Jump to content
Dogomania

Kara.... uratuj mnie od szaleństwa!! Kara juz w kochajacym domku u Neczki :)


SZPiLKA23

Recommended Posts

  • Replies 334
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podobne faktycznie,a że dzieci nie będzie to całe szczęscie,co z tego,ze ładne,jak też by mogły wyladować w schr.jak mama kiedyś.Neczka ,czy sunia to duża pieszczocha,czy wystarczą jej wygody i ciepełko?Amiś sie może jeszcze przy niej rozkręci i ożywi.

Link to comment
Share on other sites

Trochę jest zazdrosny, ale itak dziwie się, że zrobił się przy suni taki bardziej spokojniejszy ;) Wydaje mi sie, że ona jest bardziej zazdrosna, bo to ona go odpycha.

Zostawialiśmy już kilka razy Deylusię samą z Amisiem i razem grzecznie śpią, więc nie ma żadnych problemów, strasznie fajna i mądra psinka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neczka']Tylko teraz jest 1 sprawa..
Amiś nie jest wykastrowany a ona wysterylizowana. Wypadałoby poczekać do cieczki i później ją wysterylizować, a z 2 strony jeśli dostanie cieczki, to Ami rozniesie chyba dom..
co robić ? :shake:[/quote]

Aniu, idż do weta i poradż sie. Po mojemu trzeba podać jej zastrzyk hormonalny i po odpowiednim czasie zrobić sterylkę. Ja tak przynajmniej zrobiłam z adoptowaną Figą ,kiedy jeszcze żył mój ukochany Borys.

Link to comment
Share on other sites

ok, to w takim razie zapytam o te zastrzyki ;)

/ Daylusia już po zastrzyku, dzisiaj o dziwo nie bała się tak jak ostatnio (czyt. histeria na całą lecznicę). Teraz trzeba czekać 2 tygodnie, czy nie będzie cieczki i jeśli wszystko pójdzie dobrze, to zostanie wysterylizowana ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...