Jump to content
Dogomania

ZOFIA - znalazła wreszcie DOM NA STAŁE!!!!!


annama

Recommended Posts

  • Replies 221
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='_beatka_']już od dwóch tygodni mój nie działa. a chciałam wywalić dwa podpisy bo psiaki już w domkach i wrzucić zosię a tu nici:mad:[/QUOTE]

Edycja podpisu u wszystkich nie działa :shake: i od ponad tygodnia są kłopoty z wejściem na Dogo :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Zofia się już bardzo ośmieliła i nawet proponuje, żeby mieszkać w domu - pod pozorem, że boi się burzy:shake: Poza tym żre więcej, niż nasze oba psy razem. Dzisiaj w lesie bała się człowieka na rowerze, który spokojnie stał i czekał, aż nasze psy przestaną go obszczekiwać. Chyba miała jakieś nie najciekawsze doświadczenia z rowerami. Bardzo proszę o szybkie przygarnięcie Zofii, bo pojawił się już w okolicy w lesie kolejny pies, duży, i nie ma gdzie go umieścić.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']Edycja podpisu u wszystkich nie działa :shake: i od ponad tygodnia są kłopoty z wejściem na Dogo :cool3:[/QUOTE]

Dziwne, u mnie działa :evil_lol::diabloti:
[SIZE="1"](sorrry musiałem to napisać, stary dowcip admina...)[/SIZE]

A poważnie faktycznie z wchodzeniem nie mam żadnych problemów, z bannerkami miewam. Ale jak widać w podpisie włąsnie wymieniłem.
Wygląda na to że po wyczysczeniu keszu przeglądarki i wejściu na edycję nie przez forum tylko ze strony www dogomanii udaje się dość często odpalić edycję podpisu. Możliwe że chodzi o coś więcej - mam mocno niestandardową konfigurację softu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']a mój podpis nadal jest nie do ruszenia:mad:
a jak tam nasza Zosia?:razz:[/QUOTE]
Zofia miewa się bardzo dobrze, dziękuję. Zdecydowała, że lubi mieszkać w domu a nie w budzie. Kota obchodzi bokiem. Jedzenie ma wydzielane, bo chrupek nie lubi a mięsko owszem w dowolnych ilościach. Dzisiaj gryzła się (na szczęście niegroźnie) z naszym dużym psem, który jest zazdrosny. Ale nie wiem, czy to nie będzie poważniejsze, bo ona najwyraźniej zaczyna czuć się u siebie :roll: Obcych tak jakby chciała podgryzać od tyłu :roll: Poza tym jest posłuszna i bardzo przylepna, na spacerze chce, żeby ją ciągle głaskać i próbuje leciutko łapać za rękę. Niestety, chwilowo nie mam aparatu, żeby pokazać jak pięknie wygląda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KWL']A co też Zofia tu robi ?
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100346"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100346[/URL][/QUOTE]

Nie wiem, co Zofia robi wśród psiaków tarnobrzeskich, ale niech sobie będzie:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alekso']jutro Zofia ma imieniny... :)[/QUOTE]

Z okazji imienin Zofia została wyczesana bardzo starannie. Chyba z powodu mieszkania na dworzu w zimie ma mnóstwo wychodzących włosów i z tego wyczesania (już kolejnego zresztą) był cały wielki kłąb sierści. Jest bardzo grzeczna, przychodzi natychmiast na wołanie, tylko e szczeka w nocy, wszystko jedno, czy jest na dworzu czy w domu:-( I na obcych szczeka bardzo, widać, że pilnuje domu. Natomiast nie biega za rowerami czy samochodami za płotem, wystarczy jej szczekanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...