Jump to content
Dogomania

Kara.... uratuj mnie od szaleństwa!! Kara juz w kochajacym domku u Neczki :)


SZPiLKA23

Recommended Posts

  • Replies 334
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przed chwilą wróciliśmy ze spaceru.. i powiem szczerze, że więcej takich nie chce. Nie wiem jakim cudem urwała się smycz i Deyla pobiegła z dziką radością przed siebie po parkingu, dobrze, żę nic nie jechało.. :shake:
Nie złapałabym jej chyba, gdyby jakiś człowiek nie wyrzucił pod blokiem jedzenia, na które sunia szczególnei leci..
Jejku jak ja się boję o tego wariata :smhair2: mam nadzieję, żę to już się nie powtórzy..

Link to comment
Share on other sites

Jak moge wtracic to kup jej pejcz skorzany dla duzych psow-powinny byc kolo Leclerca w Rzeszowie w tych budkach i na spacer poki co zakladaj kolczatke,az nauczy sie chodzic na smyczy:painting:Moja Sarka wyszla z szelek,obrozy i kolczatki-taka spryciula,a w tej chwili ma tylko kolczatke i chodzi super na smyczy:klacz:

Link to comment
Share on other sites

:D... mysle ze halti dobrze dobrana jest lepsza nic kolczatka (pozatym pies bedzie sie uczył chodzenia w kagancu co sie moze czasami przydac), co najmniej u mnie sie sprawdziła ale z kolczatka nie probowałam, mam sporo smycz i obrozy a wiec zadna nie jest czesto używana moze dlatego zadna sie nie zerwała....:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...