Jump to content
Dogomania

SUCHE- w czym trzymacie?


Elfik

Recommended Posts

  • Replies 208
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

JA kupuję na wagę Eukanubę. Po około 2 kg więc za dużo tego nie jest. Większość jest w szafce na balkonie ( mamy zabudowany balkon-przesuwane szyby- wiec nie ma problemu z temperaturą) a reszta jest w plastikowym niewielkim pojemniku w kibelku. Jak w plastikowy pojemniku zabraknie t drepczę na blkon i dosypuję. Dziki temu tak bardzo nie "wania" od tej karmy-bo nie powiem zeby za pieknie pachaniala....

Just@ & GALA

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

witam

a Belcando dodaje do swojej karmy (np w Poznaniu w sklepie na ul.kilińskiego albo u pani dystrybutor) wielkie prostokątne opakowanie zamykane od góry

co do sformułowania użytego wcześniej że należy kupować tyle ile piesek zje - to trochę wg mnie bzdura że tak powiem...cenowa oczywiście

i to tyle :)

Link to comment
Share on other sites

Pati:

Jedyna obrona na Twoj argument, jest fakt iz mieszkam w miasteczku gdzie jest ludzi tyle co w Zabrzu :wink:

Jednym slowem prowincja 8)

mieszkam w Krakowie i nie widzialam w zadnym sklepie takiego opakowaniw Pro planu

Takie sa tylko u nas, na wsi :wink:

Link to comment
Share on other sites

Jedyna obrona na Twoj argument, jest fakt iz mieszkam w miasteczku gdzie jest ludzi tyle co w Zabrzu :wink:

Jednym slowem prowincja 8)

Takie sa tylko u nas, na wsi :wink:

Ja też mieszkam w takim mieście, gdzie jest tyle ludzi co w Zabrzu, tzn w Zabrzu mieszkam ;) i nie ma u nas na wsi takich ;)

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy z Warszawy, przy ostatnim zakupie wora karmy Royal Canin, w dużym "psim sklepie" dostaliśmy w ramach promocji gustowny pojemnik na karmę. Przykrywkę ma zaciskową, także nie ma mowy o żadnych woniach wydostających się z niego. Stoi sobie w kąciku przy regale i całkiem przyzwoicie wygląda. Wielkość ma taką, że zmieści się w nim zawartość nawet 18 kg worka. Być może czasami w dużych sklepach z psimi akcesoriami coś takiego można trafić. Pamiętam też, że w połowie ub roku taką promocję z pojemnikami robiła też Eukanuba, o czym powiadomił nas nasz dowoziciel karmy. W hurtowniach karmy też można liczyć na promocję, niestety nie zdarzają się one często.

pozdrawiamy

Beata&Poświata

Link to comment
Share on other sites

Ja także używam pojemnika Royala do przechowywania karmy. Przynajmniej dla jednego psiska.

O ile dobrze pamiętam był to promocyjny dodatek do 15 kg worów jeszcze w zeszłym roku. Mniej więcej w tym samym okresie co 18kg w cenie 15. Ale jeszcze gdzieniegdzie udaje się znaleźć takie pojemniki.

Link to comment
Share on other sites

Nie chcę zakładać nowego tematu, bo w sumie też o przechowywanie chodzi, może tu uda się zebrać trochę głosów ;)

Jak długo przechowujecie suchą karmę?

Po otwarciu opakowania- rzecz jasna.

Właśnie się zastanawiam nad zakupem jakiegoś większego wora, tylko, że moja sunia je też gotowane, w dodatku jest szczeniakiem więc dawki karmy dla niej jeszcze nie są zbyt duże. Zastanawiam się, czy ta karma nie będzie musiała zbyt długo stać otwarta, nawet jeśli zorganizuję stosowny pojemnik ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja kupuję swojej EUkanubę w 7, 5 kilowym worze.Całość trzymam w worku zamkniętym przy pomocy spinaczy.Część przesypuję do zamykanego opakowania po kawie, do którego zmiesci się 1 kg.Klio dostaje także gotowane, a więc tak czesto nie trzeba dosypywać.A kosteczki trzymam w takim małym wiadereczku po śledziach w kształcie prostopadościanu

Link to comment
Share on other sites

taka puche z pedigree dostalam od cioci. Ona kupila ja w Hipernova ( to taki hipermarket w krakowie) wlasciwie tam czasem mozna kupic cos co nigdzie nie ma. Ona dala za ta puszke wraz zkg. karmy 10 zl. no wiec bardzo tanio, chcialam kupic wiecej ale juz nie bylo. Karme ma jakis miesiac. Kupuje 15 kg Bewi doga czesc wsypuje do puszki a reszte spinam spinaczem do zywnosci i zanosze do pralni gdzie jest calkiem chlodno

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...