Gallery.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.03.2021 o 21:16, Nadziejka napisał:

                                             ♡                 ♡                ♡  

Jest 4.45...psinki śpią,  ja jeszcze  nie... o północy pojechałyśmy na ostry dyżur, bo Tania nie chciała nic jeść, źle się czuła i jeszcze dostala biegunki ... Przyjęła nas przemiła p.doktor,  dla jej specjalne szybko działające leki, a ja zostałam przeszkolona, jak robic zastrzyki i podłączać kroplówkę dożylną... podskórną juz zainaugurowalam samodzielnie wczoraj. Po powrocie do domu Tania przyleciała do kuchni i z radością rzuciła się na jedzonko! Wyobrażacie sobie, jak się ucieszyłam!!! Po czym spokojnie usnęła.

W czwartek bylysmy na biopsji. Czekamy na wyniki. Pozdrawiamy Was serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

    

♡         ♡    Malineczki przecudne Przytulam i wysylam milion pozdrowien mocy sily wszelkiej      Alez jestes dzielna 

Radosci z biegusiania z jedzonka z zycia to wszystko daje sile 

Ja nie umialam nic ...nic zadnej kroploweczki nawet podlaczac ...chodzilysmy kilka razy dziennie na wszytko

Trzymajcie sie trzymajcie iskiereczki

Link to comment
Share on other sites

Nie zawsze udaje mi się być taką dzielną...staram się,ale często nie wychodzi...najdzielniejsza jest moja Najukochańsza Tania, ktora wszystkie zabiegi cierpliwie znosi, jakby wiedziala, ze chcemy jej pomóc...Tania od pierwszego naszego wspólnego dnia nie odstępuje mnie na krok,  kocha mnie jak nikt na świecie,  tak, jak ja ją!!! Obiecałam jej,  że będę walczyć o jej życie i zdrowie ,ona wie, że jest dla mnie najbliższy osoba na świecie!!!

Link to comment
Share on other sites

Zaraz bede pytac jeszcze tutaj na dogo moze by jakas dobraduszka kupila ksiege
 
Agniesiu jakbys na fb bazarusio czarowala
 jak bediesz ciut czasu
to wstawie zdjatko tutaj  ksiega nowa
bardzo prosze kochana abys wstawila na swoj kramik dla Tanusi
wysylka z Sosnowca , bedzie odkazone
moze akurat sie przyda Agusiu
 
S King TO
stan idealny  bardzo gruba ciezka duza
stron 1104
czytalam czytalam wiele razy ale stan idealny
cena wywol 30 zl
 
KSIĄŻKA STEPHEN KING "TO" #JAK NOWA - 7683013156 - oficjalne archiwum  Allegro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2021 o 10:47, agnieszkal2 napisał:

Nie zawsze udaje mi się być taką dzielną...staram się,ale często nie wychodzi...najdzielniejsza jest moja Najukochańsza Tania, ktora wszystkie zabiegi cierpliwie znosi, jakby wiedziala, ze chcemy jej pomóc...Tania od pierwszego naszego wspólnego dnia nie odstępuje mnie na krok,  kocha mnie jak nikt na świecie,  tak, jak ja ją!!! Obiecałam jej,  że będę walczyć o jej życie i zdrowie ,ona wie, że jest dla mnie najbliższy osoba na świecie!!!

Biedna jesteś Ty i Tania.Nie daj Tani męczyć się z bólu bo to jest najgorsze co można zrobić psiakowi.

Spróbuj na język kroplę tramalu,jest potwornie gorzki i smak pozostaje bardzo długo w ustach,postaraj się zastąpić innym lekiem.Mój psiak też miał przepisany po operacji tramal,nie było siły aby mu podać,spróbowałam i przekonalam się dlaczego tak walczył.

Ja przeleję jakąś kwotę,wspomogę.Konto wzięłam z Twojego postu.

Trzymajcie się obie ale to będzie ciężka walka jak są stwierdzone takie schorzenia.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Anula napisał:

Biedna jesteś Ty i Tania.Nie daj Tani męczyć się z bólu bo to jest najgorsze co można zrobić psiakowi.

