Jump to content
Dogomania

Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Będzin 27.07.2008


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 497
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

yuli_ a kojarzysz kto wygrał BIS Ras Polskich?


Jakieś wyniki finałów macie może?
Mam BIS Szczeniąt, BIS Weteranów, BIS Będzin ( czy to był ogar polski czy posokowiec bawarski?), BIS Użytków, BIS Junior, BOG I i BOG II [B]te mam - [/B]a czy w reszcie możecie mi pomóc?

Link to comment
Share on other sites

Według moich notatek to numer 614 czyli Ogar Polski Kusy z Jaśminowej Ulicy, ale nie chcę strzelić gafy?


BIS użytków piękny Golden wygrał, jestem dumna z tego wyboru, bo pies naprawdę PIĘKNY!! gratulacje!!!


[B]poprawka, mam jeszcze BOG III [/B], ale reszty już nie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yuli_']BIS oddziału Będzin
[IMG]http://i300.photobucket.com/albums/nn14/patrycja-gie/Bedzin/cebc2cd2.jpg[/IMG] [/quote]

Że tak powiem - na zacytowanym zdjęciu ja :cool1:

Najpiękniejsze na wystawie było 'złapanie' psa na MP dokładnie w ostatniej chwili. Uff, zdążyłam :) Potem jeszcze sobie po ringu pochodziłam trochę jak widać wyżej ;) Poznałam wielu wspaniałych ludzi a wystawa bardzo mi się podobała. W przyszłym roku będę na pewno !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yuli_']Mam ponad 200 fot(jak na mnie to dużo!). Widziałam forumowe setery angielskie, Franie, Magię.. i kogo tam jeszcze, na pewno bassety. :razz:
Moja suka od 8 dni kwalifikuje się pod kl. młodzieży a dzisiaj dostała BOBa w porównaniu z suką kl. pośredniej. Jestem z niej szalenie dumna i w ogóle(w sumie jeszcze szczeniaczek z niej.. ale widać sędzia się znał :lol: ). Mam nadzieję, że dogomaniacy zadowoleni z wystawy - chociaż jak dla mnie organizacyjnie strasznie kulał Będzin. No i te puchary za zw.rasy takie trochę.. żenujące :eviltong:[/quote]
Gratulacje sukcesu, ale pucharków to się nie czepiaj, ciesz się, że w ogóle są i mimo, że małe to całkiem fajne :) Żenujące jest np to, że na najbardziej prestizowej wystawie w Polsce (czyt w Poznaniu) nie ma pucharków w ogóle, a na wielu CACIBówkach, o krajówkach nie wspominając nie ma wcale....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krzychu1991']masz racje, to piesek mojej znajomej,! jest codowny! mam jego filmiki z ringu :)[/quote]

VODKA jest PIĘKNY. Idealne moje wyobrażenie o owczarku niemieckim.... Potężny, z klatą odpowiednią, a nie tkai przecinek jak te inne....
A co było na innych miejscach BOG I?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta&Karmen']wie ktoś może jaki to pies?
a wyniki BOG VIII ma ktoś?[/quote]
Ten na bisie użytków to EBRO Marakita.
BOG VIII - wybierał p. Wojciech Burski
I - labrador - chyba ZYGFRYD Górska Fantazja
II - golden - niestety nie wiem jaki
III - mój zwierz :) walijski springer spaniel - TARES z Dębowej Równiny :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoshko']Grupę VIII wybierał P.Burski ??? to chyba jakaś pomyłka . P.Burskiego nie było na tej wystawie .[/quote]
Był, był :) Sędziował w zastępstwie za p. Joannę Szczepańską-Korpettę.
P. Burski sędziował na ringu 9 flat coated retrievery, nova scotia duck tolling retrievery, labrador retrievery i w finałach BOG VIII.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...