Jump to content
Dogomania

:( trzymajcie kciuki


Agnieszka_Hexa

Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cieszę się, że jest wszystko w porządku. Boję sie każdej operacji na szczęście ta skończyła się szczęśliwie.

Kołnierz to rzeczywiście straszna rzecz dla psa, Gizmo też się uderzał o wszystko i bałam się, że porani sobie szyjkę. Ale jak trzeba no to co poradzić, nie zawsze jest możliwość pilnowania, żeby ranka nie była lizana. Niech psinka wraca szybko do zdrowia to będzie miała nową koleżankę do zabawy

całuski w chorą łapkę i nosek

Link to comment
Share on other sites

Trzymajcie się!Najważniejsze że ją nie boli!A jak widzisz na trzech łapach :cry: pochasać troszeczke też można :lol: Ciesze sie że jest dobrze!!!

Co do kołnierza jak Luna musiała go nosić zeby się nie wygryzać to nie było mowy, właśnie obijała się o wszystko, i tylko bałyśmy sie że większą krzywdę sobie zrobi, więc trzeba było jej pilnować :lol: A upilnuj malamuta :lol:

Link to comment
Share on other sites

To się psina wycierpiała . Najwazniejsze ze najgorsze macie juz za soba , teraz moze byc tylko lepiej . U psiaka goi sie się szybko więc tych nie przespanych nocy Agnieszko nie będzie juz tak dużo :lol: . Sorry , że mi wesoło ale ciesze sie ze wszystko dobrze sie skończyło .

Pozdrówka

Link to comment
Share on other sites

dziś kiepsko... Szantinka mowila ze to moze byc ciśnienie bo jej piesiul tez taki ospały ale Hexisko dzis nie chce jeść , jest ospała i mało merda ogonkiem:( mam nadzieje że to chwilowe. wczoraj wynieśliśmy ją na dwór i ją to ucieszyło , szybko się zmęczyła i rozsądnie wiedziała że juz nie idzie dalej ale przynajmniej powąchała...

Link to comment
Share on other sites

Agnieszka nie martw się ospałością psiaka moja Runa po zabiegu dopiero po tygodniu odzyskała chęć do życia. Znalazła sobie azyl w łazience (nigdy tam nie leżała) i nic ją z tamtąnie mogło wyciągnąć. Nawet nie wiesz jaka była moja radość i zdziwienie kiedy po 6 dniach zachęcana przeze mnie kawałkiem jakiegoś smakołyka wyszła z łazienki. No a następnego dnia już bylo dużo lepiej (wyszła sama) a potem to już super. :)

Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Cały czas trzymamy kciuki za Hexę :D

A co do śruby, to o ile dobrze kojarzę , to takie urzadzenie pozostaje w skręconej nim kończynie nawet przez kilka miesięcy :o

Zatem czeka was obie za jakiś czas jeszcze jedna operacja, tym razem wyciągania drucioli :(

Znajomy sznaucer olbrzym też miał takie "cóś" w łapie, a teraz bryka sobie w najlepsze, więc bądźmy wszyscy dobrej myśli :) to pomaga :D

Link to comment
Share on other sites

hej kochani. jestem teraz u Szantiny bo moja neostrada coś nawalila i bedzie moze moze jutro... Hexisko mialo juz chyba kryzys bo przez dwa dni nic nie jadła u nawet nie wstawala... kolezanka powiedziala mi ze to trzecia doba i chyba faktycznie bo teraz jest troche lepiej... wychodzimy z nia czasem na spacery bo sama juz ma dosc kiszenia sie. szwy zaczely sie troche ślimaczyc i to mnie martwi , dzis mija tydzien... jest raczej energiczna ... pozdrawiam i dam znac jak cos bede wiedziala

Link to comment
Share on other sites

hej kochani. ten spray chyba jej podali, jeśli wyglada jak srebrny spray to to chyba to. podali jej to jak zdjęli szwy. odczula nie małą ulge bo moze lezec jak chce. wet powiedzial ze goi sie prawidlowo , za 4 tygodnie kontrolka a 30.06 zabieg wyjecia tej śruby i precikow....

hexisko przerazliwei malo je i wyglada jakbym ją bila i katowala... miala juz jeden taki kryzys ze nic nie jadla i byla baardzo osowiala. ta trzecia dobra to podobno jakis wlasnie przelom.. czesto ma stan podgoraczkowy i bywa ledwo ledwo żywa. dzis np. jest prawie w pelni ok.

tanana, to moglo miec wplyw , byc moze tamten wet podal dosc silne antybiotyki i to ją oslabilo choc troche czasu od tamtego minelo... cos sie stalo to sie nie odstanie , niestety!!!!!! nadal jestem troche zmartwiona bo ona nie jest jeszcze moją hexą... i podobno dlugo jeszcze nie bedzie;/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...