Jump to content
Dogomania

Jej milczenie usłyszałam gdy szczekały wszystkie psy ..... KIZIA - W NOWYM DOMU!!!


SZPiLKA23

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak takie towarzystwo prezne do pomocy w znalezieniu domku dla podhalana, to czuje , ze Kizia prawie moja. Jesli becia 66 znowu napisze za pare dni, ze tym razem Kizia znalazla inna pancie, ktora chce ja zabrac, to ja mam liste rezerwowych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']:o czyli 3 psy maja domy ? :o[/quote]

Szpileczko jeszcze nie mają....najpierw podhalana musimy sprzedać....:eviltong::evil_lol:
A z Funia to nic pewnego, Pani mailowo spytała tylko o Funię i Lolka że bierze ich pod uwagę do adopcji po obejrzeniu stronki. Miała dzisiaj bądż jutro podjechać do schroniska i zdecydować. Może sie okazac na miejscu że wybierze zupełnie innego psiaka ale nam to wszystko jedno którego bo każda bida schroniskowa na domek zasługuje...:lol:

Link to comment
Share on other sites

W moich okolicach ludzie pytaja sie, co to za rasa ? O dziwo, wszyscy sa tu oblatani z psami i jak do tej pory wszyscy zgodnie, jednakowo typuja jakimi mieszankami ras przypomina im np moj pies. W 100 % pokrywa sie to z moja ocena. To jest oczywiscie zabawowo, ale nieraz musze okreslic np typ/charakter psa( do ubezpieczenia ) , czy kupic odpowiednia szczotke do czesanie. A teraz wiem , ze dla Kizi bedzie szczotka jak dla hmm.... Shetlanda

Link to comment
Share on other sites

Nasza Bulcia - taka psia ociupina o pięknym pysiu, podwójnie zakręconym ogoniku i wrednym charakterku - też budzi takie zainteresowanie - co to za rasa wtedy mój Mąż - którego jest ulubienicą - nieodstępną - odpowiiada - Vistula Riwer Border Terrier!! I Już:diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...