Jump to content
Dogomania

Jej milczenie usłyszałam gdy szczekały wszystkie psy ..... KIZIA - W NOWYM DOMU!!!


SZPiLKA23

Recommended Posts

[CENTER][COLOR=Red][B]KIEDY KOLEJNY PIES ZAMYKA SWOJE OCZY[/B][/COLOR]
[COLOR=Red] [B]MAM OCHOTĘ UCIEC W ŚMIERĆ RAZEM Z NIM[/B][/COLOR]
[COLOR=Red] [B]UMRĘ JEŚLI JESZCZE RAZ CZŁOWIEK MNIE PRZEOCZY[/B][/COLOR]
[COLOR=Red] [B]I PRZEJDZIE OBOJĘTNY NA MÓJ BYT[/B][/COLOR]
[COLOR=Red] [B]NIE ZNAM ZAPACHU TRAWY ANI SMAKU WOLNOŚCI[/B][/COLOR]
[COLOR=Red] [B]NIE ZNAM RÓWNIEŻ LUDZKIEJ MIŁOŚCI[/B][/COLOR]
[COLOR=Red] [B]NAJGORSZA JEST SAMOTNOŚĆ POŚRÓD WIELU[/B][/COLOR]
[COLOR=Red] [B]BRUTALNA CODZIENNOŚĆ I ŻYCIE BEZ CELU ....[/B][/COLOR]
[/CENTER]


[B][COLOR=Black] Orzechowce w woj. podkarpackim są Schroniskiem bardzo trudnym dla zwierząt tam przebywających. Kizia nie ma tam szans na adopcje - ludzie w tych okolicach szukają psów do budy nie na kolana. Jest mała, wątła nie nadaje się do gospodarstwa ... teraz czy to jej szczęście czy pech? Nie potrafię odpowiedzieć - ona pragnie jakiegokolwiek kontaktu z człowiekiem, pomimo braku obojętności do niej, chwila uwagi przez człowieka wynagradza jej całe zło jakiego doznaje na codzień. To sunia, która potrafi kochać całą sobą, ma wielkie serce które będzie bardzo Cie kochać jeśli dasz jej szansę. Proszę ......

nie możesz zmienić świata ale możesz go zmienić dla Kizi - pomóż .....[/COLOR][/B]
[B]


Mała, roztrzęsiona, kupka suniowych nieszczęść. Totalnie nie wie czym sobie zasłużyła na swój los. Przecież kocha człowieka, jest cicha i grzeczna. To kolejna mała oaza spokoju na ludzkie kolana. Opis opisem ale nic nie zastąpi kontaktu z tą małą. Łezka do oka się ciśnie takie to małe i grzeczne. Sunia nie wiedziała czy kontakt z nami to coś dobrego czy złego, dlaczego ją łapiemy i zabieramy tak wysoko na ręce .... jednak nie broniła się, poddała się ufnie naszym zabiegom. Cud, miód, orzeszki! Wg nas ma jakieś 3-5 latka.
Kiza zachowuje sie tak jakby przepraszała ze zyje, nie chce nikomu sprawiać kłopotów siedzi cicho wbita w kacik budy, tracąc powoli nadzieje ze ktoś ja wypatrzy pośród szalejących w około psów błagających o chwile uwagi, ona cicha traci nadzieje na swojego człowieka....[/B]

[IMG]http://images31.fotosik.pl/165/ee097e6970602686.jpg[/IMG]

[IMG]http://images25.fotosik.pl/168/c28d220d202eda3a.jpg[/IMG]

[IMG]http://images28.fotosik.pl/169/ff17130d2e718427.jpg[/IMG]

Kontakt do wolontariuszki [EMAIL="[email protected]"][email protected] tel. [/EMAIL][EMAIL="[email protected]"]0608- 424-460[/EMAIL]


Kizia przebywa w schronisku w Orzechowcach

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...