Jump to content
Dogomania

SUCHE- w czym trzymacie?


Elfik

Recommended Posts

  • Replies 208
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agnes']masz szanse zmiescic ;)
ale to wiadro to nie jest typowo psie rozumiem?
w psich pojemnika jet to dobre ze sa bardzo szczelne[/QUOTE]

Zgadza się, ale gość powiedział że jest szczelne.

Ale chyba nici z wiadra bo się nie odzywa...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Do tej pory trzymałam w worze karme. W tej chwili jak tylko dostane nowa partie karmy zaczynam przechowywac ja w wielgachnych plastikowych puszkach/kubłach z ciemenego tworzywa. Porcje natomiast na bieżacą konsumpcje bede usypywac do pojemników ze stali do przechowywania karmy :)


Za ozdobę kuchni przy okazji beda robic. Czekam tylko aż moje zamówienie dojdzie :) . Puszki produkcji Camona.

Link to comment
Share on other sites

My trzymamy karmy w szafie. W tej szafie są wszystkie przedmioty mojej Miki no i gdy się ją otworzy to troszkę czuć tych karm i przysmaków, ale tak ogólnie w domu nie pachnie karmą. Ostatnio mamy też puchę na suchą karmę, ale przyznam się, że ja lubię zapach karmy:cool3:.

Link to comment
Share on other sites

A my karmy trzymamy w "komórce" [img]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/cool3.gif[/img] W workach, potem górę zwijam i zamykam dużymi klipsami - takimi specjalnymi do karm. Jeden kupiłam w Kauflandzie, a drugi dostałam przy okazji kupna karmy "Chicken Soup" ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Witam ,kupiłam karmę -8kg ,-dostałam gratis do worka pojemnik na karmę, i tak sobie myślę czy warto przesypać karmę do mniejszych woreczków i za pomocą zgrzewarki zabezpieczyć je? jak myślicie czy wystarczy tylko je przesypać ,spiąć spinaczami i dać do pojemnika?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilanines']Witam ,kupiłam karmę -8kg ,-dostałam gratis do worka pojemnik na karmę, i tak sobie myślę czy warto przesypać karmę do mniejszych woreczków i za pomocą zgrzewarki zabezpieczyć je? jak myślicie czy wystarczy tylko je przesypać ,spiąć spinaczami i dać do pojemnika?[/quote]

8kg to nie jest tak dużo, chyba wystarczy po prostu przesypać do pojemnika ;) a zależy jakie psisko jeszcze, tzn jak szybko Ci karma schodzi, bo jak to jakiś mały bąbel, że te 8kg będzie jadł przez pół roku... :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Aneta79, to pewnie trochę drogo jak u weta... moze taniej by było przez net? chyba, że u Ciebie jest na odwrót ;) ja, jak u swojego kupowałam bodajże 1kg best choice, to było drożej aż 7zł niż w zookarmach czy innych sklepach internetowych... ale może to tylko moje przykre doświadczenia ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja niestety trzymam karmę w worku tak jak jest zapakowana, tylko klipsami zamykam. Chciałabym pojemnik taki np Acany, tylko nie wiem czy mi się zmieści w miejscu gdzie stoi karma.
Mógłby ktoś mi zmierzyć obwód i wysokość takiego kubła Acany?
Mam jeszcze takie pytanie, czy wiosna wtedy w takim kuble można trzymać karmę na balkonie? Czy ma to wpływa na obniżenie jakości karmy, działa żle na jakieś witaminy?

Link to comment
Share on other sites

Talia, mogę Ci zmierzyć kubeł Best Choice jak potrzebujesz - albo powiem, że prawie 18kg wchodzi za jednym zamachem ;).

Co do zostawiania karmy na balkonie, to widziałam w opisach niektórych, że powinna być trzymana z dala od słońca, wiosną pewnie na nią poświeci (i chyba w temp pokojowej). Nie wiem, czy się trochę ulotni :eviltong:, czy zejdą jakieś witaminki, ale w sumie jak producent zaleca raczej z dala od światła...

Link to comment
Share on other sites

Talia zmierzylam przed chwila pojemnik Eagle Pack - on jest podobny do Acany i do tego
[IMG]http://photos01.allegro.pl/photos/oryginal/531/94/80/531948016[/IMG]

na dole - 100 cm (obwod)
na gorze pod "uszami" z boku - 112 cm (obwod)
srednica na gorze - 37 cm - na dole nie mialam jak zmierzyc

Wchodzi 15 kg wiekszosci karm

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...