Jump to content
Dogomania

:( trzymajcie kciuki


Agnieszka_Hexa

Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wybaczcie ale mam katasfrofy same w szkole i nie mam kiedy wchodzic! wybaczcie!

hexisko bylo wczoraj na dzialce i nie chciala wracac do domu!

nóżkę pokryło nowe śliczne futerko! kuśtyczke chodzi ile może, naweyt wróciła do starych numerów i kradzieży z lodówki!

łapka nadal słaba ale jest apetyt, jest energia! byle do 30.06 i tego zabiegu! potem juz tylko rehabilitacja!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo bardzo bardzo się ciesze ze z Hexa wszystko ok. Trzymam kciuki bardzo mocno az do 30.06.

Ktos tu kiedys pisal, ze chcialby znalezc odpowiedniego lekarza dla swojego psiaka..polecam lecznice na ul.Międzyborskiej. Jest tam troje lekrzy. Moj pies uwielbia pania Ewe Majke i pana Artura Dobrzynskiego. W niejednym nam pomogli. Lecza w kilku klinikach. Jezeli chcecie wiedziec w jakich to moge sie dowiedziec, tylko krzyczcie, ze chcecie.

:) A ten powrot do zdrowia Hexy cieszy mnie niesamowicie!!! Agnieszko, bylas bardzo dzielna..podziwiam!!

Link to comment
Share on other sites

a p.Dobrzyński uratował życie suce znajomego, której wszysy lekarze nie chcieli leczyc mówili ze nie ma sensui ze trzeba ja uśpić (córka niechcący upuściła ją ze schodów jak była szczeniakiem i miała jakiś częściowy paraliż łap czy coś takiego), teraz biega szaleje i odchowała dwa ładne mioty :)

Link to comment
Share on other sites

Paula i Forrest dzieki za pamiec, dzieki wam wszystkim jakos to przezylam choc chwilami bylo ciezko... ten festyn radia kolor to oczywiscie nie na bródnie tylko na polach:)

a ja z całego serca polecam pana chirurga pana Dariusza Wiśniewskiego! wiedzial co robi, ma złote ręce i potwierdzil to tez osobiscie operując hexisko! pozdraiwam!:*

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hexa kazała mi to napisać:):

mój kulawek kochany obchodzi dziś swoje drugie urodziny! a właściwie świętować będzie o 17:48!!!!! kulawiczek moj ma sie dobrze, w śroe wizyta kontrolna mam nadzieję że nadal jest wszystko ok i że szybko zleci czas do zabiegu.... nasze psy sa takie kochane!!! pozdrowienia od jubilatki i od jej pańci;) :wink:

Link to comment
Share on other sites

ludzie ludzie ludzie!!!!! ogłaszam uroczyście że po kontrolnej wizycie u weta Hexisko idzie jutro pod nóż!!!!! zmacał ją po nóżce i powiedział że już można wyjmować śrubę! cieszcie się i radujcie razem z nami!!! trzymajcie jutro kciukii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angel: :angel: :angel:

Link to comment
Share on other sites

Baaardzo się cieszę, że jeszcze tylko jutro troszkę strachu a potem już zdrowy psiak ze zdrową nóżką znowu będzie sobie biegał :B-fly: :Dog_run: . Vanity też się bardzo cieszy i nie może się spotkań doczekać :wink:

Link to comment
Share on other sites

dzieki za kciuki. teraz moje biedactwo śpi , odbieramy ją koło 16:( była bardzo grzeczna... ale niech mi nikt nie mowi ze psy nie mają jakiegos szostego zmyslu: od wczoraj byla tak niespokojna jakby mi psa zamienili, dzis rano nie chciala wyjsc na dwor tylko wskoczyla na moje łożko i ani rusz. wczoraj budziła mnie jęzorem tak długo az nie wstalam czyli kolo 30 minut!!!! wiedziala co się święci... dam znać jak będzie po. pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...