Jump to content
Dogomania

Jestem plastrem na ranę gdy wszyscy zawiedli .... LUSIA- Orzechowce! W NOWYM DOMU!!!


SZPiLKA23

Recommended Posts

  • Replies 638
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='SZPiLKA23']Biedny Lus na fotce wyglada jak mała foczka ktora zaraz ma isc pod nóż :([/quote]

to fakt, że na tym zdjęciu cholernie przygnębiająco, wole zdecydowanie te nasze i Neczki, na których cała Kaśka ...

Ja nie jestm pewna czyje łapska ja trzymaja ale to chyba Stefki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neczka']Karolina (kuzynka) już tam nie wytrzymuje bez Lusiaka.

A ja myślę teraz nad zabraniem Lusiowej koleżanki z boksu. Takiej maleńkiej, młodej, delikatnej, czarnej suczki, która tak strasznie się tuli, jak się do niej przyjdzie...[/quote]

Neczka tę na budzie masz na mysli czy tę co z Luską z tyłu stoi ?

[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/7193/dscn8862vc3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']
Ja nie jestm pewna czyje łapska ja trzymaja ale to chyba Stefki?[/quote]

To na pewno nie była Stefa, to ktoś ze starych pracowników.

[quote name='becia66']Neczka tę na budzie masz na mysli czy tę co z Luską z tyłu stoi ?
[/quote]

Wg mnie Neczce chodziło o tą czarną przy siatce, co się do tego typa pcha. Równie kochana jak Lusia jest.

Link to comment
Share on other sites

SZpilka Ty sie pospiesz bo krzaczory wycinają w zastraszajacym tempie i Żaba sie nigdy nie dowie co tam od Niego chciałas,zreszta był czas,ze prawie wszystkie sie tam do kolejki wpisywały.Nie wiem czyje łapy trzymaja Lusie,ale jest tak przerazona,jakby Stefka ja trzymała,a że Becia sie tam cos w spodniach dopatrzyła,to moze Stefa łupy tam chowała?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...