Jump to content
Dogomania

obóz agility 30.06.-6.07. 2008 Horn


CHI

Recommended Posts

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][B][FONT=Times New Roman]Klub kynologiczny nr 021 [/FONT][/B]


[B][FONT=Times New Roman]Horni Suchá[/FONT][/B]
[CENTER][B][FONT=Times New Roman]Zaprasza na [/FONT][/B][B][FONT=Times New Roman]8. letni obóz agility[/FONT][/B][/CENTER]



[B][FONT=Times New Roman]30.6. - 6.7. 2008[/FONT][/B][/CENTER]


[FONT=Times New Roman][B]Kynologiczny plac ćwiczeń [/B]znajduje się na obrzeżach miasta Horni Suchá w województwie Karvińskim, w spokojnym miejscu niedaleko lasu. Jest możliwość zwiedzania okolicy oraz kąpanie w zaporze Cierlickiej oddalonej 8 km od obozu.[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Czas wolny można także spędzać w świetlicy albo altanie z ogniskiem.[/FONT]

[FONT=Times New Roman][B]Obóz[/B] jest przeznaczony dla początkujących oraz bardziej zaawansowanych osób zainteresowanych agility.[/FONT]

[FONT=Times New Roman][B]Ćwiczenia[/B] będzą odbywać się na kynologicznym placu ćwiczeń, który spełnia międzynarodowe normy i jest technicznie bardzo dobrze zaopatrzony.[/FONT]

[FONT=Times New Roman][B]Ćwiczenia[/B] będą przeprowadzać wykwalifikowane osoby, które będą opiekować się ćwiczącymi obozowiczami według rozkładu zajęć i umiejętności poszczególnych par (pies +przewodnik).[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Trening odbywać będzie się 2x dziennie w trzech grupach: początkujący, zaawansowani i zawodnicy (biorący udział w zawodach). Ćwiczenie będzie nagrywane na kamerę a później analizowane. Obóz zakończony będzie zawodami. [/FONT]

[FONT=Times New Roman]W obozie mogą brać udział tylko osoby w wieku powyżej 15-tu lat. (Obowiązuje zgoda opiekunów na piśmie)[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Młodsi uczestniczy tylko pod nadzorem osoby dorosłej. [/FONT]


[FONT=Times New Roman][B]Kwaterować[/B] można się we własnych namiotach albo karawanach (przyczepach kempingowych) na terenie klubu.[/FONT]

[FONT=Times New Roman][B]Wyżywienie[/B] we własnym zakresie. Istnieje możliwość korzystania z kuchenki i lodówki w świetlicy. Sklep spożywczy znajduje się niedaleko placu ćwiczeń, jest także możliwość korzystania z bliskiej restauracji lub stołówki. [/FONT]
[FONT=Times New Roman]Doświadczenie z ostatniego obozu pokazuje, że uczestnicy posiłki jedli na terenie obozu, czasami jeździli lub chodzili na obiady. [/FONT]
[FONT=Times New Roman]Kolacje były wiekszością wspólne (grilowanie, opiekanie,... ). [/FONT]
[FONT=Times New Roman]Ostatni wieczór organizatorzy przygotowywują raut.[/FONT]

[B][FONT=Times New Roman]Każdy uczestnik obozu musi mieć ze sobą paszport psa z aktualnym kompletem szczepień, rzeczy potrzebne do ćwiczenia psa, smycz, obrożę, zabawki, własną miskę na jedzenie, jedzenie dla psa.[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]Właściciel jest odpowiedzialny za szkody wyrządzone przez psa.[/FONT][/B]

[FONT=Times New Roman]Przyjazd na obóz jest 29.6.2008 w godzinach popołudniowych, ćwiczenie rozpocznie się w poniedziałek 30.6. rano, zakończenie obozu będzie 5.7.2008 a odjazd 6.7.2008.[/FONT]

[B][FONT=Times New Roman]PROGRAM:[/FONT][/B]

[FONT=Times New Roman]AGILITY:[/FONT]
[FONT=Times New Roman]- ĆWICZENIE 2x dziennie[/FONT]
[FONT=Times New Roman]- OBOZÓWKI ( małe wyścigi pod koniec obozu )[/FONT]

[FONT=Times New Roman][B]Cena obozu: [/B]Uczestnik z psem 1600,- Kč[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Następny ćwiczący pies 500,- Kč[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Następna osoba 500,- Kč[/FONT]

[FONT=Times New Roman]W cenie jest opłata za wodę, elektryczność, ćwiczenie, korzystanie z terenu obozu, obozowe wyścigi oraz końcowy raut.[/FONT]
[B][FONT=Times New Roman]W przypadku zainteresowania proszę o przesłanie zgłoszenia do 31.5.2008 pod adres:[/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][B]Kateřina Džumanová[/B][/FONT]
[B][FONT=Times New Roman]Na Polanech 2/42[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]736 01 Hav�*řov - Životice[/FONT][/B]

[B][FONT=Times New Roman]Tel.: 774 147 160[/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman]E-mail.: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/B]

[FONT=Times New Roman]No i mam zgryza [FONT=Times New Roman]:razz: - bo byłam w zeszłym roku i było super...[/FONT][/FONT]

[FONT=Times New Roman]i prośba do Moda o usunięcie pierwszego postu - nie wiem co jest dziabli mi wzieli edycję...[/FONT]
[FONT=Times New Roman]pozdrawiam CHI[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Zapytałam się i czekam na odpowiedź:razz:

