Jump to content
Dogomania

Krajowa Wystawa Beagle Sopot 09 08 2008


panienkabubu

Recommended Posts

[FONT=Tahoma][COLOR=#808080]Wystawa - Show[/COLOR][/FONT] [FONT=Tahoma][B]Krajowa Wystawa Beagle - Beagles National Show (CAC)[/B][/FONT][FONT=Tahoma][COLOR=#808080]
Miasto - City, Date - Date[/COLOR][/FONT] [B][FONT=Tahoma]Sopot[/FONT][/B][FONT=Tahoma][B], 9.08.2008[/B][/FONT][FONT=Tahoma][COLOR=#808080]
Miejsce - Place[/COLOR][/FONT] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Tory Wyścigów Konnych w Sopocie, ul.Polna[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma][COLOR=#808080]
Termin przyjmowania zgłoszeń - Deadline of entries[/COLOR][/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=#ff0000][B]15.07.2008 [SIZE=2]- termin ostateczny, nie będzie przedłużany[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma][COLOR=#808080]
Opłaty - Entry Fees[/COLOR][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=2][B]Wystawcy krajowi -[COLOR=#ff0000] opłaty wnoszone do 15.07.2008 r. [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma](dotyczy wyłącznie członków ZKwP i psów zarejestrowanych w ZKwP)[/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=2]- za pierwszego psa (z katalogiem) [B]65 zł[/B]
- za każdego następnego (bez katalogu) [B] 45 zł[/B]
- za psa w klasie szczeniąt (bez katalogu) [B] 30 zł
[/B]- psy zgłoszone do klasy wetranów oraz psy z tytułem Int.Ch. [B]- bezpłatnie
[/B]- zgłoszenia do konkurencji Najlepsza Para i Najlepsza Grupa Hodowlana -[B] 20 zł

[COLOR=#ff0000]Opłaty za psy zgłoszone w terminie, a wnoszone po 15.07.2008, wynoszą 130 zł za każdego psa, bez względu na klasę i ilość zgłoszonych psów.[/COLOR]

[COLOR=#ff0000]UWAGA !
Każdy zgłoszony pies/suka podlega opłacie, bez względu na to, czy zostanie doprowadzony do oceny, czy też nie.[/COLOR]


Foreign exhibitors (oraz psy importowane - bez rejestracji w ZKwP):[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma]
- for every dog [B] 25 Euro[/B]
- puppy class [B] 10 Euro[/B][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=2]
[B]
Payment only in Euro.[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][COLOR=#808080]
Konto bankowe - Bank account[/COLOR][/FONT] [B][FONT=Tahoma][SIZE=2]60 1500 1706 1217 0001 4884 0000 Kredyt Bank SA O/KB SA

[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Foreign exhibitors: [/SIZE][/FONT][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]IBAN: PL 60 1500 1706 1217 0001 4884 0000 (BIC)KRDBPLPW[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma][COLOR=#808080]
Reklamy w katalogu[/COLOR][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=2][B]Cennik reklam dla hodowców:
[/B]1 strona czarno-biała - 40 zł, 1/2 strony czarno-białej - 20 zł; 1 strona kolorowa - 120 zł, 1/2 strony kolorowej - 60 zł[B]

