Jump to content
Dogomania

obóz agility 30.06.-6.07. 2008 Horn


CHI

Recommended Posts

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Times New Roman][B]INTENSYWNY TRENING AGILITY[/B][/FONT]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]KIEDY[/B] : 2 – 3. 8. 2008[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]GDZIE[/B] : Agility klub Patron Trzyniec – kynologiczny plac ćwiczeń[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]INSTRUKTORZY[/B] : Adriana Slezáková[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Kateřina Džumanová[/FONT][/SIZE]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Trening jest przeznaczony dla początkujących, średnio zaawansowanych i dla zawodników.[/SIZE][/FONT]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Program[/B] : przyjazd w piątek 1.8.2008, ćwiczenie rozpoczyna się w sobotę rano.[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Sobota[/B] : 8:00 – 11:00 ćwiczenie[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]11:00 – 13:00 przerwa obiadowa[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]13:00 – 17:00 ćwiczenie[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Wieczorem zabawa, grilowanie…[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Niedziela[/B] : 8:00 – 11:00 ćwiczenie[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]11:00 – 13:00 przerwa obiadowa[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]13:00 – 17:00 ćwiczenie[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Plan jest narazie orientacyjny, przy większej ilości zgłoszeń może ulec zmianie.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zakwaterowanie : we własnych namiotach, WC i prysznic do dyspozycji.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Cena : 450 Kcz[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]W trakcie umawiania jest opcja ciepłych posiłków na miejscu.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zainteresowanych prosimy o zaznaczenie na zgłoszeniu. Jeśli uda się to załatwic bliższe informacje zostaną podane wszystkim zgłoszonym.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wyposażenie obowiązkowe : książeczka zdrowia z aktualnymi szczepieniami przeciwko wściekliźnie, smakołyki, zabawki, odpowiednie obuwie treningowe – trampki, korki,[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]dobry humor.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zgłoszenie należy wysyłać na adres : [/SIZE][/FONT][EMAIL="[email protected]"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/SIZE][/FONT][/EMAIL]
[FONT=Times New Roman]Opłatę można uiścić na miejscu[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][B]Z[/B][B]G[/B][B]ŁOSZENIE na intensywny kurs agility 2 – 3. 8. 2008[/B][/FONT]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
[B][FONT=Times New Roman]Przewodnik [/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Imię i nazwisko :[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Adres :[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]E-mail :[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nr. tel :[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wiek :[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
[B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Pies[/FONT][/SIZE][/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Imie :[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wiek :[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Rasa :[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kategoria wg . wielkości ( na jakiej wysokości przeszkód skokowych obecnie biega )[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
[B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]KATEGORIE[/FONT][/SIZE][/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Początkujący : nie zna większości przeszkód, nie pokona wiecej jak cztery przeszkody naraz.[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Średnio zaawansowani : zna większość przeszkód, pokona około 10 przeszkód naraz.[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Zawodnicy : drużyny uczestniczące w zawodach albo przygotowywujące się do zawodów,[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman] również kategoria A0.[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Problemy, których chcecie się pozbyć, dyscyplina, której chcecie psa nauczyć[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman].............................................................................................................................................[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]...............................................................................................................................................[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]...............................................................................................................................................[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]..............................................................................................................................................[/FONT][/SIZE]
[FONT='Times New Roman']...............................................................................................................................................[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

O matko dlaczego ja tak daleko mieszkam... Nie zdążę do pracy na poniedziałek :placz::placz::placz:

[B]Wafelek, Przemo - [/B]nie ma jakiegoś nocnego pociągu z Katowic, żebym zdążyla na 8 do pracy?


Foty super...:loveu:

Co do podpisow zdięć wstawilam te z płytki na forum terierow na samym początku, gdzie nie wiedzialam do końca co jest czyje... Wkleiłam najpierw wszystkiee z Figlem i się wymieszali autorzy zdięć, więc napisalam na początku czyje to zdięcia a potem wkleilam jak leci..... czy może tak zostać????

[B]Monia [/B]
Fajnie, że torki już są....dzięki wielkie ...



Aaaa i dziś ruszyła budowa kładki a póżniej palisady i huśtawki... Będę miala je w ogródku do nauki stref... Pies będzie mógł codziennie ćwiczyć...
Tutaj ukłony i podziękowania dla [B]Gosi funiowo blondynowej[/B]`[B], [/B]która mi wytłumaczyła obszernie co i jak zrobić

Link to comment
Share on other sites

Guest ajsonowa

a ja mam zamiar rowniez byc na tej intenzivce, o ktorej Wanda zamiescila informacje stronke wczesniej :razz:

Monia, mam nadzieje, ze Ty tez :eviltong: może ktoś jeszcze sie skusi? :loveu:

Hania, znalazlam dla Ciebie pociag :)
3.08, 20.15 wyjezdza z Katowic, a o 5.25 jest w Gdańsku, bez przesiadki, kl. 2 kosztuje 59zł :)

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, a ja akurat 1-2 sierpień mam grupę... i 4go skoro świt :-(

[B]Hanik [/B]super, że się dogadałaś ze wszystkim i przeszkody ci się budują - jak coś, to jak mówię, służymy noclegiem i miejscem w aucie ;-) (ale niestety raczej nie ten trening z poprzedniej strony, bo ja muszę być na Jurze).
A płytkę z filmami, które mamy jutro ci wyślemy.

