Jump to content
Dogomania

Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Zakopane 03.08.2008


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 365
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='McDzik']A jak tam sytuacja w Zakopcu, tubylcy? :evil_lol: Błoto, nie błoto? Upały?[/quote]

z tego co ja się orientuję pogodowo-telewizyjno-internetowo to podobno jest piękna pogoda, a w dniu wystawy ma być upał i może być burza w sobotę i niedzielę, ale wiecie pogodynką nie jestem to i się nie znam :evil_lol:

chociaż skoro prognozy sędziowskie na wystawę nas zaskakują, to dlaczego pogoda miałaby nam odpuścić i być przewidywalna? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']ciekawe kiedy będzie to "wkrótce" :evil_lol:
(wiem, wiem - jęczę i marudzę, ale ciekawość mnie zżera :lol: )[/quote]
Mnie też zżera - chciałabym mieć pewność,że w podanej stawce ilościowej są nasze piesy...:roll:

EDIT :
dobra,dobra..cofam marudzenie :razz:

[B]panienkabubu[/B] - dzięki! Jesteśmy :multi:

Link to comment
Share on other sites

W katalogu nie ma dwóch z czterech zgłoszonych przeze mnie psów! gończy polski znajomego stał się gończym fińskim! podobno uda się zrobić jeszcze jakiś aneks...
wyobraźcie sobie, co się będzie działo na miejscu, jeżeli takich przypadków jest więcej (a z pewnością jest), ostatnio potwierdzenia przyjęć przychodzą grubo po terminie wystawy, a zaledwie co 10 wystawca korzysta z forum na dogomanii...

nie pozdrawiam organizatorów wystawy w Zakopanem

Link to comment
Share on other sites

Moja suka cirneco dell`etna wg klasyfikacji FCI należaca do gr V - szpice i rasy pierwotne stała sie ..... wyżłem :multi:

Grupa 6- WYŻŁY
Gruppe - Kontinentale Vorstehhunde

FCI 199 - Cirneco dell'Etna

Suki - Hündinnen

Klasa otwarta

397. Colombian Friend's CIERTO CHILI Mł.Ch.PL, płowe, 28.05.2006, 25124/II/05, PKR.V-13432 (Balt.J.Ch,EUJW'06, BalJW'06, BaltW'06, ESTW'06 Colombian Friend's GIFT-Ch. FIN, EST, ESTW'05, ESTJW'05 Komblewick JILL), hod. Marina Isaksson, wł. Karolina Szymańska, Piotr Szymański


Ale wybaczam o/Zakopane -niech sie ucza :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonczybied']W katalogu nie ma dwóch z czterech zgłoszonych przeze mnie psów! gończy polski znajomego stał się gończym fińskim! podobno uda się zrobić jeszcze jakiś aneks...
wyobraźcie sobie, co się będzie działo na miejscu, jeżeli takich przypadków jest więcej (a z pewnością jest), ostatnio potwierdzenia przyjęć przychodzą grubo po terminie wystawy, a zaledwie co 10 wystawca korzysta z forum na dogomanii...

nie pozdrawiam organizatorów wystawy w Zakopanem[/quote]

Łeee, ja wypatrzyłam Gończego Fińskiego na liście i już się uparłam, że go ufoce, bo jeszcze się z takim nie spotkałam :placz::cool3::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diablica']Mojej znajomej suka jest w mł a ma być w Posredniej:mad:

Dla mnie to będą jaja a nie wystawa i tak też sie nastawiam:diabloti:[/quote]

w końcu wystawa to ma być przyjemność ;) a skoro przyjemność to powinno być wesoło :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina87']A czy ktoś z Was jest już w zakopanem albo przyjeżdża w piątek? Bo ja akurat jestem na wakacjach tu, ale na wystawę się już nie załapię bo muszę wracać do domu, ale wieczorem w piątek mogę sie spotkać na jakimś spacerku.[/quote]

jeden staffik wyjechał już dzisiaj ;) ale nie wiem czy będą mieli neta, żeby tu zajrzeć - my zaś jedziemy w sobote rano ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...