Spróbuj na język kroplę tramalu,jest potwornie gorzki i smak pozostaje bardzo długo w ustach,postaraj się zastąpić innym lekiem.Mój psiak też miał przepisany po operacji tramal,nie było siły aby mu podać,spróbowałam i przekonalam się dlaczego tak walczył.

Ja przeleję jakąś kwotę,wspomogę.Konto wzięłam z Twojego postu.

Trzymajcie się obie ale to będzie ciężka walka jak są stwierdzone takie schorzenia.

                  Sa juz wyniki z histo badan
Agniesia zajrzy wpisze jak bedzie miec tr czasu
               Anulenko jeszcze dok wet zaproponowal lek palladia
Wszystko straszne wszystko ..
Ale musimy miec nadzieje wiare
Wspieramy Tanie i Agusie 
Anulenko  kochana wplac za ksiega moze  odrazu do Agnieszki?
 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Nadziejka napisał:
                  Sa juz wyniki z histo badan
Agniesia zajrzy wpisze jak bedzie miec tr czasu
               Anulenko jeszcze dok wet zaproponowal lek palladia
Wszystko straszne wszystko ..
Ale musimy miec nadzieje wiare
Wspieramy Tanie i Agusie 
Anulenko  kochana wplac za ksiega moze  odrazu do Agnieszki?
 

Ja już wpłaciłam na Twoje konto.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Biedna jesteś Ty i Tania.Nie daj Tani męczyć się z bólu bo to jest najgorsze co można zrobić psiakowi.

Spróbuj na język kroplę tramalu,jest potwornie gorzki i smak pozostaje bardzo długo w ustach,postaraj się zastąpić innym lekiem.Mój psiak też miał przepisany po operacji tramal,nie było siły aby mu podać,spróbowałam i przekonalam się dlaczego tak walczył.

Ja przeleję jakąś kwotę,wspomogę.Konto wzięłam z Twojego postu.

Trzymajcie się obie ale to będzie ciężka walka jak są stwierdzone takie schorzenia.

                Obrazki - serce

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Anula napisał:

Biedna jesteś Ty i Tania.Nie daj Tani męczyć się z bólu bo to jest najgorsze co można zrobić psiakowi.

Spróbuj na język kroplę tramalu,jest potwornie gorzki i smak pozostaje bardzo długo w ustach,postaraj się zastąpić innym lekiem.Mój psiak też miał przepisany po operacji tramal,nie było siły aby mu podać,spróbowałam i przekonalam się dlaczego tak walczył.

Ja przeleję jakąś kwotę,wspomogę.Konto wzięłam z Twojego postu.

Trzymajcie się obie ale to będzie ciężka walka jak są stwierdzone takie schorzenia.

Tramal kupilam... byl strasznie drogi, mialam Tani dawać 1 ml ze strzykawki. Jak tylko poczułam, jak on pachnie, postanowiłam ukryć te kilka kropel w jedzonku. Tak, Tania wziela, ale za chwilę zaczęła wściekle trzepać glowką z obrzydzenia...Ale druga Pani dr dala nam tramal w kapsulkach,  który łatwo ukryć w kurczaku :) Tania dostaje tramal co 8 godzin. Po ostatniej nocnej wizycie w klinice zaczęła jeść,  jest tak glodna, jakby chciala nadrobić te wszystkie wcześniejsze straszne dni i noce... 

Link to comment
Share on other sites

Taniusiowe wyniki i zalecenia naszej Pani doktor... Juz wiem, ze Palladia jest bardzo droga, ale oddam wszystko, żeby uratować Tanię!!! Pani dr powiedziała, że jest szansa powstrzymać ten proces, a nawet zmniejszyc !!! Sa przypadki, kiedy guz się zmniejsza, a nawet zanika, trudno oczywiście przewidzieć,  ale spróbujemy... Tania ma szansę go dostawać od jutra! Ponieważ bardzo chętnie je, gotuję jej filet z kurczaka z ryżem i marchewką. Oczywiście,  jak tylko poczuła się lepiej, zaczęła, jak zawsze, chodzić za mną krok w krok.  Ona nawet do łazienki ze mną idzie,  jest taka słodka! 

20210310_100525.jpg

Screenshot_20210308-193053_OfficeSuite.jpg

Screenshot_20210308-193115_OfficeSuite.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...