Jump to content
Dogomania

Elkhund z tatuażem. Już w nowym domku


Recommended Posts

ja si emogę podpisać tylko pod tym ze pies nie jest schizolem, się socjalizował jak mógł, miał opiekę wet.,i nie jest rozpieszczony :D

A domek sie znalazł sam...Ja tylko pytałam przy każdej okazji:D

A teraz Yoda śpi na czarnej baraniej skórze...A mi sie robi smutno troszkę, ze już jej nei bedzie(chociaż wiem ze bedzie tam miała dobrze)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 300
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pojechała ;(
chce mi sie ryczeć i jest mi smutno.Moi przywieżli mi całą reklamówe regionalnego piwka...Już teraz wiem po co.A pojechali przed chwilą w sumie bo cały dzien chodziliśmy po mieście....
Dostała w wyprawce ponad 20 kg karmy i całą reszte

Czy ktoś władny może zmienić tytuł wątku i przenieść go gdzei trzeba?

Link to comment
Share on other sites

[I][B]Ktoś władny[/B][/I] jest aktualnie pozbawiony dostępu do netu i pisze tylko w doskokach. Jak się zjawi to na pewno zmieni ;)

No i [B][COLOR=red]WIELKIE PODZIĘKOWANIA[/COLOR][/B] za opiekę nad dziewczyną! Co się swoje nasiedziała w schronie to jej, za to teraz cud, miód dziewczynka i ludzi ma swoich!!! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

nie chce jeść suchej karmy, ale wyżera kotu czyli standard.na konie szczeka, kury gania a królika by żywcem zżarłą.Na razie mieszka w domu i łazi krok w krok za córką Ewy.I nawet wchodzi po śliskich, stromych, ażurowych schodach na góre i śpi z Basia w pokoju:)

Link to comment
Share on other sites

Ciesze sie tu na odleglosc.

Ja tez ostatnio mam umnie podopieka Elghund x Husky. Tak sa idiotci ktorzy krzyzuja bo na to moda.

Znalazla sie w schroniku i powiadomili 'Elkhound Rescue Fund' ze maja Elghunda.

Nikt nie pomyslal sprawdzic ze to jest napewno Elghund.

Okazalo sie dopiero po odbiorze ze to mieszanka, ale coz jusz sprawa nagrana.

Miala miec dom u ludzi ktorzy sie preprowadzali, ale przepadlo.

Ja mialam 'Lene' zapoznana z znajomym ktory ma Zachodnio Syberyjska Lajke. Najprawdopodobnie jedyny egzemplarz w Angli, bo mieszkal w Finlandi 5 lat i przywiosl go ze soba jak wrocil do kraju.

Ten pies Sami ma jusz 10 lat, jest Kastratem, i wlasciciel myslal jusz o przyszlosci.

Najbardziej podobny harakterem do jego psa w rasach dostepnych w Angli to Elghund, ale troche maly.

Ta suczka ma okolo 54cm (wieksza od Elghunda), tak ze prawie jak suka jego rasy, i z wygladu tez prypomina.

Tak ze ma jak ulal, i psiego kompana (nie bylo by jej dobrze bez) i on ma jusz podhowana 18mies suke wysterilizowana.

Pasuje bo psy ida do jego rodzicow starszych co dzien gdy on jest w Pracy.

Oto jej zdjecie w pierwszy dzien umnie
[IMG]http://www.barbelka.pwp.blueyonder.co.uk/_wp_generated/wp90cb5f86.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

To nic nam nieda bo do Angli trzeba odczekac 7 miesicecy po szczepieniu preciw wsciekliznie, wyrobieniu paszportu i pobranie krwi, albo Kwarantana, i ta rasa nie znana tu.

Apropo Skandynawskich psow na losie.

Jest kilka ras.

Jest Norsk Elghund Gra (w Angielskich jezykowych krajach Norwegian Elkhound, bo Czarny tu nie znany) a po Polsku Norweski Pies Na Losie (Szary) (ale mowia ludzie Elghund tak jak po Norwesku).

Norsk Elghund Sort to czarny pies, ma inna budowy i wzrost.

Jest tez Szwedski (Jamthund/Jamtland) pies na Losie ktory ma kremowe namaszczenia na polikach i lapach i jest wyszy i mniej krepy.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[B]Ruda[/B]- GDZIE TY TAKIE DOMKI ZNAJDUJESZ?????????????????????:crazyeye::crazyeye::crazyeye: JA TEŻ CHCE DLA SWOICH TAKIE TERENY ZNAJDOWAĆ!!!!:placz::placz::placz:

[SIZE=3][COLOR=magenta][B]Yodusia [/B][/COLOR][/SIZE]tyle się naczekała w schronie! Należy się malutkiej, oj należy! A ekscez z kurą, hmmmm.... to przecież pies pierwotny! Kura to wróg!:evil_lol:


[I]p.s. zmniejsz pierwszą fotę[/I];)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RudaPaskuda']ja raczkuje ze wstawianiem zdjec i widze ze laluna już coś pozmieniała..[/quote]
[COLOR=green][B]Tylko zmieniła na link zgodnie z regulaminem dogo.[/B][/COLOR]
[COLOR=green][B]Tu jest do poczytania regulamin, jakie rozmiary dogo dopuszcza[/B][/COLOR]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/announcement.php?f=36[/URL]

[COLOR=green][B]Wstawiajac zdjecie na serwer jest opcja w jakiej wielkosci chcesz to zdjecie. Daj ją na taki rozmiar jaki dopuszcza dogo[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 5 weeks later...
  • 4 years later...

Właśnie na wszystkich świętych byłam u rodziny i Yody ( po 4 latach nie odwiedzania.. jak ten czas szybko leci). Tak z obliczeń Yoda ma już koło 11 lat. Jak na swój wiek trzyma się świetnie.Jest lekko przy kości, ale też cały czas ma nadmiar skóry co potęguje wygląd wielkiego spaślaka.Jest regularnie odrobaczana i odpchlana, co na wiejskie warunki jest fenomenem (dumna jestem z mojej kuzynki, że łamie stereotypy). Ewa jest w niej zakochana i już się martwi o to będzie jak jej już nie bedzie. Chodzą dziewczyny razem do lasu...A Yoda przyjazna do wszystkich ( kury do wszystkich nie należą oczywiście i trzeba je tępić). W zimie nie chce spać w ocieplanej budzie i coby Ewa nie robiła to ona wygrzebuje i słomę i posłąnia...Uwielbia spać na gołym śniegu...Prawdziwy puchaty pierwotniak. I myślę, że boku czy mieszkaniu nie było by jej tak dobrze jak tam na dzikim wschodzie.
W linku album z tych kilku chwil z Yodą (dalej nie umiem wklejać zdjęć :P )
[url]https://www.facebook.com/radochna.i/media_set?set=a.538680596219006.1073741837.100002312119555&type=3&uploaded=17[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...