Jump to content
Dogomania

Lipiec na Mazurach- byliśmy i będziemy znów!!


malagos

Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iza13']Jeśli jechałby ktoś z białegostoku to moze udałby mi się jakoś wpaść ;)[/quote]
[COLOR=DarkOrange][B]Fajnie by było, może Plinka pojedzie to wpadłybyscie razem:razz:

Aha, jeżeli ktoś jest pewny ze pojedzie to piszcie czy z psem(ewentualnie jak bierzecie wiecej to piszcie ile:evil_lol:), osobą/ami towarzysząca, czy samemu:razz:
Bede uzupełniać tą pierwszą miniliste na pierwszej stronie.
Wiecie co ja dzisiaj zadzwonie tam w to miejsce i dowiem sie dokładniej jak tam oni z cenami stoja:)
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkOrange][B]Jagódko a czy ty pojechałabyś z nami??:loveu:


Dziewczyny wklejcie sobei link do tego wątku do podpisu, niech wszyscy z mazur, podlasia i okolic dowiedzą sie o naszym zlociku, im wiecej osób tym lepiej!:multi:

>>> [/B][/COLOR][URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106784"][B]:multi:MINI ZLOT LIPIEC-MAZURY:multi:[/B][/URL] [COLOR=DarkOrange][B]<<<[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Emdziolek, jak dobrze, ze mnie tu zawołałas :cool3:
Nie wiedziałam, ze to pole ma swą stronke, ale jak obejrzałam zdjecia, to aż mi sie zrobiło zal, ze to jeszcze tyyyle czasu do wakacji :placz: Cennik chyba aktualny. tylko te konie? nigdy tam nie widzialam.
Domkow tam nie ma, pensjonatu też nie, tylko las, miejsce do rozbicia namiotu i ustawienia ptrzyczepy. Wiekszość pola to mozliwość przyłączenia sie do pradu, choć na końcu, na tzw. cyplu nie ma pradu, ale i tam sa zawsze ludzie, ci co lubia zycie z naturą za pan brat. Ja jeżdże tu 20 lat, a od 3 lat dopiero podłączam się do pradu, bo kupilam sobie małą lodówkę :oops:. Moi synowie juz nie jeżdą z nami, ale mam jeszcze córkę 12 lat i to mnie mobilizuje do wyjazdów. W sumie nie wypada to drogo, a jeżdzimy na 3 tygodnie, jak już rozbijamy "obóz", to na długo :evil_lol:
zawsze jest tam duzo młodzieży, czasem zapraszany jest jakiś zespół i gra pół nocy plus dyskoteka na trawie wśód sosen. I dobrze, ze zrobiły sie "kwatery", młodzież rozbija sie blizej baru, staruszki z dziećmi mi wnukami dalej, jest duzo miejsca i nie siedzi nikt nikomu na glowie. Do wiekszego sklepu jest 9 km - Olsztynek.
A ja jestem na polu bez samochodu, mąż nas przywozi, pomaga rozbić namiot, i wraca do pracy, a my we dwie z głodu nie pomrzemy. Lubie gotować, robie obiad "namiotowy" czasem 2 dania z deserem :eviltong: bo jagody tam sa rewelacyjne!! I są miejsaca na ogniska, sa śliczne ławy i stoliki zrobione z surowego drewna.
co jeszcze chcecie wiedzieć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Emdziolek, jak dobrze, ze mnie tu zawołałas :cool3:
Nie wiedziałam, ze to pole ma swą stronke, ale jak obejrzałam zdjecia, to aż mi sie zrobiło zal, ze to jeszcze tyyyle czasu do wakacji :placz: Cennik chyba aktualny. tylko te konie? nigdy tam nie widzialam.
Domkow tam nie ma, pensjonatu też nie, tylko las, miejsce do rozbicia namiotu i ustawienia ptrzyczepy. Wiekszość pola to mozliwość przyłączenia sie do pradu, choć na końcu, na tzw. cyplu nie ma pradu, ale i tam sa zawsze ludzie, ci co lubia zycie z naturą za pan brat. Ja jeżdże tu 20 lat, a od 3 lat dopiero podłączam się do pradu, bo kupilam sobie małą lodówkę :oops:. Moi synowie juz nie jeżdą z nami, ale mam jeszcze córkę 12 lat i to mnie mobilizuje do wyjazdów. W sumie nie wypada to drogo, a jeżdzimy na 3 tygodnie, jak już rozbijamy "obóz", to na długo :evil_lol:
zawsze jest tam duzo młodzieży, czasem zapraszany jest jakiś zespół i gra pół nocy plus dyskoteka na trawie wśód sosen. I dobrze, ze zrobiły sie "kwatery", młodzież rozbija sie blizej baru, staruszki z dziećmi mi wnukami dalej, jest duzo miejsca i nie siedzi nikt nikomu na glowie. Do wiekszego sklepu jest 9 km - Olsztynek.
A ja jestem na polu bez samochodu, mąż nas przywozi, pomaga rozbić namiot, i wraca do pracy, a my we dwie z głodu nie pomrzemy. Lubie gotować, robie obiad "namiotowy" czasem 2 dania z deserem :eviltong: bo jagody tam sa rewelacyjne!! I są miejsaca na ogniska, sa śliczne ławy i stoliki zrobione z surowego drewna.
co jeszcze chcecie wiedzieć?[/quote]
[LEFT][COLOR=DarkOrange][B]nie ma sprawy, jestes nam tu potrzebn,a aha mówiłaś ze psy obozuja za darmo a na stronei pisze ze za 2 zł doba:eviltong:[/B][/COLOR]

