Jump to content
Dogomania

.,


019249358

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja się tylko zastanawiam nad jedną rzeczą... co myśli człowiek kiedy wrzuca swojego psa do rzeki z płytą chodnikową przy szyi... co on do cholery mysli????? czy "tak trzeba", czy "tak bedzie lepiej" czy jak do cholery tłumaczy sobie swoje zachowanie?????
po prostu juz nie wiem co mam powiedzieć, po prostu nie wierzę własnym oczom...

szok. nic więcej nie mogę powiedzieć.
wielki SZOK...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tygrysek ^^']Ja mówie z doświadczenia koło mojego domeczu to średnio dwa psy tygodniowo z samochodów wyżucane... :-([/quote]

To jest okropne! Nie wiem, jak można wyrzucić swojego psa z domu ... Potem się dziwią, czemu tyle psów szuka domu, czemu są nieufne ludziom i czemu tyle jest bezpańskich ... :shake: Czy 'lżej' i weselej by im było, kiedy by ich ktoś z domów powyrzucał?! Na pewno nie. Jak to mówi przysłowie: 'Nie rób drugiemu, co tobie niemiłe'.

Link to comment
Share on other sites

Jak można coś takiego zrobić? Biedne zwierzę...i jeszcze ten kamień. Ten kamień mnie po prostu PRZERAZIŁ ! Nieźle psiak musiał nacierpieć. Jak bym spotkała tego co to zrobił...........

W Polsce powinno byc prawo chipowania psów. Wtedy nie było by takich sytuacji....

Link to comment
Share on other sites

Ten człowiek musiał być chory psychicznie! Przecież jak tak można potraktować niewinnego psa! :-(
Tak samo powinni zrobić z tym "właścicielem" - przywiązać ciężki kamień i wrzucić do wody.
Dla psa na pewno jest lepsze schronisko niż zdychanie w męczarni.:-(
Po prostu brak słów, takich ludzi nie powinno być na świecie..:cry:

Link to comment
Share on other sites

Guest ursa81

Są ludzie, którzy bez skrupułów potraktowaliby tak innego człowieka, a pies dla takiego "kogoś" to już całkowicie śmieć bez wartości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...