W zeszłym roku było razem IPO i agility... z tym, że na agility byłam tylko ja... A z IPO kto chciał miał zjęcia dodatkowe na torze.
Jak się okazało, że mam treningi indywidualne to dopłaciłam za 2-go psa i miałam "obóz kondycyjny"... bo psy były happy, a ja leciałam na twarz...:diabloti:
Na 95% się wybieram...
Zwłaszcza, że 2100 koron (za 2 psy) to niecałe 300 zł... Jedzenie jest tanie (a poza tym powinnam schudnąć:cool3:) no i mam ok 200 km...
A Katka ma "laser w oku" jeśli chodzi o błędy i świetnie uczy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astro&Marta']Można wiedzieć coś wiecej o prowadzących??? Poza tym, że są to [FONT=Times New Roman]"wykwalifikowane osoby" To jest obóz tylko dla Polaków?? [/FONT]
[/quote]
Marta - masz maila w 2 poście pisz proszę - Katka rozumie po polsku...
Ja dostałam przetłumaczone na polski i podejrzewam, że nie do końca dokładnie... w/g mnie "wykwalifikowane osoby" to w Czechach są to osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje potwierdzone egzaminem i jakimś papierem... ale pytaj...:razz:

Tu masz po czesku:
[FONT=Times New Roman][B]Výcvik[/B] [B]prováděj

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astro&Marta']Można wiedzieć coś wiecej o prowadzących??? Poza tym, że są to [FONT=Times New Roman]"wykwalifikowane osoby" To jest obóz tylko dla Polaków?? [/FONT]
[/quote]
Marta - masz maila w 2 poście pisz proszę - Katka rozumie po polsku...
Ja dostałam przetłumaczone na polski i podejrzewam, że nie do końca dokładnie... w/g mnie "wykwalifikowane osoby" to w Czechach są to osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje potwierdzone egzaminem i jakimś papierem... ale pytaj...:razz:

[quote name='Astro&Marta']
[FONT=Times New Roman]Bo skoro w zeszłym roku była tylko jedna osoba ...[/FONT][/quote]
W zeszłym roku wyjazd do Horni Sucha organizowali ludzie z Klubu Boksera i bokser forum... I ogranizowany był tak raczej "na szybko".
Generalnie miał to być to obóz IPO, a agility miało byc dodatkiem, ale mnie interesowało tylko agility... Ilu ludzi ćwiczy agility z bokserami:cool3:??
Wyszło, że skoro Kasia nie mogła to tylko ja...
Ciekawa jestem czy u nas w w takiej sytuacji "obóz agility" doszedł by do skutku? dla 1 osoby? czy przeprosiliby i wysłali do domu.. bo dla jednej osoby nie warto...
A tam Czesi ściągneliby mi instruktorkę i miałam treningi 2 x dziennie...

[quote name='Astro&Marta']
[FONT=Times New Roman]to albo tylko dla PL albo Czesi wiedzą, że nie warto.[/FONT]
[/quote]
Obóz jest nie tylko dla Polaków - info na stronie...
[URL]http://www.cz-pes.cz/horni-sucha/akce2008.html[/URL]

Pojedź zobaczy czy warto, a nie krytykuj w ciemno...

Nie wiem czy na jakiś inny czeski obóz dostał ktoś z naszych zaproszenie... :razz: z możliwością podania informacji dla ew. zainteresowanych... I z czeskimi cenami...:diabloti:

Dałam Katce linki do dogo jako "oficjalnej stronie polskiego aility", więc myślę, że będzie tu zaglądać... ale nie wiem czy będzie miała czas pisać...
Dlatego proszę wszelkie pytania na Jej e-maila...
Jak bedę coś wiedzieć więcej to napiszę...

I jeszcze jedno, mnie się podobało, bardzo dużo się nauczyłam..

Praktycznie ćwiczę sama, bo nie mam możliwości dojazdu do Wrocławia, gdzie są najbliższe kluby..
W sumie przejście z Fufu do A2 to była zasługa tej genialnej suki.
Do Horni Sucha pojechałam z prawie surowym Blondynem (synen Fufu) i z zupełnie surową Funią... I wyszło na to, żę Funia, która zaczeła ćwiczyć z Katką może być lepsza od Blondyna, z którym ja wcześniej zaczełam... A Funia to bull terrierka...
Pozdrawiam
CHI

Link to comment
Share on other sites

Viz na początku była tłumaczka - "miejscowa" - no bo ona tu mieszka cały czas tylko granica się przesuwa... (cytat:razz:) perfekcyjnie mówiła po polsku...

A tak po 2-3 dniach to już po polsko-czesku:razz:... I było bez problemów..
A ja zdolności do jezyków nie przejawiam...:cool3:
Tylko Czesi sie pytali jak padało hasło, że ktoś szuka - "ty szukasz po polsku czy po czesku":diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CHI']Viz na początku była tłumaczka - "miejscowa" - no bo ona tu mieszka cały czas tylko granica się przesuwa... (cytat:razz:) perfekcyjnie mówiła po polsku...

A tak po 2-3 dniach to już po polsko-czesku:razz:... I było bez problemów..
A ja zdolności do jezyków nie przejawiam...:cool3:
Tylko Czesi sie pytali jak padało hasło, że ktoś szuka - "ty szukasz po polsku czy po czesku":diabloti:[/QUOTE]
Broń Boże nie mówcie, ze pies merda czymkolwiek :lol:

Link to comment
Share on other sites

Brzmi fajnie, ciekawią mnie ograniczeni awiekowe, ale dla psów. Su będzie miała 12,5 mca i będzie raczej średniozaawansowana, czyli nigdzie nie pasuje:lol: Fajnie byłoby wybrać się jakąś grupką z polski, my się piszemy, nawet namiot jakoś przeżyję:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...