A tutaj pierwsze kilka obrobionych filmików:
nasz faworyt :cool3: (no wybaczcie skrzywienie...;-) ) - Fox:
[url]http://www.youtube.com/watch?v=0LpmJ3JnkQk[/url]

Sony z Karoliną:
[url]http://www.youtube.com/watch?v=GYDBY1S0vc4[/url]

Ozzy z Justyną:
[url]http://www.youtube.com/watch?v=hFNO6xJZPHE[/url]

Link to comment
Share on other sites

No to pewnie nie pojedziemy... Bo ja muszę być w poniedzialek w pracy :-(

Gdyby była taka możliwość, że ktoś podrzuci mnie z Czech do pociągu nocnego, tak że bym była w poniedzialek w Gdańsku, pewnie bym pojechala... Tłuczenie się po raz drugi samochodem na tak krótko odpada

Link to comment
Share on other sites

[B]Monia, [/B]chętnie bym się zabrala z [B]Sajo[/B], nawet mogłabym na zmianę kierować i zawsze to benzyna tańsza jak się dzieli na łebka...tylko problemem jest mój powrót... Nie sądzę, żeby [B]Sajo[/B] zechciala wracać zaraz po zakończeniu,w nocy bo byłoby to zabójstwo..... Więc musialabym wsiąść w jakiś pociąg po zakończeniu wszystkiego i nocką dojechać do Gdańska

Link to comment
Share on other sites

[B]Sava [/B], ale treningi by się konczyły w niedzielę dopiero o 17... Więc bym musiala od was wyjechać na noc.... Przydał by się taki nocny pociąg :roll:
Ja w poniedzialek muszę być koniecznie w pracy....


[B]Wafelek[/B], filmiki fajne ja czekam na mojego erotomana :eviltong: No i super, że płytka przybędzie... [B]Sava[/B] czy czeska płytka też ma szansę dotrzeć do mnie? :lol:

Słuchaj [B]Wafelek[/B]... Coś tam mówiliście, że zaprosilibyście Katkę kiedyś do siebie...
Czy to kiedyś jest aktualne i czy by mogło to być w nie tak straszliwie odległym czasie :lol: Ja bym chętnie się wtedy przyłączyła... zawsze to do Katowic latwiej dojechać bo są bezpośrednie połączenia... a gdyby to był weekend to bym piala z radości :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest ajsonowa

a ja Hania sprawdzilam pociag z Cieszyna do Gdańska :)
Cieszyn 16.16 - Gdańsk 5.25, przesiadka w Czechowicach-Dziedzicach :p

wiesz, Hania nic sie nie stanie jak wyjedziesz troche wczesniej :) Moze nawet lepiej przyjechac chociaz na jeden dzien niz w ogole? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sava']ja tez mam taki o 17.40 ale w Gdansku jestes rano kolo 5.
Jak pocwiczysz intensywnie w sobote i troche w niedziele, to mysle, ze chetnie skorzystasz z wczesniejszego pociagu :cool3:[/QUOTE]

a ile ma przesiadek?

Link to comment
Share on other sites

hanik
To moze do Czech pojechalybysmy razem, spowrotem...nooooo ja na pewno woalalbym jechac dopiero w poniedzialek, bo to dluga droga, a ja nie lubie jezdzic zasypiajac za kierownica, bo ani to bezpieczne, ani mile. Wiec moze ktos by cie podrzucil do Cieszyna czy Katowic? No mysl nad tym, mysl intensywnie, bo ja baaaaaaardzo chcialabym jechac, ale jesli nikt ze mna nie pojedzie to odpadam, bo a. nie dam rady taka dluga droge sama na raz przejechac b. nie mam kasy, a we dwojke to zawsze taniej. Spowrotem wprosila sie do mnie Ajsonowa.

PS. Jeszcze tylko drobne,ALE, mam mala awarie auta, mysle, ze do tego czasu wszystko bedzie ok, jednak pewnosc bede miala najpozniej w poniedzialek.

Link to comment
Share on other sites

Sajo a nie dałabyś rady mnie podrzucić do Katowic na ten nocny pociąg po zakończeniu treningów??? Bym zwróciła za paliwko... To nie jest pewnie daleko... Z Horni Sucha to było 80 km... Nie wiem jak z tej innej miejscowości.. No właśnie problem jest z tą drogą powrotną....Bo nie mam jak się dostać za czesko polską granicę na bezpośredni pociąg
A w tę stronę byśmy mogły jechać razem i zmieniać się za kierownicą

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...