Jump to content
Dogomania

Warsztaty agility 27-29.08.2008


LALUNA

Recommended Posts

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]Ja to zawsze z czymś wyjadę :smile:
:lol: [/QUOTE]

No ale miło że już zaklepałas sobie ten czas ;)
Jeszcze sa pewne plany co do piątku i czekamy na odpowiedz.

Ale jak ktos chce sie zgłaszać to bardzo chętnie takie wstepne zgłoszenia kto byłby chętny na priv przyjmę z jakim psem i jaka kategoria czy poczatkujący, coby zrobić rozeznanie ile osób byłoby chetnych i jak to zaplanować ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']No ale miło że już zaklepałas sobie ten czas ;)
Jeszcze sa pewne plany co do piątku i czekamy na odpowiedz.

Ale jak ktos chce sie zgłaszać to bardzo chętnie takie wstepne zgłoszenia kto byłby chętny na priv przyjmę z jakim psem i jaka kategoria czy poczatkujący, coby zrobić rozeznanie ile osób byłoby chetnych i jak to zaplanować ;)[/quote]

Mam tylko nadzieję, że mi plany wyjdą :) Na razie walczymy wystawowo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']I co ? Gdzie wiecej stresu? Na zawodach czy wystawie? :evil_lol:[/quote]

I tu i tu :) ale raczej na zawodach - bo ja jadę się pobawić i jak nie będę 1-sza to nic sie nie stanie, a na wystawkach jak nie będę I-sza to np tytuł sobie odleci :)
Ale równie mocno lubię i wystawianie i startowanie - niestety obie przyjemności zawsze w weekend...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']I tu i tu :) ale raczej na zawodach - bo ja jadę się pobawić i jak nie będę 1-sza to nic sie nie stanie, a na wystawkach jak nie będę I-sza to np tytuł sobie odleci :)
Ale równie mocno lubię i wystawianie i startowanie - niestety obie przyjemności zawsze w weekend...[/quote]

Mam takie same odczucia jak Ty :evil_lol:
pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']I co ? Gdzie wiecej stresu? Na zawodach czy wystawie? :evil_lol:[/quote]
Podzielam opinie porzedników.

Chociaż biorąc pod uwagę dysplazję Ungi na wystawach mi teraz wcale nie zależy ( tzn na tytułach - jeśli wystawiam to żeby się pokazać ).

Natomiast co do zawodów to miło ( jak w Łącku w lutym ) zająć w jumpingu 2 miejsce - i 3 m. łącznie. A do zawodów od samego początku podchodzę na luzie. Na zawodach jest miła atmosfera ( moje osobiste zdanie ) i to dla mnie też jest istotne, a wyniki przyokazji.

Michał i szpic

PS. Unga pewnie zawody i wystawy traktuje jednakowo.

M

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']Ja tam lubię i to i to :)[/quote]

Ale troche drogo te wystawy wychodza. Jednak z zawodów ma sie dlużej frajde za niekiedy mniejsze pieniądze :lol:
Ale i tak myśle ze pies ma lepsza frajde z zawodów. A wystawy to bardziej dla własciciela. Tylko ze w zawodach jasniejsze jest dla mnie sędziowanie. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Ale troche drogo te wystawy wychodza. Jednak z zawodów ma sie dlużej frajde za niekiedy mniejsze pieniądze :lol:
Ale i tak myśle ze pies ma lepsza frajde z zawodów. A wystawy to bardziej dla własciciela. Tylko ze w zawodach jasniejsze jest dla mnie sędziowanie. :evil_lol:[/quote]

A niekiedy sukcesy wystawowe sprawiają, że ma sie wiecej pieniędzy na zawody ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']A niekiedy sukcesy wystawowe sprawiają, że ma sie wiecej pieniędzy na zawody ;)[/quote]
Pod warunkiem ze ma sie samca :eviltong:
Z suka gorzej i trzeba wyłączyc z zawodów i treningów.
Samiec to czysty biznes. Tylko ze jak sie rozochoci, a tu suczki z cieczka smigaja mu przed nosem. :evil_lol: To wtedy pewnie jest róznie. Chociaż znam samca który faktycznie kryje i nie nawęsza. Ale pewnie to nie zawsze jest mozliwe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Pod warunkiem ze ma sie samca :eviltong:
Z suka gorzej i trzeba wyłączyc z zawodów i treningów.
Samiec to czysty biznes. Tylko ze jak sie rozochoci, a tu suczki z cieczka smigaja mu przed nosem. :evil_lol: To wtedy pewnie jest róznie. Chociaż znam samca który faktycznie kryje i nie nawęsza. Ale pewnie to nie zawsze jest mozliwe.[/quote]

Z sukami też się da :cool3:
Dobra kończymy temat - bo tu w końcu o agility a nie o wystawkach i hodowlach ;)

Link to comment
Share on other sites

Kończąc temat wolę, osobiście,zawody niż wystawy.
Nawet jeśli Unga ma podobne zdanie w obu przypadkach.

Na zawodach oboje z Ungą nie jesteśmy w stanie - na razie jeszcze - wszystkiego przewidzieć. Wyjątek stanowi tO, żE na zawodach mamy minimum 2 różne przebiegi i to w przeciągu całego dnia. I nieważna jest uroda tylko wyniki.

Michał od szpica

Link to comment
Share on other sites

Ja mam jeszcze pytanie.
Bo jest podane, ze w tych dniach "treningowych" będą równolegle jakby dwie grupy prowadzone, tak? :cool3:
Czy to my mamy wybrać do kogo chcemy trafić czy po prostu będzie przydział już na miejscu w zależności od zaawansowania, itp.? :p

I ile miejsc jest wstępnie przewidzianych?

P.S. Zawody o niebo lepsze :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']Ja mam jeszcze pytanie.
Bo jest podane, ze w tych dniach "treningowych" będą równolegle jakby dwie grupy prowadzone, tak? :cool3:
Czy to my mamy wybrać do kogo chcemy trafić czy po prostu będzie przydział już na miejscu w zależności od zaawansowania, itp.? :p

I ile miejsc jest wstępnie przewidzianych?

P.S. Zawody o niebo lepsze :loveu:[/quote]

Beda trzy grupy prowadzone ( środa, czwartek). I bedzie sobie mozna wybrac do kogo. Z tym ze na jedym ringu beda psy poczatkujące z dwoma instruktorami z De Luks i ten ring bedzie dostosowany do poziomu psów poczatkujacych i podział na grupki jezeli bedzie taka koniecznosc ze wzgledu na stopnień zaawansowania.TAk aby kazda grupka mogła pocwiczyc na zmiane z dwoma instruktorami.
A dwa pozostałe ringi beda pewnie dla zaawansowanych i średniozaawansowanych. I te bedzie prowadził Leszek jeden i Magda drugi. Pewnie bedzie mozna wymiennie tez pocwiczyc i tu i tu w kolejnej turze. Ale szczegółowe info bedzie po ustaleniu szczegółów dotyczących całej imprezy. Tym bardziej ze jeszcze trwaja ustalenia co do piątkowego dnia.
Limit bedzie napewno, tak aby było to kozystne dla ćwiczacych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...