[COLOR=DarkOrange][B]Ty jedziesz z psem??[/B][/COLOR]
[COLOR=DarkOrange][B]Co trzeba ze soba wziaść? nidy nei byłam na żadnym obozie pod namiotem:oops:[/B][/COLOR]
[COLOR=DarkOrange][B]Aha i czy tam serwują coś do jedzenia? Jakis bar am jest czy cos w tym stylu?? i Dlaczego psy muszą chodzić na smyczy i nie mogą sobei luźno biegać? przeciez nie bede swoich psów zostawiać zamkniete w namiocie:-([/B][/COLOR]

[COLOR=DarkOrange][B]Ja napisałam do tych ludzi od tego pensjonatu NARUTA, mają dwa pola namiotowe na dwóch działkach - 0,5h i 1,5h, można sobie te działki zarezerwować, jest prysznic, toaleta i dojście do prądu, statnina koni, jeziorka, basen itp wiec sama nie wiem:razz: może w tym roku dałabys sie namówić na tamten pensjonacik? Tam psiaki mogły by biegać loozem, mielibysmy zarezerwowany teren tylko dla nas:cool3:[/B][/COLOR]

[COLOR=DarkOrange][B]Chyba ze i tam na tym polu namiotowym uda sie załatwic zeby psy bieegały loozem:razz: Skoro ty tam jeździsz od 20 lat moze uda ci sie ich namówić??:razz:[/B][/COLOR]
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]hmm... może i ja bym się wybrał wraz z Tobiaszem....:hmmmm: to tak blisko od nas:)

tylko musiałbym wiedzieć dokładnie kiedy... pierwszy tydzień lipca mnie nie ma w PL...


pozdr.

[/B][/COLOR][/quote]
[COLOR=DarkOrange][B]Hihi fajnie byłoby i Ciebie poznać Mati:multi:
Właśnie poczekamy aż wszyscy powiedza kiedy im najbardziej pasuje to wtedy ustalimy wspólnie termin:)

Ludzie ludzie kiedy Wam pasuje? Może między 10-16 lipca?? :razz:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Wątpie by psy mogły biegać luzem w takim miejscu, przecież tam będzie pełno ludzi, dzieci, nie każdy lubi psy, niektórzy się ich boją. Po drugie, kto by chciał mieć obsikany przez psa namiot? Dogomaniak jeszcze to zrozumie, ale reszta wątpię. :shake:



Skoro Wy się rekamujecie na wątku zlotowym, to i ja zarekamuję Zlot Dogomaniaków u Was. :eviltong:
Zapraszamy na VI Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków do Sierakowa (wielkopolskie): :cool3:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101350[/URL]

Link to comment
Share on other sites

To pole namiotowe - to mój pierwszy samodzielny wyjazd pod namiot, bez rodziców. Byłyśmy tam we dwie z koleżanką. Miałam wtedy 15 lat. Całe wieki temu to było. Może sobie odświeże pamięć i przyjadę. Ale po zdjęciach widzę, że dużo sie zmieniło.

Link to comment
Share on other sites

Ja z chęcią bym pojechała... Musze znać konkretny termin... jade na kolonie i nie wiem jeszcze jaki jest termin wyjazdu... Jak będę wiedziała kiedy jade na kolonie i kiedy wracam wtedy mogę planoweać wyjazd na ten zlocik...
Fajnie było by gdyby psiaki mogły latac luzem...

Link to comment
Share on other sites

w Swaderkach na tym polu nie ma domków, są w Osrodku wczasowym 30 min dalej pieszo brzegiem jeziora (OW Zakładów Kartograficznych w Marózku nad jez. Maróz)
Co do psów luzem, niegdy na polach namiotowych i biwakowych nie mogą chodzić luzem. Ale i tak chodzą. Jak sie znajdzie nawiedzona babka z wnusiem, to na kilometr krzyczy "proszę zabrać psa, tu jest dziecko" :cool1:
Ja nie zabiore rzadnego z psów, bo mam 6 i nie wiem z którym jechać. :cool3:

Co do zarcia, jest w barku, typu hamburger za 5 zł (zwany tu "szwagierburgerem" ), placki ziemniaczane, zapiekanki, duze i małe frytki, jakiś kotlecik i surówka też sie znajdzie, pizza i udka kurze.

[U]Kochani, zeby bylo jasne[/U], ja nie robie zlotu na Mazurach. Ja obwieszczam, ze będę na tym polu z namiotem na przełomie czerwca/lipca i każdemu dogomaniakowi który tam sie pojawi i zgłosi do mnie stawiam piwo (a młodszym lodzika) :evil_lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...