Cennik reklam dla firm:
[/B]1 strona czarno-biała - 80 zł, 1/2 strony czarno-białej - 40 zł; 1 strona kolorowa - 150 zł, 1/2 strony kolorowej - 80 złReklamy w katalogu zostaną zamieszczone wyłącznie pod warunkiem dołączenia kserokopii dowodu wpłaty.[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][COLOR=#808080]
Adres organizatora - Organizer's address[/COLOR][/FONT] [FONT=Tahoma][B]Związek Kynologiczny w Polsce - Oddział w Sopocie
81-805 Sopot, Al. Niepodległości 825 (skrytka poczt.[/B]/PO Box 115[B])
tel./phone (0048) (58) 551-33-69
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL]
Biuro czynne: pn - czw 16 - 20, pt 12 - 15 / [/B]Office hours: Monday - Thursday 4.00 p.m. - 8.00 p.m., Friday 12.00 a.m. - 3.00 p.m.
[B]
Strona oddziału: [/B][/FONT][B][FONT=Tahoma][SIZE=2] [URL="http://www.sopot.zkwp.pl/"][COLOR=#000000]www.sopot.zkwp.pl[/COLOR][/URL][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Tahoma][COLOR=#808080]
Planowana obsada sędziowska - Judges[/COLOR][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=2][B]Jochen H. Eberhardt (D)[/B][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Swietnie przygotowana wystawa(tak bylo co najmniej w zeszlym roku), super teren i w tym roku sedziuje jeden z najslynniejszych specjalistow rasy! Jestem ciekawa, czy w tym roku bedzie tyle beagli co w zeszlym, a mam nadzieje, ze moze jeszcze wiecej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cancun']Swietnie przygotowana wystawa(tak bylo co najmniej w zeszlym roku), super teren i w tym roku sedziuje jeden z najslynniejszych specjalistow rasy! Jestem ciekawa, czy w tym roku bedzie tyle beagli co w zeszlym, a mam nadzieje, ze moze jeszcze wiecej ;)[/quote]
Obstawiam ze wiecej... :D Wystawę polecam serdecznie! :)

Link to comment
Share on other sites

Licza na 80 beagli ;)...Chce powiedziec ze jade... Nie wazne co mi napisze w opisie i jaka bedzie ocena (chociaz dosk. bylaby by mile widziana ale raczej mam szanse na bdb oby nie mniejsza ;)).Bylam rok temu i mi sie strasznie podobalo...Opis mam rzetelny, atmosfera byla swietna. A grill po wystawie byl wspanialy ;)...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

bez rodowodu raczej nie... a ja na wystawę nie jadę... mój beagle ma dobre wymiary i charakter... ale nie bardzo wiem jak go do tego przygotować... on ma już ponad 2 lata... więc nie wiem czy to już nie za późno na rozpoczęcie wystawiania go...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwcza']bez rodowodu raczej nie... a ja na wystawę nie jadę... mój beagle ma dobre wymiary i charakter... ale nie bardzo wiem jak go do tego przygotować... on ma już ponad 2 lata... więc nie wiem czy to już nie za późno na rozpoczęcie wystawiania go...[/quote]
zdecydowanie nie za późno :cool3:
może jednak wybierzesz się na jakąś wystawę tylko może mniejszą na początek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lusia8193']Mam takie głupie pytanie :oops:
Czy na wystawę można wejść z psami bez rodowodów ?:roll:[/quote]
Nie można wejść z psem [U]niezgłoszonym[/U] na wystawę, ale zawsze jakieś są przemycane (zwłaszcza szczeniaki :lol:) z większą grupą psów danej rasy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='revii']Nie można wejść z psem [U]niezgłoszonym[/U] na wystawę, ale zawsze jakieś są przemycane (zwłaszcza szczeniaki :lol:) z większą grupą psów danej rasy...[/quote]

Ale to nieprawda, bo ja w zeszłym roku wchodziłam z niezgłoszonym psem i bez większej grupy psów, a na wystawie widziałam jeszcze więcej niezgłoszonych psów :P Tylko musiałam książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami pokazać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monyka']Ale to nieprawda, bo ja w zeszłym roku wchodziłam z niezgłoszonym psem i bez większej grupy psów, a na wystawie widziałam jeszcze więcej niezgłoszonych psów :P Tylko musiałam książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami pokazać.[/quote]
:hmmmm:
To widać zależy gdzie... Akurat tam gdzie ja byłam, widziałam (wydawało mi się ?), że każdy pies musi się "wylegitymować" (numerek itp.). Przepraszam za wprowadzenie w błąd...

Tzn. że nawet z mieszańcem wejść można? Byleby tylko mieć książeczkę zdrowia?

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Niestety tak a jak byłam w Berlinie zaskoczyła mnie jedna Pani która do mnie podeszła z kundelkiem mówiąc że ma amerykana. Mimo, że przyglądałam się psiakowi nijak podobieństwa do rasy nie widziałam ale ktoś tego psa wpuścił :angryy: a ja wchodząc ze swoimi musiałam dużo papierów (zgłoszenie, paszport, opłatę za wystawę) pokazać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...