Jump to content
Dogomania

Leszno Prestige 31.05-01.06.2008


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 268
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gracjana'][SIZE=3][COLOR=Navy][B][FONT=Comic Sans MS]Szukam transportu do Leszna z Warszawy na sobote 31.05 dla 2 osób i 2 średnich piesków Oczywiście dokładamy się do kosztów obydwie..!
[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/quote]
To może dołączycie się do busa Asiaczkowego? Mam jeszcze miejsca...:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

czy ktos wie na czym polega zglaszanie przez internet? po prostu wysyla sie meilem zgloszenie (w zalaczniku)??? a potem potwierdza sie to telefonicznie?

poniewaz termin jest do 2 maja a jest ten dlugi weekend majowy, to czy w zwiazku z tym przedluza termin???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Może ktoś się orientuje czy na wystawę można wejść z psem niezgłoszonym, jako widz? :cool3:[/quote]

W zasadzie nie, wszystko zależy od wpuszczających, ryzyk-fizyk?
Konieczne szczepienia psa. Można poprosić, często ulegają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gregory']W zasadzie nie, wszystko zależy od wpuszczających, ryzyk-fizyk?
Konieczne szczepienia psa. Można poprosić, często ulegają.[/quote]
Muszą wpuścić. Mnie i Gingerki by nie wpuścili? :mad:

We Wrocławiu nie było najmniejszych problemów, było sporo niezgłoszonych psiaków. ;)

Wystawa jest chyba na stadionie a nie w hali, dobrze myślę? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']czy ktos wie na czym polega zglaszanie przez internet? po prostu wysyla sie meilem zgloszenie (w zalaczniku)??? a potem potwierdza sie to telefonicznie?

poniewaz termin jest do 2 maja a jest ten dlugi weekend majowy, to czy w zwiazku z tym przedluza termin???[/quote]

na stronie jest w dziale "formularze" formularz elektroniczny, ktory sie wypelnia i wysyla. Tyle, ze trzeba go potwierdzic telefonicznie...
ja wlasnie jeszcze nie potwierdzilam, bo nie wiem jak- skoro zglaszalam psa w srode a oddzial pracuje tylko 2 razy w tygodniu... wiec ciekawa jestem czy beda odbierali telefony w piatek- bo pewnie tez beda mieli wolne :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati1033']na stronie jest w dziale "formularze" formularz elektroniczny, ktory sie wypelnia i wysyla. Tyle, ze trzeba go potwierdzic telefonicznie...
ja wlasnie jeszcze nie potwierdzilam, bo nie wiem jak- skoro zglaszalam psa w srode a oddzial pracuje tylko 2 razy w tygodniu... wiec ciekawa jestem czy beda odbierali telefony w piatek- bo pewnie tez beda mieli wolne :([/QUOTE]

ahhh dzieki :loveu: totalnie nie zauwazylam tego dzialu "formularze" - wiec wyslalam im meila i moje zgloszenie w załączniku :eviltong:
ale teraz juz sie poprawila, i wypelnilam formularz + wyslalam poczta (dla pewnosci :evil_lol: - zalezy mi na tej wystawie)

co do potwierdzenia telefonicznie... ja bede probowala dzis po 16 tak jak pisze na stronie (pracuja we wtorki i piatki od 16 do 19) - w koncu dzis jest 2 maja a to zadne swieto ;) jak mi sie uda to ok, a jak nie to bede probowala w nst wtorek... zaplacilam, zglosilam, wiec mam nadzieje ze mnie przyjmą :)
wydaje mi sie rowniez ze mozna potwierdzac takie zgloszenia juz po terminie... oczywiscie jak najszybciej :)
no zobaczymy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...